Αεκαρα

Νόμιζα μπήκε γκολ που στην αρχή το ακύρωσε και τελικά το μέτρησε, πάω κι εγώ πάσο, εδώ ο άρης είναι αήττητος στην ευρώπη καμιά 40αριά χρόνια, σε αυτό θα κολλήσουμε.

Τον χαιρόμαστε τον Λουτσέσκου μια χαρά που δεν κλείνει το στόμα του, ευχαριστούμε <3

Ενταξει παλικαρι μου. Βαριεμαι αυτες τις συζητησεις. Ειλικρινα. Ειπα κατι το οποιο επισημως ετσι ειναι και δεν χωραει καποια αμφισβητηση. Εσυ μετρα τα οπως θες. Δεν θα τα χαλασουμε εκει. Αυτο ελειπε κιολας

1 Like

Δεν πόσταρα για να τα χαλάσουμε, είδα χθες σε μια λίστα μόνο τα εντός μας και μπερδεύτηκα οπότε τα 5 σερί ματς χωρίς γκολ μού φάνηκαν πολλά.

Σχετικά με τον Λουτσέσκου, γνήσια απορία, ενοχλείστε επειδή λέει αλήθεια ή επειδή απλά πρήζει παπάρια; Γιατί αν είναι το δεύτερο, δεν καταλαβαίνω γιατί να ενοχλείστε, δε σας παίρνει τηλέφωνο να σας λέει μέσα στα άγρια μεσάνυχτα “είστε κλέφτες”, του παίρνουν συνεντεύξεις ή τον ρωτάνε αβανταδόρικα οι διάφοροι αρδ και αυτός απαντάει στις ερωτήσεις τους, δεν του είπαν “γιατί δε βάλατε τον Ουάρντα” και απάντησε “γιατί μας έκλεψαν το πρωτάθλημα”.

Και επειδή στο άλλο θρεντ μπορεί να χάθηκε, ο Μαρίνος ο Ουζουνίδης που βγαίνει και λέει κάθε φορά ότι η ομάδα του ήταν καλύτερη ενώ τα τελευταία 3 χρόνια στην Τούμπα έχει φάει 13 γκολ σε 4 ματς, γιατί δεν είναι γραφικός εμετικός και “αλέφαντος” και δεν ξέρω τι;

3-0 με Ενρίκε,Λέοβατς,Σάκχοφ.
4-0 με Πέλκα,Μάτος,Σάκχοφ,Πρίγιο.
4-0 με Πέλκα (δις), Κουλούρη,Πρίγιο.
2-0 με Πρίγιο χθες.

εντιτ, δε βάζω το 0-3 στη Λεωφόρο :")

Να, βγήκαν και γι’αυτόν memes :slight_smile:

Το μονο που δεν εχει πει ακομα ο Λουτσεσκου ειναι να ζητησει να βγει ο κυριος Κομινης στο τηλεφωνο.

Αυτό θα ήταν αστείο αν δεν αφορούσε έναν διαιτητή που έγραψε ψέματα σε φύλο αγώνα και δεν πήγε στο δικαστήριο γιατί είχε φόβους για τη ζωή του αλλά μια βδομάδα μετά πήγαινε σε σεμινάριο για το ΒΑΡ :’)

Δεν το ειπα για αστειο, ειναι πολυ πιθανο να γινει.

Κανεις ποδοσφαιρικη κουβεντα για να δειξεις οτι φετος ειστε καλυτεροι απο περσι κλπ και σαν επιχειρημα παρουσιαζεις την ανεπαφη εστια σε αγωνα που ηρθε 0-3 στα δικαστηρια :rofl::rofl::rofl::rofl:

Αυτο δηλαδη δε συνεβη, η αμυνα σας δεν το εφαγε το γκολ, οκ

image

1 Like

27 σερί εντός παιχνίδια είναι λίγα ε;

Μια χαρά είναι, να τα εκατοστήσετε, το μέτρημα με βάση τα χρόνια κορόιδεψα εγώ.

