Καλυτερος ποδοσφαιριστης αυτη τη στιγμη στο κοσμο

Οντως…

Βεβαια απο την αλλη συνηθως τα παιχνιδια στους 16 εχουν κι επαναληπτικο.

Πιστευω οτι θα γινει τεραστια ομαδα, αν και η φετινη χρονια δεν ηταν καλη. Τεσπα πιστευω πολυ στην Αρσεναλ και στον Βενγκερ οποιος χτιζει ομαδα και κανει και οικονομικη αποσβεση για το νεο γηπδο ταυτοχρονα!!!
Οχι σαν καποιυς αλλους υπεροπτες Πορτογαλους οι οποιοι εχουν 5πλασιο μπαντζετ και ακομα να φτασουνε στον τελικο του Champions League, η Αρσεναλ του Βενγκερ με τετοι μπαντζετ θα το σηκωνε για πλακα.

ΥΓ: Ελπιζω να μην δωσουμε τον Φαμπρεγκας στη Ρεαλ, κατι τετοιο ακουγεται τωρα τελευταια και δεν μου αρεσει.

+1 .

Μανο! Κανονιερης και εσυ ???

ΣΕ ΠΑΩ !!!

MILAN και ARSENAL rulezZz!!!8)

ΚΑΝΕΝΑΣ :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Δηλαδη ΚΑΙ Οι καλοι ποδοσφαιριστες εβγαιναν μεχρι την 31/12/1979 ???

Classic Sakis damn it!!! :lol: :smiley:

C.ronaldo (ανετα)…

Σας αγαπω ολους που δεν επιλεξατε τον Ροναλντινιο…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

O monos poy a3izei na legetai diadoxos toy Diegito, o Lionel Messi. Sta 20 toy kai diakorevei, ti 8a kanei se 2-3 xronakia.
P.S.: HAIL TO NOTTINGHAM FOREST - ST.PAULI

Αυτη τη στιγμη οπως και να το κανουμε ειναι ο Κριστιανο Ροναλντο γιατι ειναι ο σταρ (με διαφορα απο τον 2ο) μιας ομαδας που ειναι πρωτη στην Πρεμιερ Λιγκ, ειναι φιναλιστ στο Κυπελλο και ειναι και στους 4 του Τσαμπιονς Λιγκ…

Messi στο πολύ χαλαρό…

Messi,Kaka,C.Ronaldo οι 3 κορυφαιοι για μενα,αλλα λογω ηλικιας και λογω του προσφατου απιστευτου γκολ που πετυχε,ψηφιζω τον νεο Μαραντονα.

Μessi.

Kaka !!!

Πάντως, εγώ δε μπορώ να ψηφίσω Μέσι, έχει ορμονικό πρόβλημα ανάπτυξης!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Πέρα από την πλάκα, το γκολ ενάντια στη Χετάφε για το Κύπελλο Ισπανίας ήταν πολύ όμορφο και εντυπωσιακό, αλλά ήταν ενάντια στη Χετάφε και για το κύπελλο Ισπανίας !!! ΗΓ γκολάρα του Κακά, ήταν ενάντια στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, στους 4 του πρωταθλητριών. Με λίγα λόγια, βαθμός δυσκολίας ΠΟΛΥ μεγαλύτερος. Αν η Μίλαν είχε πιο καλή πορεία στο πρωτάθλημα, θα το σκεφτόμουν να ψηφίσω Κακά, αλλά συνολικά νομίζω δε το αξίζει και για αυτό ούτε αυτός θα πάρει τη ψήφο μου.

ΥΓ. Εννοείται ότι παίκτες τραυματίες τη μισή χρονιά (Μέσι, Ετό) δεν πρόκειται να πάρουν τη ψήφο μου…

ΥΓ. στο ΥΓ. Σιγά μη ψήφιζα ποτέ τον Ετό!!! Τον πιο χασογκόλη σέντερ φορ των μεγάλων ομάδων! Στα 15 χαμένα τετ α τετ βάζει και ένα γκολ… :stuck_out_tongue:

ΥΓ. στο ΥΓ. του ΥΓ μου. Συνολικά ο φετινός Ρονάλντο είναι καλύτερος του Ετό!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μπορεί να είναι βραζιλιάνος, αλλά ίσως το πιο καλό φορ των τελευταίων 10 χρόνων ο “χοντρός”. Φοβερές κινήσεις και αντίληψη. Αν δεν ήταν τόσο άτυχος με τους τραυματισμούς και δεν έκανε ψιλοκαραιπάλες ίσως τον χορταίναμε πιο πολύ…

και γαύρος και οπαδός του Ρονάλντο? Μιλάμε, σε συμπάθησα τέρμα!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Εύγε!!!

[SIZE=“6”]KAKA ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!![/SIZE]

Pane toyaleta :lol:

ΝΑΙ! :lol: :lol: