Αεκαρα

16o δοκαρι

Έκανε καλό στον Μπακασέτα η ξεκούραση, ξέρει τι κάνει ο πρόεδρος!!!

1 Like

Σε πιο πικάντικα νέα…

1 Like

Στον μανταλο εκανε καλο η ξεκπυραση και βασικη η μετατοπιση σε μια θεση που του παει. 8αρακι. τα ιδια και ο Τασαρος

τι καλυτερο απ το να γυρισει ελλαδα κ να παρει σβαρνα τα πρωιναδικα

2 Likes

Ο Βρανιες πρεπει να ναι στοκος μεγαλος. Αν ειχε μυαλο θα κανε μεγαλη καριερα

2 Likes

Τι ωραιος χαφ ο Κριστισιτς. Ολα κοντρολαρισμενα κ εξυπνα. Ειτε αμυντικα, ειτε κυριως οργανωτικα

1 Like

Περιμενα λιγο περισσοτερο θεαμα και γκολ,απο το φτωχο 1-0 επι της λεβαδειας,μαλλον δεν υπαρχει κανενα κινητρο,ουτε ο ουζουνιδης εχει κερδισει τους παικτες.

Mατς αγγαρεια. 80-20 κατοχη. Ουτε ο Λεβαδειακος μπουρουσε να περασει το κεντρο, ουτε η ΑΕΚ ειχε ορεξη μετα το πρωτο ημιχρονο. ΕΙμαστε στην κλασικη θεση που σαι μονος χωρις κανενα σκοπο. Ουσιαστικα ειναι σχεδον fixed η τριτη θεση, εκτος αν κερδισεις τον Ολυμπιακο, αλλα το βλεπω δυσκολο.

Ελπιζω να μην αφησει εκτος ενδεκαδας τον Κριστισιτς, οπως ακουγεται. Το κεντρο πρεπει να ξεκιναει απο αυτον

1 Like

Τον άφησε. :joy: Άντε να δούμε τι θα δούμε…

Οι “αντιφασιστες” αεκτζηδες της ορίτζιναλ που πλακώνουν στο ξύλο συλλογικότητες αντίθετες με τα σχέδια του λαθρεμπορα, χτυπαγαν τα τύμπανα μαζί με τον φασίστα Βρανιες που έχει χτυπήσει τατουάζ έναν απ’ τους αρχηγούς των Τσετνικ. Μην είστε τόσο πολύ αντιφασιστες παιδια, εσείς και τα ξαδερφακια σας του βορρα

…ο,τι να ναι

1 Like

Μην ανακατεύεσαι εσύ, “no politica” λέει η εταιρία/ομάδα σου.

2 Likes

Θα έλεγα κι εγώ πόσο ίδιο πράγμα θεωρείται ο φασισμός και ο κομμουνισμός σε όλη την Ευρώπη έξω από τη φούσκα που ζούμε/ζείτε στην Ελλάδα, αλλά πάω καλύτερα να δω το ματσάκι. Χωρίς πολλές προσδοκίες…

Και στην τελική, ποιος χέστηκε για την ορίτζιναλ και τον Βράνιες; Κανένας σοβαρός ΑΕΚτζης δεν έχει εκτίμηση σε τίποτα από τα δύο. Ο Βράνιες είναι απλώς καλός παίκτης, αλλά υπάρχουν και καλύτεροι.

2 Likes

Γελοια κοκκινη κ γελοιο παιξιμο η ομαδα. Κριμα

1 Like

Αναρωτιεμαι στις ποσες αποτυχημενες σεντρες θα καταλαβουν οτι δεν βγαζουν φαση ετσι

Υ.Γ: πριν το πατησω με εξεθεσε…

Eιχε και το χερι του Σακχοφ ειναι η αληθεια, αλλα εκτος διαιτητικων ειμαι πολυ απογοητευμενος απο την ΑΕΚ σημερα και φετος γενικοτερα. Η ευθυνη ολη για μενα ειναι του Μελισσανιδη. Περυσι με παιχτη λιγοτερο με μουφα αποβολη και τον κερδισε τον ΠΑΟΚ. Ομαδα με φοβερο χαρακτηρα την διελυσε σε ενα καλοκαιρι, αφηνωντας παιχτες κλειδια να φυγουν. Αφησε ενα κεντρο εντελως γυμνο και μαλιστα τον ενα παιχτη που χε που ταν συμπαθητικος , Σιμοες, ουσιαστικα τον εδιωξε. Ακρα τιποτα. Μπογιε. Γελαει ο κοσμος με αυτον τον παιχτη. Τεσπα. Το πρωταθλημα ειναι του ΠΑΟΚ εκτος πολυ σοβαρου απροοπτου και σιγουρα το αξιζει περισσοτερο απο τους αλλους. Ο οποιος ΠΑΟΚ παντως δεν μου αρεσε σημερα. Αν ημουν ΠΑΟΚ θα χα απογοητευτει πολυ απο την ομαδα μου. Απο την στιγμη που μεινε με δεκα παιχτες δεν μπορουσε να αντιδρασει καθολου. Ενταξει θα μου πει καποιος οτι ειχε το γκολ, αλλα και παλι εγω δεν θα γουσταρα καθολου.

3 Likes

Έχει δίκιο εδώ ο Clairvoyant. Αφού βγαίνει ο Quintom και βρίζει μάνες.

2 Likes

Αλλος ψαρας απο εκει. Troll account ειναι αυτο που βριζει, καποιος χωρις ζωη.

2 Likes