Τα συμπερασματα που βγαζεις κρατα τα για σενα. Ναι κανω ποδοσφαιρικη κουβεντα θες δεν θες. Τα υπολοιπα βρες τα στα συμπλεγματα σου. Οπως εσυ νομιζεις διαφορα για την ομαδα σου ετσι νομιζω κ γω για την δικη μου. Για καθε αμφιβολια υπαρχει η προιστορια για οποιον ενδιαφερεται. Επισης γκολ οφσαιντ δεν μετρανε για καμια αμυνα. Λογικα το ξερεις κ συ αυτο

Τριτη φαση τετοια που χω δει απο το καλοκαιρι και φυσικα ακυρωνεται
Στo 1:50.

Τεσπα η ζωη συνεχιζεται
Καλη σας μερα

1 Like

Κλαίω μαλάκες, θα μας τρελάνουν αυτοί. Να επεξηγούμε και τα αυτονόητα πλέον.

Ναι, αλλά στην Ισπανία, η Λεγανιές με τη Βιγιαρεάλ…

Παραληρημα. Κανε οσες ποδοσφαιρικες κουβεντες θες, δε με νοιαζει ποιο ειναι το ποιντ σου απο αυτα που ειπες για το ροστερ σας. Εγω απλα ειπα οτι σε ενα ματς που οπως γραφεις και εσυ (και ετσι θα μεινει στην προιστορια)

δεν κριθηκε στο γηπεδο αλλα στα χαρτια, ε ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ να το παιρνεις υποψιν οταν μιλας αρνητικα/θετικα για αμυνες και επιθεσεις. Σε λιγο θα μας πεις οτι η επιθεση σας πετουσε και φωτιες. Μπορουμε τουλαχιστον να συμφωνησουμε σε αυτο;

Α ναι; εγω θυμαμαι ενα που μετρησε αλλα μου διαφευγει απο που…

Οσο για τη φαση που ποσταρες, σ ευχαριστω γιατι επιβεβαιωνεις τι ειναι οφσαιντ και τι οχι. Πραγματικα δεν εχει νοημα να το συζηταμε.

Και μιας που ειμαστε και σε ΜΟΥΣΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ, αφηνω λιγο food for thought απο τους threshold:

There’s no use hiding from the truth
You’d be standing on the roof
Ignoring all the stars
There’s no use pointing out the truth
You’d be riding on a mule
In a world full of cars

Παω να βρω την ειρηνη μεσα μου.

1 Like

Προφανώς και δε χρειάζεται. Η Ναντ φοράει κίτρινα, αρκούσε αυτό για να ακυρωθεί το γκολ.

1 Like

Το θεμα Παντελη ειναι να καταλαβουν καποιοι οτι υπαρχει αρθρο στους κανονισμους διαιτησιας. Δεν ειναι μια αποφαση που εφευρεθηκε οπως νομιζουν για να τους αδικησει. Ειναι μια φαση που χει γινει αρκετες φορες και επισης αρκετες φορες αν οχι τις περισσοτερες ερμηνευεται με αυτον τον τροπο. Για ολο αυτο το παραλληρημα του Λουτσεσκου κ λοιπων τα λεει πολυ καλα σημερα ο συνηθως γελοιος Καρπετοπουλος

Για τα συμπερασματα του Irreligious απο το βιντεο σηκωνει η επιστημη τα χερια ψηλα.

2 Likes

Δεν πρόκειται να δώσω ούτε κλανιά μου στη μάπα του Ερπετόπουλου, οπότε δε με νοιάζει τι γράφει στο άρθρο του ο χούλιγκαν.

Like by the way για τους Threshold. Εχουν και για αλλους τραγουδια οπως το Sanitys End. Eιναι και το αγαπημενο μου απο αυτους.

Λογικο.

Αν ερθει καμια ηττα με μπενφικα που ειναι και το πιο πιθανο και στραβωσει με το γαυρο,θα αρχισει εσωστρεφεια,γκρινια,κραξιμο.

Ο ουζουνιδης να προσεξει την αμυνα και να βαλει στον παγκο λαμπροπουλο.

Να χεις Τσιγκρινσκι κ Τσοσιτς κ να παιζεις με Λαμπροπουλο

2 Likes