Αεκαρα

Τι ματς εκανε και ο Βλαχοδημος γαμω…
Κριμα τι αλλο να πω. Ωραιος αγωνας.

2 Likes

Αυτο. Δεν μπορεις να του πεις κατι, δυο γκολ εβαλε. Και το πλασε ηταν καλο.

1 Like

Εν τω μεταξυ με τον Λιβαγια τι παιζει; Υποτιθεται θα μενε εκτος για λιγες μερες. Παιζει να παιξουμε με Ολυμπιακο με εναν επιθετικο τον Γιακουμακη.

Αυτός δεν το είχε βάλει πέρσι :stuck_out_tongue:;

Απο τοτε αγνοειται :stuck_out_tongue:

Σε λιγο θα λεμε,αν ηταν ο μανολο δεν θα χαναμε,αν επαιζε ο αραουχο και ο λιβαγια θα κερδιζαμε.Μας εμειναν τα αν και τα θα.

ολη η δουλεια ειναι τη στιγμη που δε δινει τη μπαλα ο κλωναριδης στο διπλανο του

Φετος η πασα του Κλωναριδη, περσυ το κουλο του Μασουντ.Κριμα και κριμα, ελεος πια.
Μακαρι να σκασει καμια προσφορα για Μανταλο επιτελους.

Υποτιθεται εσκασε 8εκ…δεν μπορω να πιστεψω οτι υπαρχει ομαδα που δινε 8εκ για τον Μανταλο και ακομα πιο απιστευτο οτι δεν τον δωσανε…

Ο κλωναριδης πηγε να το παιξει ηρωας με χατ τρικ,σκεφτηκε την παρτυ του εκεινη τη στιγμη και οχι ομαδικα,αν του εβγαινε θα ηταν αυτος εφερε που τουμπα το παιχνιδι,τωρα ειναι ο μοιραιος.

Μαρινο στοκε,εχεις αρπαξει 8 γκολ σε 3 παιχνιδια,ο τροπος παιχνιδιου σου ειναι οκ μονο οταν εχεις σοβαρα χαφ και εξτρεμ,το να παιζεις απεναντι στη μπενφικα λες και εισαι καμια μπαρτσελονα,φουλ επιθεση και να χανεις 0-2 στο 15’,σημαινει οτι δεν διαβαζεις σωστα το παιχνιδι.

Χανει γαυρο ο πονσε,με γιουση θα παιζουμε στο τελος,γαμω.

Eγω παντως παιδια ψιλοδιαφωνω για Κλωναριδη. Θα προτιμουσα να χε κανει την πασα, τηνοποια δεν ξερω αν θα κανε και καλα, αλλα ειλικρινα δεν νομιζω οτι 99 στους 100 θα κανανε κατι διαφορετικο. Βρεθηκε με τρομερη μπαλια και ψυχολογια σε τετ α τετ ενω εχει ηδη 2 γκολ. Το βαζει και γινεται ο απολυτος ηρωας. Ολοι σουτ θα κανανε.

Εγω εχω σκασει για το γκολ που βαλε η Μπενφικα. Δεν εχω βρισει τοσο, εδω και καιρο. Οσες φορες και να ξαναστηθεη η φαση ιδια και να βαρεσει δεν πιστευω οτι μπορει να ξαναμπει αυτη η απελπισμενη τσαρουχια.

3 Likes

Η αλήθεια είναι ότι οποιοσδήποτε σοβαρός επιθετικός θα έκανε το ίδιο πράγμα που έκανε ο Κλωναρίδης. Συνήθως οι επιθετικοί είναι ψωνάρες, δε θα δώσουν πάσα όταν οι ίδιοι μπορούν να γίνουν οι ήρωες. Η μαλακία είναι ότι ο Κλωναρίδης ακόμα δε λογίζεται ως ΣΟΒΑΡΟΣ επιθετικός. Μακάρι μελλοντικά να γίνει. Η άλλη μαλακία είναι ότι αν ήταν ένα παιχνίδι που μπορούσαμε να πάρουμε νίκη/ισοπαλία ήταν αυτό. Και χάσαμε.

Εγω απο την αλλη πιστευω οτι οι περισσοτεροι σοβαροι επιθετικοι θα εκαναν πασα στην φαση, γιατι προκειται περι φασης που δουλευεται σε οποιαδηποτε ομαδα απο παιδικες ηλικιες. Δεν ειναι το 7Χ7 της γειτονιας σας, ειναι επαγγελματικο ποδοσφαιρο και μαλιστα σε διεθνες επιπεδο. Ακομα κι ο εγωισταρος Κριστιανο Ροναλντο θα ειχε κανει πασα αν εβλεπε τον συμπαικτη του σε κενο τερμα ουσιαστικα.

