Αεκαρα

Ταιριάζει εξίσου με την περίσταση και είναι επίσης τραγουδάρα!

1 Like

Ρεκορ ταχυτητας καταστροφης χαρακτηρα ομαδας. Λιβαγια, Μπακακης, Σιμοες, Τσοσιτς αλλοι ανθρωποι σε σχεση με περυσι. 4 αυτοι κ 4-5 βασικοι κ καθοριστικοι που φυγαν κ εχεις σχεδον ολη την ενδεκαδα ενα με δυο επιπεδα κατωτερη απο περυσι. Συγχαρητηρια

Ακόμα να τον διώξουν; Δηλαδή τι πρέπει να γίνει για να καταλάβουν οι φωστήρες ότι οι Έλληνες προπονητές είναι μόνο για να σώζουν ομάδες από τον υποβιβασμό;

Τους έκατσε ο Μανόλο κι ο Λάζαρος πέρσι και αποφάσισαν ότι μπορούν και χωρίς αυτούς.

Δε μιλάω για πρωτάθλημα, ο ΠΑΟΚ είναι δεκα κλάσεις ανώτερος φέτος, αλλά τόση ξεφτίλα δεν αντέχεται.

Δεν ειναι κλασεις ανωτερος,κρατησε τον κορμο του,ασχετα αν εκαναν και αυτοι αποτυχημενες μεταγραφες,απλα οι αλλοι 2 αποδυναμωθηκαν και επεσαν σε ποιοτητα,οταν ο οσφπ βασιζεται στον μπουχαλακη και η ΑΕΚ στον μπακασετα,εχουν φυγει 3-4 βασικοι παικτες εκαστος.

Η διαλυση της περυσινης ομαδας ειναι ερωτηματικο και ο καθενας μπορει να υποθεσει οτι θελει,απο οτι δεν ηθελε να δωσει λεφτα σε συμβολαια και ανανεωσεις,απο οτι να πανε ολα τα λεφτα στην αγια σοφια,η οτι αλλο πλασαρουν οι δηματοι.

Ο ματιασεβιτς εφυγε κακην κακως,κανεις δεν καταλαβε τι προσφερε.

1 Like

Για αλλη μια φορα τραγικος Μελισσανιδης. Ειμαι πολυ ξενερωμενος με το πως λειτουργει πλεον η ομαδα. Ασχετα αποτελεσματων. Αυτο που φταιει ας πουμε τωρα ειναι ο Αινταρεβιτς και το οτι δεν τα βρισκει με Σιμοες, Μπακασετα και Λαμπροπουλο. Θεωρω οτι σε συνεργασια με τα μεσα που ελεγχει, αεκ365, ρεπορτερς κτλ, λειτουργει πολυ γκεμπελιστικα. Καμια ουσιαστικη αναληψη ευθυνων. Μονο φτηνες λυσεις, δανεισμοι, ψευτονταηλικια καθε τρεις κ λιγο στο προπονητικο κεντρο και υπευθυνοι διευθυντες για την ομαδα διαφοροι αχρηστοι yesmen.

2 Likes

Λογικα φταιει ο μαρινος…

2 Likes

Αν ισχύει αυτό που διαβάζω για Μπακασέτα, ΣΙμόες και Λαμπρόπουλο, ότι επειδή δε συμφωνούνε για νέα συμβόλαια με τα λεφτά που καυλώνει στον τίγρη να τους δώσει, θα τους βάλουν εκτός ομάδας, πάτε για μέση της βαθμολογίας. Αν ήμουν Ουζουνίδης, θα παραιτούμουν. Τι γελοιότητες είναι αυτές;

Ε οχι και γελοιότητες,οταν επεφτε η ομαδα ηταν καλα;

Γελοιότητα είναι και θα το καταλάβετε όταν τον Γενάρη οι καλοί παίχτες των οποίων τα συμβόλαια λήγουν τον Ιούνιο, υπογράψουν σε όποια ομάδα γουστάρουν χωρίς η ΑΕΚ να πάρει μία. Τι θα πει “όταν έπεφτε η ομάδα ήταν καλά”, είσαι ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ, δεν μπορείς να συμπεριφέρεσαι σαν γύφτος.

4 Likes

Βασικα δεν ειμαι πρωταθλητης αλλα τεσπα… πιο πιθανο ειναι να είμαι ειδικος επιτελευς εκ του δια θαλασσεως

1 Like

Σας μπερδεύω, είσαι με τον άλλο δικέφαλο εσύ; Δώσε μου δύο κάπα χι σε τριγωνικό ραντάρ.

