Αεκαρα

Έκλεισε ο Σιντιμπέ, πολύ δυνατή μεταγραφή. Εμένα μου αρέσει και ο Φαν Βερτ, έχω θετικό προαίσθημα. Αν μη τι άλλο για back up θα την κάνει την δουλειά του.

1 Like

Τουλαχιστον εκαναν δυο μεταγραφικες κινησεις,το αν θα βγουν θα το δουμε στην πορεια.Υπαρχει παρασκηνιο με την εκδοση αδειας λειτουργιας του γηπεδου αλλα νομιζω οτι δεν θα υπαρξει καποιο προβλημα που να φερει εκ νεου καθυστερηση.

Γελάει ο κόσμος με το δεύτερο πέναλτυ. Ένιωσε χέρι και έπεσε σε δεύτερο χρόνο κιόλας.

1 Like

Περιεργες φασεις, απλα μαλλον κ ενας ακομα μυρωδιας στο παλμαρε του Γατοπαρδου. Προπονητης με απιστευτα σπασμωδικες κινησεις κ συνεχεις αλχημειες, αΑφησε την ομαδα απο το 57 χωρις αμυντινα χαφ. Καθε κατεβασια του ΠΑΟ ευκαιρια για γκολ. Ουτε στο μανατζερ τετοιες αλλαγες.
Κατα τα αλλα, κλασικα, αστειοι παιχτες. Ροτα, Τζαβελας, Χατζισαφι. Αραουχο μονο για να βαζει εντυπωσιακα γκολ. Τεσπα αλλη μια χρονια που απο την αρχη ελπιζουμε σε θαυματα
Ξερω ναι γκρινιαρης, αλλα πλεον γραφει το κοντερ συνεχως. Η μια ηττα μετα την αλλη με καθε μεγαλο και αλλη μια χρονια που πριν απο την 28η μενουμε πολυ πισω.

Απορω και εγω με Χατζισαφι.
Απο δεξια τουλάχιστον πηραμε τον Γαλλο.

1 Like

Εγώ ακόμα πιστεύω στην ομάδα παιδιά. Θεωρώ πως θα στρώσουν τα πράγματα, και ο Αλμεϋδα θα το βρει και οι παίκτες θα δέσουν.

1 Like

Απο τους Manowar σε καταλαβα. Εισαι πολυ καλο παιδι😁. Δινεις ευκαιριες. Εχεις πιστη κτλ.
Ζηλευω😛

1 Like

Μετριοτατος ο καμπακοφ,αλλα δεν φταιει μονο αυτος για την ηττα και ας μην πιανονται απο αυτο για να κρυψουν τις αγωνιστικες αδυναμιες,ο Αλμειντα θα φαει το κεφαλι του συντομα αν συνεχισει να κανει πειραματα και να χανει βαθμους,αν μεινει 10 ποντους πισω απο την κορυφη απο τοσο νωρις,τοτε στα εγκαινια του γηπεδου θα πεφτουν γιουχες,αυγα και ντοματες.

1 Like

Νικη με Αλμειδα…ξυπνησε ο προπονητης. :sweat_smile: :rofl:

Η αδεια λειτουργειας εκδιδεται αν και διαβασα σε καποια site πληροφοριες οτι θα εχει 6 μηνες διαρκεια,γιατι υπαρχουν καποιες ελλειψεις,οτι ο Πατουλης δεν υπεγραφε γιατι τα πλεξιγκλας που ζητησε η περιφερεια να τοποθετηθουν ηταν σε χαμηλοτερο υψος απο αυτα που υπηρχαν στο σχεδιο κλπ.

Ας ελπισουμε να τελειωσουν τα γραφειοκρατικα ζητηματα επιτελους,10 χρονια εκλεισε αυτη η ιστορια,ελεος.

Άδωνις για «ΟPAP Arena»: «Όποιος βλέπει το γήπεδο και έχει μέσα του τον Ελληνισμό… δονείται»! (vid)

Εμενα εν τω μεταξυ δεν μου αρεσει καθολου απ εξω. Ειδικα την μερα. Φωταγωγημενο ειναι ωραιο. Μεσα πολυ ωραιο

Το σχημα του στεγαστρου που αλλαξε απο το αρχικο σχεδιο και οι πυλωνες καπως το ριχνουν σχεδιαστικα,αλλα προφανως και υπηρχαν διαφορα εμποδια,τι σχεση εχει αλλωστε η μακετα που παρουσαστηκε το 2013 με το γηπεδο που εχει χτιστει.

Απο εκει και περα υπαρχουν ακομη πραγματα να γινουν,που αφορουν εργα στο αλσος,η γυρω απο το γηπεδο,δεν εχει ολοκληρωθει συνολικα το γηπεδο,απλως επειδη πουλησαν και τα διαρκειας δεν μπορουν αλλο να καθυστερησουν.

1 Like

Πάντως παιδιά ανέβασα το άρθρο για να καυλαντίζαμε λίγο με τις δονήσεις του Άδωνι, όχι για σοβαρή κουβέντα για το γήπεδο!

Στην Ιερά Μονή Παναγιάς Ελεούσης ο Τζαβέλλας, έβγαλε φωτό με τις καλόγριες. Ελπίζω τα παράθυρα της μονής να είναι ok μετά την επίσκεψη πάντως.

2 Likes

Και ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΠΑΝΑΓΙΑ ΤΟΥ

6 Likes

Η κοπελιά ΑΕΚάρα και αυτή;

1 Like

Γαυρος ειναι,αλλα Θεος σχωρεστη. :rofl:

1 Like

Χωρος σταθμευσης που θα υπάρχει? Και με τι χωρητικοτητα?
Ειναι ετοιμος?