Αεκαρα

Ε καλά προφανώς. Μην εκπλαγείς αν αυτοί οι παίκτες παρουσιαστούν σαν εσωτερικές μεταγραφές που με αλμειδα θα πετάνε

4 Likes

Ετσι το κοβω και εγω.
Ροστερ θα κλεισουμε τελη Αυγουστου με οτι VFM εχει ξεμείνει στην αγορά.

Στο γηπεδο μπαινουμε απο την αρχη της σεζον, η προς τις γιορτες?

Στην αγιασοφια κάθε παιχνίδι θα είναι γιορτή. Νομίζω προς τέλη χρονιάς πάντως

1 Like

Κουβέντα να γίνεται μωρέ…Επί της ουσίας 3-4 παίκτες θες μωρέ…Και για τα διαρκείας εντάξει ρε σεις…Μπορείτε να μειώσετε καφέδες, τσιγάρα, βόλτες, να βάλετε δόσεις και να πάρετε 1 διαρκείας (που να είναι στους οργανωμένους αλλά στο κόρνερ, τυχερούληδες !!!) …Τώρα αν κατά λάθος θέλατε να πάρετε πάνω από ένα διαρκείας μπορείτε εύκολα να δώσετε το ένα νεφρό…Τι τα θέλετε τα 2, πλεονέκτες ;;;;;;

2 Likes

Οι τιμές των διαρκείας βγήκαν και είναι αυτές που είναι.
Το ερώτημα είναι ότι θα πληρώσεις την όποια τιμή αλλά από πότε θα μπορείς να πας στο νέο γήπεδο;

1 Like

Οι τιμες των διαρκειας θα ειχαν νοημα μονο αν υπηρχε δεσμευση απο το αφεντικο για πρωταθληματικη ομαδα,διοτι ο αρχικος ενθουσιασμος απλα και μονο για το γηπεδο θα αρχισει να περναει και το αγωνιστικο αν δεν ικανοποιει,μπορει καποιοι να αρχισουν να τα επιστρεφουν κιολας.

300-400 ευρω,για να βλεπεις μανταλο,δεν ξερω με ποιο σκεπτικο θα τα δωσει καποιος ΑΕΚτζης αυτη την εποχη που μετραμε και το μισο ευρω.

2 Likes

Αυτοί που είναι καυλωμένοι με το να πηγαίνουν κάθε Κυριακή στο γήπεδο θα τα δώσουν. Θα κόψουν από αλλού. Αυτοί τα δίνουν κάθε χρόνο βρέξει-χιονίσει ανεξαρτήτως πορείας της ομάδας.

Τι εννοείς να επιστρέψουν κάποιοι τα διαρκείας; Τα λεφτά δεν επιστρέφονται έτσι κι αλλιώς. Τώρα αν επιστρέψει ο άλλος την κάρτα, σιγά τα ωά.

Ξέρει κανείς τι γίνεται με τις προτεραιότητες σε περίπτωση που κάποιος έβγαζε επί 3 χρόνια και ένα παιδικό ;

Έκανε μικροεπέμβαση ο πρόεδρος

1 Like

Περαστικα στον Μελισσανιδη για την επεμβαση καρδιας αν και ηταν κατι προγραμματισμενο απο οτι λενε και οχι κατι ξαφνικο.

Ειδα οτι το χορταρι που στρωσανε εχει ενα χρωμα κιτρινο,ειναι φυσικο με σπορα,δηλαδη θα ποτιστει και θα γινει πρασινο στην πορεια,δεν εχω καταλαβει ακριβως.

Πιστευω οτι φετος,που δεν υπαρχει και ευρωπη,πρεπει να γινουν προσεκτικες επιλογες,εχω θετικη γνωμη για τον γκατσινοβιτς,χωρις να τον θεωρω καμια παικτουρα,ο Γιονσον με 4ετες συμβολαιο,μεσος 29 ετων,ελευθερος,κοντα στο 1 εκ ευρω οι αποδοχες του.

Ο Αλμειδα,καλο θα ειναι να ξεκινησει να στρωσει την αμυνα,γιατι ειναι το Α και το Ω,μπακ,χαφ,μεσους,αυτο το μπουρδελο που ειδαμε τις 2 τελευταιες χρονιες,να τρωμε γκολ απο το καθε καφενειο η να μας γυρνανε παιχνιδια απο 2-0,η 3-0 σε 2-2 και 3-3 ηταν απαραδεκτο.

*Εχει ξεκινησει η διαθεση των διαρκειας,αλλα ακομη δεν εχει γινει γνωστη,απο επισημα χειλη,η χωρητικότητα του γηπεδου.

2 Likes

Αν ερθει και ο Πινεδα το κεντρο θα ναι πολυ ανανεωμενο. Θεωρητικα πολυ πιο ταχυδυναμικο και παραγωγικο. Καλες κινησεις. Με 2 καλους αμυντικους και ενα καλο φορ διαφορετικο του Αραουχο γινεται δουλιτσα.
Τα διαρκειας πανακριβα, οχι οτι παιρνω η θα επαιρνα ποτε, αλλα τελικα η διοικηση δικαιωνεται απο την ζητηση. Η καψα για το γηπεδο ειναι πολυ μεγαλη

Καθάρισε ο Τίγρης ρε:

1 Like

Καποιοι νομιζουν οτι ζουν στο αμερικα? Κουμπουρακηδες γινανε ολοι,ελεος. :face_with_raised_eyebrow: Ο καραλης γιατι φοβαται για την ζωη του και οπλοφορει,οτι να ναι ρε φουστη μου.

1 Like

Δυσκολο το βλεπω,ποτε θα εχουν ολοκληρωθει ολες οι ηλεκτρολογικες εγκαταστασεις,τα parking,το αλσος,αν και αυτα ισως μπορουν να ολοκληρωθουν αργοτερα χωρις να επηρεασουν την λειτουργια του γηπεδου.

Ο αυγουστος ειναι κενος μηνας και παγωνουν ολα,το ιδιο ο ιουλιος.

1 Like

Μπετοβλακας,που παμε και μπλεκουμε,ο μακης τον ειχε φερει τον μαλμπασα?

Ο Ντέμης.

1 Like


Διακοπές στην Ασίνη Αργολίδας και έπεσα πάνω σε αυτό.
Vamos Sergio!

1 Like

Κλοπη σηματος? WTF?

Xθες με τη Λαμια…κακοι στο πρωτο 30λεπτο…και τυχεροι,μετα ανεβηκαμε καθως ηρθε το γκολ στην καταλληλη στιγμη,θελουμε βελτιωση αμυντικα.

2 Likes