Στοιχημα

Με προβληματίζουν οι Tatum & VanVleet . Όβερ 1,5 + DD βλέπω

1 Like

τελεια, με προβληματιζαν αλλα, οποτε θα τα πιασω ολα, ετσι σκεφτομαι.

Έτσι για την μαλακία, θα συμμετάσχω και εγώ.
Χωρίς και πολύ σκέψη

Μονο Tatum λεω θα χασεις

Στο ημίχρονο φοβάμαι κυρίως τις ασσίστ Σμαρτ, έχει ήδη 3… Ας ελπίσουμε να πάρει φωτιά στα σουτ.

Προς το παρον τα πιανεις ολα εκτος απο Ιμπακα

καλα να μη βαλεις τριποντα, αλλα 2 ποντους σε 22 λεπτα Ιμπακα, που πας.

Με πηρε ο υπνος στις αρχες της τριτης περιοδου, κριμα γιατι εγινε της πουτανας.

Για πάμε λίγο σοβαρά.

Κλασική ιστορία.
Χάνεις το πρώτο για να μην έχει ενδιαφέρον το υπόλοιπο του στοιχήματος σου, πιάνεις όλα τα υπόλοιπα.
Γαμω τον Ίβιτς.

2 Likes

Εγω αυτο που εμαθα απο το αποπανω ειναι πως το αντιθετο της ισοπαλιας ειναι η οσασουνα, και πλεον θα το χρησιμοποιω ως εξης

2 Likes

Δάκρυσα :joy:

1 Like

Εχει κλείσει η φωνή μου μωρή Μποντο Γκλιμτ

10 Likes

Αυτο που κραταω ειναι οτι 1040.54 - 56.54 = 1040.54

2 Likes

Καμία απολύτως συνοχή στα πονταρίσματα :stuck_out_tongue:

2 Likes

Για εξηγησε το αυτο, τι συνοχη ηθελες?

Για cash out πήγαινα η αλήθεια είναι, αλλά μόλις έφαγε το 2ο γκολ ο Κέλτης, μου το έδωσε κερδισμένο από το 60’

1 Like

Όταν παίζεις απόδοσεις 3.3 και 8,δεν έχει νόημα να βάζεις και παιχνίδια του 1.3 (ειδικά αν παίζεις και 20€ που δε στο πολλαπλασιάζει σχεδόν καθόλου). Έχεις πάρει ήδη το ρίσκο σου στις μεγάλες αποδόσεις, κρίμα είναι να περάσουν αυτά και να χάσεις το 1.30 (όπου κάπου τόσο πρέπει να έδινε και η Σελτικ)

1 Like

Ενταξει αυτο το καταλαβα κι εγω πριν το πεις, και αναρωτηθηκα, αλλα “συνοχη” δεν ειναι μια λεξη που θα χρησιμοποιουσα.

Αυτο το 1.30 που λες παντως του εδωσε 300 ευρω παραπανω, τι παει να πει “δεν το πολλαπλασιαζει καθολου” :stuck_out_tongue:

Το 8,25 ήταν δώρο. Για μένα η πιο σωστή απόδοση θα ήταν γύρω στο 4,00 για μια άγνωστη ομάδα που στη φάση των ομίλων έριξε 8 γκολ στη Ρόμα σε 2 αγώνες.
Το 3,30 της Σλάβια ήταν επίσης δώρο, από τη στιγμή που είσαι καλύτερη ομάδα από την αφελή Φενερ.

Ε, τα στανταρακια δεν υπήρχε περίπτωση να σπάσουν.

Βοήθησε κ το τρίτο ποτήρι τσίπουρο πάντως :sweat_smile:

6 Likes

Αν είναι έτσι ρε, ας έβαζε αλλά 15 παιχνίδι του 1.15, ξέρεις πόσα λεφτά θα είχε τώρα?

Τhe Mourinho effect

1 Like