4 Likes

Είπα να μιλήσω με κάποιο τσακάλι…

1 Like

Απαραδεκτος ο Μελισσανιδης. Αντι να απαιτει απο κατι αλλους που χουν κατσει στα συμβολαια τους οπως Λιβαγια, Μανταλος, Μπαρκας κτλ, παει σε κατι Λαμπροπουλους, Μπακασετες που ναι κ αξιοπρεπεστατοι κ πουλαει μαγκια ενω τα χει κανει μανταρα φετος ο ιδιος. Γελοιες κινησεις παρωχημενου μυαλου

7 Likes

Ντροπή, ντροπή, ντροπή. Τι να πω όσο γουστάραμε πέρσι με το πάθος και το μέταλο και τις ανατροπές φέτος είναι η απόλυτη ντροπή. Και υπάρχουν ανάπηροι που υπερασπίζονται τον κάβουρα γιατί μας κάνει γήπεδο. Δηλαδή δεν θα μπορούσε ΚΑΙ να συνεχίσει να γίνεται το γήπεδο ΚΑΙ η φετινή χρονιά να ήταν αξιοπρεπής;

Η μεγαλύτερη ντροπή είναι απέναντι σε αυτά τα τρία παιδιά που τα δώσαν όλα για την ομάδα και ο παλιοκάβουρας λέει “στην ΑΕΚ πρέπει να πληρώνεις για να παίζεις”, τι λες ρε μαλάκα;

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω. Πως μια ομάδα έχτισε τέτοιο χαρακτηρα πέρσι, πήρε δικαιότατα το πρωτάθλημα και 30 μύρια από το ΤσουΛου και διαλύθηκε παντελώς επειδή ο άλλος είναι τσιγκούναρος, αδιανόητη εξέλιξη!

7 Likes

Και το χειρότερο είναι ο μηχανισμός προπαγάνδας 365 και η ανακοίνωση των ασπόνδυλων της πιο βρώμικης οργάνωσης οπαδών (τουλάχιστον) στην Ελλάδα, που τον γλείφουν για να πέφτει το χαρτζιλίκι.

Μου είπε κάτι καλό ένας φίλος ΠΑΟΚτζής (υπάρχουν και κανονικοί άνθρωποι, όχι όπως αυτούς που έχουμε στο rocking), το οποίο ίσως ακούγεται αυτονόητο:

Δουλεύεις σε μια εταιρεία, σκίζεσαι, βελτιώνεσαι κλπ, και βλέπεις ότι ο διπλανός σου που δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο (Μάνταλος) παίρνει όλα τα μπράβο και πολύ καλύτερο μισθό από εσένα γιατί τον πάει το αφεντικό. Κάποια στιγμή αρχίζεις να αναγνωρίζεσαι και περιμένεις ότι θα έρθει η σειρά σου.

Έρχεται ένα καλό deal για την εταιρεία, για το οποίο έχεις συνεισφέρει περισσότερο από το “παιδί του αφεντικού” και μπαίνουν πολλά λεφτά. Ζητάς καλύτερο μισθό και σου λένε με άσχημο τρόπο ότι δε σου αξίζει. Ε, τι θα κάνεις; Θα αρχίσεις να λουφάρεις και να ψάξεις αλλού δουλειά.

Μακάρι αυτοί οι λίγοι που θα πάνε σήμερα, να φωνάξουν “Μπακασέτας” και “Σιμόες”, έτσι για να μη νομίζει ο κάβουρας ότι έχουμε φάει όλοι το σανό που ταϊζει ο Κεφτές.

6 Likes

Kαλα τα πε ο ΠΑΟΚτζης. Δυστυχως ετσι λειτουργει η ΑΕΚ. Γι αυτο κ χει χασει κ τοσους παιχτες ελευθερους. Μερικοι νομιζουν οτι με ενα πρωταθλημα δικαιολογουνται τα παντα

1 Like

Ο τίγρης πήρε μαθήματα από τον καπετάνιο μου φαίνεται!

1 Like

Η μεγαλύτερη ντροπή είναι να γράφεις πως πήρες δικαιότατα το πρωτάθλημα.

3 Likes

Σίγουρα, αλλά ο καπετάνιος τα έκανε αυτά στα τέλη 80’s - αρχές 90’s που τα πράγματα ήταν αλλιώς, υπήρχαν τα κλειστά 5ετή συμβόλαια, οι max 2 (και μετά 3) ξένοι, οι Έλληνες που δεν υπήρχε ποτέ περίπτωση να βρουν ομάδα εκτός Ελλάδας, δεν υπήρχε ο Μποσμαν κλπ. Οπισθοδρομικός ο καπετάνιος, αλλά ο τάιγκερ κάνει τα ίδια 25 χρόνια μετά…

Ο ΑΕΚτζής - και νομίζω γενικά ο Έλληνας οπαδός - θέλει τον πατερούλη πρόεδρο τύπου Μελισσανίδη. Το μοντέλο Ντέμη, παρόλο που προσωπικά με τράβηξε περισσότερο, απέτυχε παταγωδώς και οδηγηθήκαμε μαθηματικά στον υποβιβασμό και πίσω στα στοργικά χέρια του πατερούλη. Δεν πιστεύω ότι μπορεί να αλλάξει αυτό.

Καθόλου ντροπή, είναι απλώς η αλήθεια.

2 Likes

χαχαχαχα μολις διαπιστωσα οτι μου κανανε αλλο ενα προφιλ μπλοκ στο αεκ365. Μα ποσο μαλακας ειναι αυτος ο Κετσετζογλου και κατ επεκταση το αφεντικο του…Και δεν εχω βρισει ποτε. Απλα διαφωνω με πολλες τακτικες. Δεν ντρεπονται πραγματικα να τους κραζει τοσος κοσμος γι αυτο? Πλεον δηλαδη πρεπει να το ξερουν χιλιαδες οτι λειτουργουν ετσι,

1 Like