Αεκαρα

Το 2024 θα γίνει ο τελικός του conference στο γήπεδο μας,εγγύηση ότι επιτέλους θα έχει τελειώσει σε 1 χρόνο και θα μπούμε,ακόμη έχω απορία πότε θα ανακοινωθεί η χωρητικότητα.

1 Like

Η ομάδα του Αλαφούζου έχει Παλάσιος όμως ε;

Ναι μωρέ ΑΕΚάρα (ήμουν σίγουρος ότι θα φέρναμε Χ) :laughing:

3 Likes

Μαλακισμενα βγειτε ευρωπη,μας εχετε ξεφτιλισει,βγειτε ευρωπη και μπουλο τα παλτα.Σκουπα αλμειδα.

Είστε για γέλια πραγματικά…

3 Likes

Πραγματικά όμως. Δεν υπάρχει ρε αυτό.

3 Likes

Αυτό αξίζουν, αυτό πήρανε,ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΟΛΟΙ ΜΠΟΥΛΟ.

2 Likes

Αν και έχω σταματήσει να ασχολούμαι με ποδόσφαιρο (ειδικά ελληνικό πρωτάθλημα) εδώ και πολλά χρόνια, αλλά χαίρομαι όταν ακούω κάποια επιτυχία της αρειανάρας!

1 Like

Ιστορικες ξεφτιλες ατελειωτες. 4 χρονια στα οποια εχει ριξει την ομαδα σε βαθη ανυποληψιας ανεπαναληπτα. Τετοια χαλια η ομαδα που πεσε δεν τα χε. Ηταν πολυ πιο αξιοπρεπης η προσπαθεια της

4 Likes

Τι κοινό έχουν ο Τίγρης με τον Δημητρέλλο ;;; Οέο ;;;;;

Όντως τώρα…?

Το πέτυχα στο feed μου, πιστεύω θα εκτιμηθεί

5 Likes

Όλα καλά. Διάβασα σήμερα ότι παίρνει αποφάσεις ο Μελισσανίδης.

Επίσης διάβασα τη δήλωση του Μητσοτάκη ότι “μετακίνησα τη ΝΔ προς το πολιτικό κέντρο”.

Έχω συγκλονιστεί από αυτές τις δύο ειδήσεις.

4 Likes

Οτι αποφασεις και να παρει,εκανε μεγαλη μαλακια μετα το 2018 να μην στηριξει την ομαδα που πηρε τον τιτλο τοτε και αυτο το πληρωνει τωρα,γιατι απο τοτε και καθε χρονο το μονο που γινεται ειναι να λεει οτι θα τα αλλαξει ολα και στο τελος δεν αλλαζει τιποτε.

Kαι ναι,ο μανταλος πρεπει να φυγει απο μονος του με παραιτηση,οπως και αλλοι.

Και επειδη διαβαζω οτι υπαρχει θεμα με την συμμετοχη του Αρη,πραγματικα δεν θελω να κερδισει την εφεση και να βγει αυτο το τριμπουρδελο του μελισσανιδη στην Ευρωπη,ο Αρης εκανε αλλαγες οταν σερνοταν,πηρε προπονητη που εχει βελτιωσει την ομαδα του και δικαιως πηρε την 3η θεση.

Στη Δευτεροβάθμια Επιτροπή Αδειοδότησης της ΕΠΟ θα κριθεί η συμμετοχή του Άρη στην Ευρώπη.

Ο προϊστάμενος της Πρωτοβάθμιας Επιτροπής Β.Σαράκης κατέθεσε έφεση, καθώς είχε μειοψηφίσει.

Σε περίπτωση που δικαιωθεί, στo Conference League θα μετάσχει η ΑΕΚ αντί του Άρη.

Δίκη: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ: Εφετείο για τον Άρη

1 Like
1 Like

Σαν να το βλεπω να ερχεται…Σπουδαιο deal,επωληθη οπως ειναι επιπλωμενη 150 εκ ευρω με γηπεδο-προπονητικο-χωρις χρεη. :grin: :laughing: :sweat_smile:

2 Likes

νέα φανέλα σε…τιγρέ απόχρωση πως σας φάνηκε?? :stuck_out_tongue:

emena-mou-arese-εμενα

1 Like

Το σωστό είναι να αλλάξουμε και όνομα.ΑΕΜ.Αθλητικη ένωση μελισσανιδη. Ολόκληρο γήπεδο μας έφτιαξε γκρινιάζουμε κιόλας?

3 Likes