Αεκαρα

επιτέλους…δικαίωση :stuck_out_tongue:

ετοιμαζομαστε για… :papas: :papas: :papas:

edit :
Μολις ειδα οτι δηλωσε σε ερωτηση γιατι εβγαλε το γατακι (λεοναρντο), πως τον εβγαλε γιατι συνηθως λεει του ζηταει αλλαγη στο 60-65
Χωρις βεβαια να του πει σημερα κατι για αλλαγη…

ερχεται ο ΠΑΤΕΡ?:bounce::bounce:

πατηρ κωστενογλου η επιστροφη???
να δω πως θα πληρωσετε την αποζημιωση του χιμενεθ… παιρνει κ 700.000 τρομαρα του…

ας ελπισουμε να θελει και αυτος (που δεν το βλεπω) λυθει το συμβολαιο και να μην υπαρξει απολυση, για να γλυτωσουμε την αποζημιωση

Έκτρωμα!!!πλέον και μετά από αυτό το αποτέλεσμα μάλλον πρέπει να έχει την ευθυξία να παραιτηθεί ο χιμένεθ.τον στήριζα σαν προπονητή αλλά δεν μπορεί να παρουσιάζει αυτό το πράγμα σαν ομάδα.

ρε τι λεει αυτος στον αντ1??
“η αεκ δεν ειναι σεξυ, δηλαδη ελκυστικη προς τον κοσμο της”…

σχολιαζοντας το λιγο κοσμο που ηταν στο γηπεδο…

:lol::lol::lol:

Πλάκα πλάκα ο θεοσεβούμενος πάτερ είναι ο μοναδικός αρκετά ΦΟΥΚΑΡΑΣ που είναι άξιος για προπονητής της εθνικής ομάδας του Μιζεριστάν. Όλοι οι άλλοι είναι φλώροι.

Τσάμπα χαρήκαμε μάλλον. Το παίρνουν πίσω λόγω αποζημίωσης. Αστεία διοίκηση. Πάντως αυτός ο Jimenez είναι άξιος να τον κράζει όλη η κοινωνία και να παίζει παραμύθι για να μην χάσει την αποζημίωση. Αξιοπρέπεια στο φουλ. Να μου πεις κρίση έχουμε…

Την ΜΑΛΑΚΙΑ της βραδιάς την έκανε ο Τραιανός όπως και ο ίδιος πολύ έντιμα παραδέχθηκε και εκεί γύρισε το ματς…τα υπόλοιπα είναι ΕΜΜΟΝΕΣ ενός πολύ καλά στημένου παιχνιδιού…

την μαλακία της βραδιάς την έκανε ο χιμενεθ με τον λεοναρντο…
κόκκινες μπορεί να βγουν σε κάθε ματς…αλλαγή επειδή συνήθως ο παίχτης μου ζητάει αλλαγή σε άλλα παιγνιδια δεν έχει ξαναγίνει…
αντί να βγάλει κάποιους άλλους, που ούτε παίζουν, ούτε να τους αξιοποιήσει μπορεί, βγάζει τον μοναδικό που λες οτι ξέρει απο ποδόσφαιρο…

ολα τα άλλα τα λένε, εσυ, ο χιμενεθ, άντε και ο μάνατζερ του(και αν)…:stuck_out_tongue: όλος ο πλανήτης είδε αυτά που πρέπει…τέρμα επικίνδυνος

*ή στημένο παιγνίδι είναι, ή εμμονές…οχι όλα μαζί.:stuck_out_tongue:

το οτι στο πρωτο ημιχρονο που παιζαμε με 11, απεναντι σε μια ομαδα που ηρθε [B]αποφασισμενη[/B] να χασει και εκανε τα παντα γι αυτο, μεχρι και ασσιστ δωσανε, καναμε μια ολοκληρη ευκαιρια και μετα απλα κοιταζομασταν, λεει κατι?

ρε συ Crimson ποιον εννοεις οτι δεν μπορει να αξιοποιησει???
ελεος δηλαδη…σε λιγο θα μας πεις οτι εννοεις τον γκουντι,μια χαρα τον αξιοποιει στα αμυντικα χαφ, γιατι αλλωστε εχει και πολλα τρεξιματα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

καθολική…αναγνώριση απο τον τύπο

Το προβλημα ειναι πολυ βαθυτερο για να αλλαξουν τα πραγματα με μια αλλαγη προπονητη,oι επιλογες αλλωστε ειναι μετρημενες,βλαχος,παρασχος,πατερ,τετοιου στυλ προπονητες,απο την αλλη ο μυτογκας μας εχει κουρασει αλλα θελει την αποζημιωση για να φυγει.Αδιεξοδο…

