Αεκαρα

Κι εγώ τον Καψή θυμήθηκα, που από δεύτερος αναπληρωματικός έφτασε να είναι βασικότατος στην Εθνική του 2004. Μεγάλη βελτίωση, ίσως γιατί έπαιξε και δίπλα στον Γκαμάρα.

Τώρα γιατί ήταν ο Φερούζεμ στο 4-3 δε θυμάμαι πια… Αυτό το παιχνίδι το έβλεπα σε εφιάλτες μέχρι που το διέγραψα από τη μνήμη μου!

2 Likes

Και αλλον προεδρο.

1 Like

Θυμάσαι φάτσα σάντος στην παρουσίαση του δίπλα στο μάκαρο??? Σα να ήξερε τι τον περίμενε

2 Likes

Ναι, θυμάμαι τη φάτσα του καρπουζά από το Εστορίλ. Και τη φάτσα που είχε ο “κύριος Φόλιας” θυμάμαι, όπως και τη φάτσα του Γεωργάτου.

2 Likes

Υπάρχει best-of video με τις παρουσιάσεις κυρ Φερνάντο, Φόλια και Γεωργάτου από το Μάκαρο. :grinning:

Αλλά ακόμα δεν κατάλαβα από πού ξεκίνησε το “καρπουζάς από το Εστορίλ”, πάντα πίστευα ότι τον βγάλατε εσείς έτσι γιατί δεν ταίριαζε στη φινέτσα της ομάδας σας. :stuck_out_tongue: Φίλος Παναθηναϊκός ακόμα λέει “καρπουζάς” και “το καφέ δερμάτινο σακάκι”. Εμείς τον αγαπάμε πάντως, ακριβώς γιατί ταιριάζει στην ταλαιπωρημένη μας ιδιοσυγκρασία!

1 Like

Μπα, δεν τον βγάλαμε εμείς έτσι. Αν δεν το είπε ο Big Mac πρώτος, το είχε από πριν το παρατσούκλι. Ο οποίος Σάντος έχει βγάλει Πολυτεχνείο :grinning:.

2 Likes

Γιατί δεν έχει βγάλει ο μάκαρος Πολυτεχνείο???

4 Likes

Με πατέρα παπά, είχε βγάλει το Πολυτεχνείο της ζωής!

3 Likes
1 Like

Φαση φλας μπακ για να μην ξεχνιομαστε

Επειδή έχω το βίτσιο να διαβάζω “αντίπαλους” ρεπόρτερ ο Νικολακόπουλος χτες έγραφε για το πόσο χειρουργικά γίνεται πλέον το σφάξιμο στο γάβρο . Δε χρειάζεται λέει να δώσει μπενάλτι ή κόκκινη αλλά μπορείς να το καταλάβεις από τη γενικότερη στάση του διαιτητή. Και τα λίγα μαλλιά που έχω στο κεφάλι μου θα πέσουν και αυτά. Είναι από αυτά που διαβάζεις και θες να ουρλιάξεις χριστοπαναγίες στη δουλειά. Το πιο χαρακτηριστικό παράδειγμα αυτής της διαιτησίας είναι το πρώτο ματς με γάβρο στο κύπελλο όταν είμασταν β. Αν το θυμάστε στην καλύτερη 100-0

Kαλα Νικολακοπουλο δεν χανω. Τοσο γελοιο ρεπορτερ δυσκολα βρισκεις. Human study ο τυπος.

1 Like

Απορώ πώς αντέχετε να διαβάζετε αυτόν τον γελοίο. Εγώ δεν αντέχω ούτε τους δικούς μου να διαβάζω, όχι τον αρχικαραγκιόζη.

2 Likes

O κεφτετζόγλου δε διαβάζεται με τπτ, ο τσακίρης κάπως καλύτερα αλλά να σου πω την αλήθεια το μόνο σαιτ ΑΕΚ που διαβάζω είναι το αεκ λαιβ

1 Like

Ο Μιαούλης αξίζει πάντως, οι άλλοι δεν παλεύονται, προσπαθούν να γίνουν Νικολοπουλοι της αεκ, αλλά δεν γίνεσαι έτσι εύκολα. Ο τύπος δεν παλεύεται.

1 Like

O Μιαουλης ειναι καλος, απλα καμια φορα προσπαθει πολυ να γινει αντικειμενικος κ επισης με ενοχλει που χει φιλοχρυσαυγητικη αποψη, το οποιο πραγματικα ειναι τοσο κουλο σε σχεση με το πως μιλαει κ σχολιαζει κατα τα αλλα. Τον Κετσετζογλου τον αντιπαθω, αλλα τα λεει ωραια για ΟΣΦΠ k ΠΑΟΚ, ενωκ ο Τσακιρης ειναι πολυ ευεξαπτος κ αναιδης με οποιον ΑΕΚτζη διαφωνει μαζι του. Γενικως γτπ :stuck_out_tongue:

1 Like

Όντως? Αυτός είναι λόγος να σταματήσω να διαβάζω.

1 Like

Ρε συ sorry, δεν κατάλαβα σε ποια φάση αναφέρεσαι!

Στην κοκκινη που φαγε η Λαμια για θεατρο. Θυμισε παλιες καλες εποχες.

Στο ραδιο που τον ακουω πολλες φορες εχει αναφερθει φιλικα στα πλαισια πατριωτισμου κ ταυτοχρονα απαξιωτικα για το κατεστημενο τυπου ΝΔ, Συριζα κτλ.

1 Like