Στοιχημα

Εβαλε αυτο που πιστευε οτι θα πιασει ρε μαν. Και το επιασε.
Ακυρη εντελως η λογικη “δεν παιζω χαμηλες αποδοσεις” ε.

Δεν είπα αυτό, είπα ότι οι αποδόσεις δεν έχουν συνοχή μεταξύ τους συνδυασμένες, είναι απίθανο να παίζεις έτσι και να έχεις κερδισμένο δελτίο 1 στις 50 για να πάρεις τα λεφτά σου πίσω

Αρχικά συγχαρητήρια στον συνάδελφο χαστη σε καλή μεριά. Να πω και εγώ τον πόνο μου :disappointed_relieved:

7 Likes

Θα σε βλέπει ο Φέραν Τορες και θα στρίβει στη γωνία ο χασογκολης.

1 Like

Στο δεύτερο ημίχρονο μόνο, η Μπαρτσελόνα έχασε 3-4 αχαστα

Εγώ δεν ξαναρχίζω στοίχημα και εχώ πει πως ειδικά online που έχει και live, cash out κτλ θα μου κάνει τρελή ζημιά. Έπαιζα 2-3 χρονάκια πολύ χαλαρά και μικροποσά για τον χαβαλέ και μετά το έκοψα.

Αλλά ρε μλκς, αυτό το διπλό της Bodo Glimt χθες μου είχε φάει το μυαλό. Το έβλεπα το γαμήδι, ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ. Είναι η πρώτη φορά που ένιωσα τέτοιο καημό που δεν πόνταρα.

Αυτά, συνεχίστε, καλοφάγωτα @potofgold, πολύ ωραίο δελτίο!

4 Likes

Απαιτω ροκιν παραρτημα τιπστερς

Έπαιξα μετά από 6 μήνες φρούτα και δώσανε 200 ευρα. Γλύτωσε τις κατάρες η Μπαρτσελόνα τουλάχιστον :stuck_out_tongue:

Με το Online έπαθα μεγάλη ζημιά και όχι μόνο οικονομική, ήταν μια περίοδος αρκετών ετών που ζούσα μόνο για να παίζω στοίχημα, δεν με ενδιέφερε που θα ποντάρω, μου αρκούσε να υπήρχε κάποιος live αγώνας και θα την έβρισκα την άκρη.

Ο απόλυτος εθισμός δηλαδή…όταν κάτι στράβωνε, αντί να κλείσω pc, έπαιζα στα καπάκια οτιδήποτε μου έκανε κλικ χωρίς να το σκεφτώ, απλώς να έχω στοίχημα ανοιχτό να τρέχει,να το παρακολουθώ και να ελπίζω…

Πλέον είμαι 2,5 χρονιά καθαρός, έχω επιλέξει μόνιμο αυτοαποκλεισμό από όλους τους σοβαρούς book και απλώς ζω με τις αναμνήσεις χαζεύοντας screenshots από τις καλές εποχές της λατρεμένης bet365 (η αλήθεια είναι πως αν μου ξανάνοιγε τον λογαριασμό η συγκεκριμένη θα έπεφτα με τα μούτρα να ποντάρω live κόρνερ :p)

13 Likes

Είναι απίστευτος (και απίστευτα υποτιμημένος) εθισμός, μπράβο σου που ξέκοψες.

Άσε που είναι και ένας πολύ σημαντικός λόγος που έχει καταστραφεί το ποδόσφαιρο :stuck_out_tongue:

5 Likes

Προσωπικά δεν έχω καλύτερο απ το να παίζω στοιχηματάκι χαλαρά ΣΚ μεσημεράκι και να αράζω κοιτώντας μπάλα με μια φραπεδιά στο χέρι.

Δεν με θεωρώ εθισμένο αλλά μου αρέσει να τζογάρω. Με μέτρο πάντα εννοείται γιατί όπως όλοι οι εθισμοί είναι επικίνδυνοι.

Σίγουρα έχει βάλει το χεράκι του στην αλλοίωση του ποδοσφαίρου σε αυτό θα συμφωνήσω

Κι εγώ το έχω κόψει εδώ και πολλά χρόνια απ’την άποψη ότι έπαιζα συνέχεια, τώρα αραιά και που, πιο πολύ για την παρέα του Σαββάτου με το θείο, καφέ, τάβλι, match money και αγγλιδουλες :stuck_out_tongue:

Είχα πιάσει ένα καλό το 2013, 9/9 με στάνταρ και ζητούμενα γύρω στα 800€, πλήρωσα το δίπλωμα αυτοκινήτου και μια δόση στα κινέζικα που με έκαιγαν έκανα το σταυρό μου και το σταμάτησα από τότε :stuck_out_tongue:

4 Likes

Χθεσινή εμπνευσουλα, αλλά ο Ντουκουρε είναι μεγάλο ταγάρι, δεν κουνιόταν καθόλου

230 θα ειχες κερδισει?

Ναι κάπου εκεί

Κλασικό φαινόμενο στα κόμπο. Παίζεις κάρτα στα τσεκούρια και ξαφνικά δεν κάνουν ούτε μισό φαουλ :stuck_out_tongue:

Πολύ καλή έμπνευση btw


Σας βρίσκεται κανας πίνακας με κιμωλία να γράψω 100 φορές δεν ξαναπαιζω Μονακό;

1 Like

fixed

3 Likes

Δεν σου φταίει καμιά Monaco αν παίζεις πεντάδες. Η χαρά των book…

Τω ξέρω αλλά είμαι καλός μαλακας και κυνηγάω 5αδες😛