Το γκολ της Μπενφικα τρελο πνιξιμο. Ακομα δε μπορω να καταλαβω τι σκεφτοταν η αμυνα και απλως τον κοιτουσε, αλλα ουτε το γιατι δεν μπορεσε να το πιασει ο τερματοφυλακας.

2 Likes

Παντως αν 2η αγωνιστικη μαζεψαν 20 χιλιαδες κοσμο, στην 5η αγωνιστικη με 0 βαθμους σε 4 ματς βλεπω να σπαει το θρυλικο ρεκορ της ιστοριας του Τσαμπιονς Λιγκ (αεκ-Μονακο 1100 εισιτηρια)

Μακάρι. Έτσι έπρεπε να γίνει. Κι εγώ μπορούσα άνετα να πάω στο γήπεδο, αλλά για να καταλάβεις πήρα εισιτήρια με Ολυμπιακό και όχι με Μπενφικα. Τι να πάω να δω ρε συ; Εκ του αποτελέσματος μετάνιωσα, αλλά still, είναι θλιβερό να βλέπω κατά τα λοιπά φιλότιμα παιδιά όπως τον Γαλανόπουλο να παίζουν με τα θηρία. Είναι θλιβερό να πήρες πρωτάθλημα και 30 μύρια και να έχεις χειρότερη ομάδα από πέρσι. Με Μπαγερν θα γεμίσει γιατί θα πάνε από όλες τις ομάδες για να δούνε από κοντά τα αστέρια. Αλλά στα άλλα 2 ματς μακάρι άδειο για να σταλεί κάνα μήνυμα στον καβούρια

4 Likes

Ο Βασιλιας μυριζει ροριλα. Συμφωνω Ακεφαλε. καπως πρεπει να παρει μηνυμα ο ψευτοτιγρης

2 Likes

Δεν μ’αρεσει ο ζουζου,δεν τον εχω σε εκτιμηση προπονητικα,τον θεοποιησανε επειδη κρατουσε ορθιο τον διαλυμενο παναθηναικο.Δεν φυλαει πισω καθολου και αρπαζει γκολ αβερτα οταν χανεται η μπαλα στο κεντρο.

Ειμαστε νοσοκομειο και κανεις δεν εχει πει δυο κουβεντες γιατι τοσοι χιαστοι και τραυματισμοι.Γυρναει ο ενας,χτυπαει αλλος.

Προσπαθουν με το μικροτερο δυνατο κοστος να παρουν το μεγιστο,δεν γινεται αυτο συνεχεια.

Εκρεμμει η ανανεωση του σιμοες,γιατι καθυστερει,ποσα ζηταει,ποσα του δινουν.Εκτεθηκαμε με την υποθεση του λαζαρου,μια χαρα παιζει στον γαυρο ως τωρα,κανεις δεν ξερει τι εχει γινει με καιπερς.

Μονοδρομος η νικη με τον οσφπ λοιπον,χρονια με κετσπαγια και μοραις μου θυμιζει,παιζουμε στο τσου λου και δεν γεμιζει το οακα,διαρκειας κοψαμε λιγο πανω απο 12.000,η αγια σοφια προχωρα,παρολαυτα υπαρχει μια παγωμαρα και μια ξενερα για τη διοικηση.

1 Like

Συμφωνω σε ολα εκτος του Ζουζου. :smile: Εμενα με πειθει, αλλα ολα οσα ανεφερες δεν βοηθανε

1 Like

Α και κατι αλλο,τι συμβολαια εχουν οι μοραν και αινταρεβιτς και τους κραταμε,τουλαχιστον ο δευτερος θα μπορουσε να μπαινει καμια αλλαγη.Τον ζουζου τον φερανε γιατι ξερει το ελληνικη πραγκματικοτητα ε? Το μπιελσα τιγρη μου,με δοσεις εστω.

1 Like

Για σας που λέτε το Μελισσανίδη κάβουρα, ολόκληρο πούλμαν της Ντόρτμουντ αγόρασε! Τι άλλο θέλετε πχια;

Σύμφωνα με πληροφορίες το πούλμαν είναι δανεικό για ένα χρόνο. Αν αποδειχθεί γερό, άνετο και ασφαλές υπάρχει οψιόν αγοράς για το καλοκαίρι.

Επίσης λύνει τα χέρια του Ουζουνίδη. Στο ματς με Μπάγερν βάζεις το πούλμαν μπροστά στο τέρμα και είσαι κομπλέ.

5 Likes