Αεκαρα

Άμα έρθει ο Πόνσε θα μου αρέσει κι εμένα.

2 Likes

Aκολουθεί μια πιο ολιστική προσέγγιση ο Μελισσανίδης στο θέμα της χρηματοδότησης του ποδοσφαιρικού τμήματος.

Εγώ τουλάχιστον δεν το είχα καταλάβει μέχρι τώρα.

3 Likes

Μόνο ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ για την μπασκετική ΑΕΚ φέτος. Δεν ξέρω πόσες ομάδες θα μπορούσαν να ανταπεξέλθουν σε τέτοιο βαθμό με τόσες αντιξοότητες και αυτό το υλικό. Κρίμα κι άδικο να αποκλειστεί (γελάει ο κόσμος με το επιθετικό στο τέλος, αλλά τεσπά), αλλά έτσι πάνε αυτά. Πραγματικά σπουδαία ομάδα, μάγκες όλοι τους.

3 Likes

Να το θέσω λίγο διαφορετικά?
Μόνο περηφάνια για τους παίχτες και το προπονητικό τιμ φέτος. Η ομάδα λειτουργεί χωρίς κανένα σχέδιο και χωρίς κανένα μέλλον. Χρήματα προφανώς δεν υπάρχουν και νομίζω είμαστε κοντά στη χρεωκοπία και τη διάλυση( δεν πιστεύω να τα έχουμε ξαναπεράσει ε?).
Σε άλλα νέα
ΑΕΚ: Με Μάνταλο στην «OPAP Arena» μετά από απόφαση Μελισσανίδη! | Gazzetta
Άλλη μία χρονιά χαμένη όπως θα είναι και κάθε χρονιά μέχρι να φύγει αυτό το αρχίδι από πρόεδρος(διαχειριστής). Και δεν το πάω καν ποδοσφαιρικά όσον αφορά το μάνταλο. Πήρες καινούριο προπονητή που θα τα αλλάξει όλα (χαχαχαχα) και ο μάνταλος μένει στην ομάδα μετά από συνάντηση με το μελισσανίδη.
Κάποτε υπήρχε μια ΑΕΚ που αγαπούσα

1 Like

Δεν διαφωνώ πουθενά, μιλούσα ξεκάθαρα για το αγωνιστικό κομμάτι, τους παίκτες και το τιμ. Διοικητικά δεν ξέρω που πάει το πράγμα, φοβάμαι και εγώ τα χειρότερα, αλλά διατηρώ ψυχραιμία μέχρι να δούμε τις επόμενες εξελίξεις.

Μανταλος αν μείνει για παγκίτης και πάρουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα δεκαρι αξιόπιστο και ποιοτικό, τότε δεν έχω θέμα.

Μα εγώ δε διαφωνώ να μείνει και βασικός(έλα πλάκα κάνω). Διαφωνώ στο γεγονός ότι απόφασίζει ο μελισσαρχίδης και όχι ο αλμέιδα

1 Like

Η απομανταλοποιηση αργει ακομη. :expressionless:

2 Likes

Δεν νομιζω οτι ο Μανταλος, φετος ειδικα, προξενησε καποιο προβλημα.
Ειτε απο παγκο, ειτε βασικός, εγω θεωρώ οτι προσεφερε συνολικα.

Ας μείνει, δεν τον εχω για άμπαλο εξάλλου και σιγουρα δεν θελω να φυγει ελευθερος. Να ερθει προταση και να παει οπου θέλει.
Αλλα με ολα οσα ακούγονται, δεν πρεπει να παραμεινει ως αρχηγός.

1 Like

Αυτος τι του εφταιξε του Τιγρη :smiley:;

Eιναι αυτο που λενε,οτι μεχρι και οι φροντιστες θα την πληρωσουν.Ο Αλμειδα θα δει ωραια πραγματα εδω,πως του φορτωνουν το μανταλο για βασικο,πως ο κονε κανει τον κατι σαν τεχνικο διευθυντη του αγωνιστικου τμηματος.Toν κουχαρσκι(γραφτηκε οτι ειχε προταθει στον ιβαν αλλα τον απερριψε) μας τον παρουσιαζουν ως το μεγαλο ονομα μανατζερ/διευθυντη που θα κανει κονε για μεταγραφαρες.

Ερχομαστε η δεν ερχομαστε,να ξερουν οι αντιπαλοι να βαλουν βαζελινη.

1 Like

Προφανώς δεν έχουμε κάτι άλλο να ανακοινώσουμε.

2 Likes

Ήδη έχουν αρχίσει να βγαίνουν άρθρα από τους δημοσιογράφους πέριξ της διοίκησης ότι η ομάδα δεν είναι όσο χάλια νομίζουμε και ότι δε χρειάζονται και τόσοι πολλοί παίκτες και ότι πρώτα πρέπει να βγάλουμε βελούδινα διαζύγια με αυτούς που δεν υπολογίζουμε και ότι δεν έχουμε ευρώπη και δε βιαζόμαστε και γαμώ το μουνί της μάνας τους. Εξάλλου με τέτοια φανέλα δε θα μπορούν να πλησιάσουν τους παιχταράδες μας. Α ξέχασα κιόλας. Στην αγιασοφιά δε θα υπάρχουν θύρες 4, 7 και 13. Πόσο περισσότερο γαύροι θα γίνουμε?

5 Likes

Μυριζομαι μεγάλη μουφα. Τις εξέδρες ας τις κάνουν 3+1, 6+1 και 12+1. Ή και με αφαίρεση γίνεται. Ας ακούσω Lord Vigo που είναι εγγύηση και φέτος.

3 Likes

Για δες, υπαρχει θυρα 13 στο Καραϊσκακη;

2 Likes

Ακριβώς αυτό λέω

4 Likes

Ειναι οπως οι σειρες στα αεροπλανα και οι οροφοι στο εξωτερικο ρε κακοπροαιρετε!!

Παντως ετσι και οντως δεν εχει θυρες 4, 7 και 13, θα μου φανει απιστευτα γελοιο, ακομα χειροτερο και απο του γαυρου.

3 Likes

Νταξ για μένα είναι ήσσονος σημασίας αν δεν υπάρχουν οι θύρες 7, 13, 4.

Μείζονος σημασίας είναι ότι στο νέο γήπεδο θα παίζουν παίχτες τύπου Ανσαριφάρντ, Λε Ταλέκ, Χατζισαφί και δεν συμμαζεύεται.

3 Likes