Εσύ τώρα γιατί τραβάς τόσο μεγάλο ζόρι με τον προπονητή μιας άλλης ομάδας μόνο εσύ ξέρεις…
Ποτέ δεν έιπα ότι ο Χιμένεθ είναι προπονητάρα…για εμένα όμως δεν υπάρχει κάποιο δείγμα ότι κοροιδεύει ή ότι είναι τόσο άσχετος!Αν είχα μια διοίκηση τύπου Μαρινάκη ναι τότε θα είχα άλλες απαιτήσεις και αντοχές!Τώρα τι να του καταλογίσω?Ότι ο Αρμπατζής δεν είναι τερματοφύλακας επιπέδου ΑΕΚ?Ότι ο Δέλλας στα 40 του κάνει λάθη που δεν κάναμε στα σχολικά πρωταθλήματα?Ότι ο Μπέλεκ δεν μπορεί να πετύχει τρόλευ από τα 5 μέτρα???
Και γιατί σου είναι τόσο δύσκολο να πιστέψεις ότι όντως ο Λεονάρντο δεν μπορεί να παίξει παραπάνω!Μήπως είσαι στο προπονητικό τιμ της ΑΕΚ?Ας βγει ο Λεό να τον διαψεύσει και το ξανασυζητάμε…
Και άσε σε μένα τα τι βλέπει όλος ο πλανητής…περιορίσου σε αυτά που σου πασάρουν οι δημοσιογράφοι…

Έτσι ακριβώς…ο Χιμένεθ θα φύγει αργά ή γρήγορα…δεν αντιστρέφεται πια η κατάσταση!Και θα έρθει κανείς Κωστέ , θα κάνουμε κάνα ψευτοσερί 6-7 νικών και θα βγούν πάλι οι “δικαιωμένοι” να υπερηφανεύονται!:lol:

*τον θελω για την ομάδα μου…:roll:

εσύ λες να διαβαζω τι λένε οι δημοσιογράφοι για την αεκ?
σιγά μην διαβαζω και για τα κάτω πετραλωνα :lol:

δηλαδη ολο το γήπεδο που γιούχαρε χθες στην αλλαγή είναι επειδή διαβάζουν δημοσιογράφους?
και εγω απο το σπίτι?
και αυτοί στην ερα(απο οτι μου ειπε ο κολλητός μου)
και ο αντίπαλος προπονητής?
και ολοι εδω μέσα?

*εχεις καταλάβει οτι λες πως όλοι έχουμε πλανευτεί απο τους δημοσιογράφους και μόνο εσυ ξέρεις την μεγάλη αλήθεια?

αλλαγή αυτήν την φορά δεν ζήτησε ο παίχτης…αυτό τα λεει όλα

να αλλάξεις ομάδα…να γίνεις παε χιμενεθ αμα του έχεις μεγαλύτερη αγάπη απο την αεκ…
που θα μου πεις οτι πρέπει να είσαι ο μουρινιο να να βγάλεις εξω εναν απο τους μπελεκ/ισλανδο(τον ισλανδο δηλαδη) που για 30 λεπτά έμειναν και οι δυο μέσα μετά την αποβολή…
ή δεν έπρεπε να βγει ο λεοναρντο.
ή που δεν διόρθωνε τον ισλανδο
ή που θα λεμε κάθε φορά για τα οικονομικά προβλήματα…προπονητής είναι…δεν μπορεί να βγάλει ενα κουτσαρισμα για 90 λεπτά σωστά επειδή σκέφτεται τα οικονομικά? δεν παίζουν ρόλο οι λίγες επιλογές όταν δεν κάνεις τα βασικά

*θα συζητάμε όποτε θα μιλάει ο λεοναρντο? :stuck_out_tongue:

**[B]εσυ[/B] δεν εχεις δει κάποιο δείγμα…αυτό λεω

Έκτός από ΚΟΜΠΛΕΞ έχεις και μεγάλη πλάκα!:lol:

ο κωστενογλου θα ερθει πριν τον αγωνα με τον γαυρο να πεταξουμε 4 παλι:roll:

καλά αυτό εννοείτε…μέχρι να φτάσω την αεκ θα το εχω…δεν γινεται…

βέβαια οτι έπεσες στην περίπτωση με κάποιον που πότε δεν τον πείραξαν τα μεγέθη, είναι κάτι άλλο…
οι μεγάλες ομάδες είναι μεγάλες και οι μικρότερες είναι αυτό που είναι…το ίδιο μου κάνει…μπάλα να βλέπουμε