Αεκαρα

Σημερα τα κανε θαλασσα ο Αλμειδα. Τι αλλαζεις βρε μαν την αμυνα με τον ανετοιμο Βιντα που τα κανε μανταρα;
Τι μου αφηνεις εξω τον Φαν Βεερτ που χτιζει σερι κ μου βαζεις τον Φερναντες μαζι με Σιντιμπε στα δεξια. Μαυρη τρυπα η δεξια πλευρα.
Καλα αυτος ο Αραουχο πια ας το γυρισει κ επισημα σε αμυντικο χαφ. Μονοςς με το τερμα να μεινει στο ενα μετρο καπως θα το στειλει κερκιδα

1 Like

Το έβαλε ο Σέρχιο επιτέλους :laughing:

1 Like

Τραγικος σημερα ο Αραουχο πραγματικα. Οποτε πηρε την μπαλα εδωσε την κατοχη. Ουτε στα τρια μετρα δεν πετυχαινει συμπαικτη.
Βιντα, Σιντιμπε επισης ηταν απιστευτο χαλι.
Κριμα. Θα μπορουσανε να πανε πιεζοντας τον Παναθηναικο, τωρα το αγχος θα το χουμε εμεις αφου με ηττα καληνυχτιζεις

Σήμερα είσασταν απλά γήινοι, δεν προσγειώθηκαν τα ufo στους Ζωσιμάδες :stuck_out_tongue:

Αυτό που υποψιαζομουν,υποτίμησαν τον ΠΑΣ και οι αλλαγές επηρέασαν την συνοχή της ομάδας,ακόμη και η ισοπαλία θα μας είχε μέσα στο κόλπο με 5 πόντους διαφορά,τα δώρα που έκανε ο ΠΑΟ τα επιστρέψαμε πίσω με δική μας ήττα,στην πιο κομβική στιγμή ίσως.

Μάλλον κάποιοι βαροστομαχιασαν στο μπάρμπεκιου.

1 Like

Είναι σιχαμένες δηλώσεις ενός τυπάκου,με αφορμή ένα πραγματικά θλιβερό περιστατικό που ανοίγει ενδεχομένως μια σοβαρή και γενικότερη συζήτηση, αλλά δεν άντεξα όφειλα:

7 Likes

Μάπα το ντέρμπυ,κακό θέαμα,διακοπές,παιχνίδι σκοπιμότητας,χωρίς αρκετές φασεις,η ΑΕΚ κέρδισε με την ψυχή στο στόμα,ακίνδυνη επιθετικά,ίσως θα δούμε να πέφτει η απόδοση,τα τρεξίματα,το υψηλό πρεσινγκ που βλέπαμε στον πρώτο γύρο.

Ο αμπραματ γιατί ταλαιπωρεί τόσο την μπάλα,δηλαδή είναι κουραστικός ημαρτον,ο τσουμπερ δεν προσφέρει τίποτε κάθε φορά που μπαίνει αλλαγή,ο σιντιμπε ανέτοιμος,ο Γκαρσία μαλακια να χάνει το πέναλτυ…

Χωρίς γκατσινοβιτς,ελιασον και φαν φεερτ που είναι κανονικό σέντερ φορ,η ΑΕΚ χάνει αρκετά από την δυναμική που έβγαζε στον πρώτο γύρο.

Τεσπα…επαγγελματική νίκη που λένε και κάποιοι αρδ.

1 Like

Με βάση τα στατιστικά που διαβάζω σε διάφορα site, μια χαρά κάναμε το παιχνίδι μας όσον αφορά κατοχή και εγκλωβισμό του αντιπάλου.

Δε μας βγήκε επιθετικά γιατί έκλεινε και ο ΠΑΟ και για τους λόγους που αναφέρει ο ΚΙΜΙ (Αμραμπατ, Τσουμπερ και απουσίες).

Σε μια φάση ουσιαστικά χάσαμε την άμυνα και ήταν αυτή του Ιωαννίδη, που ευτυχώς τη γλιτώσαμε.

1 Like

Κακός αγώνας…Πόσες αγωνιστικές κεκλεισμένων θα φάμε για τις μαλακίες που έγιναν ;;;

1 Like

Καμία. Εντάξει απογοητεύτηκαν κάποιοι που παρακαλούσαν για τιμωρία έδρας.

Μόνο χρηματικό πρόστιμο, μια χαρά :clap:

1 Like

Μαλακία μου φαίνεται, ειδικά για το σκασιμο της κροτίδας που δεν το ειδα να αναφέρεται πουθενά.
Ασχημο να έχουμε τέτοια επιρροή.

1 Like

Δεν πειράζει, σκεφτείτε ότι είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ και όλα καλά :sunglasses: :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ασε μας κουκλίτσα μου και συ :heart:

2 Likes

Και εγώ περίμενα κεκλεισμένων αλλά τέσπα. Το θέμα είναι πως αν δεν υπάρξει θέληση από τα πάνω κεφάλια για ριζικές αλλαγές, δεν θα αλλάξει κάτι πρακτικά. Ισχύει αποδεδειγμένα κιόλας τόσα χρόνια.

1 Like

Παιδιά δεν προβλέπεται από το πειθαρχικό τιμωρία έδρας για άναμα πυρσών. Εντάξει ότι κάποιοι το παρακάνουν με τα υπερβολικά καπνογόνα και τις κροτίδες είναι θέμα όντως. Ειδικότερα οι κροτίδες μπορεί να αποβούν πολύ επικίνδυνες.

1 Like

ΗΓΕΤΗ άλλαξαν οι κανονισμοί;

Παρακαλώ τοποθετήσου :exclamation:

3 Likes

Αυτό είναι από το '21 και βαριέμαι να το διαβάσω.

Τυπικά δεν ξέρω αν έχει αλλάξει. Αλλά αν τιμωρούσαν φέτος την έδρα για άναμα πυρσών, οι μεγάλες ομάδες πιο πολύ κεκλεισμένων θα έπαιζαν παρά με κόσμο.

Τι φοβερη επιλογη ηταν αυτος ο Αλμειδα. Τι ομορφο ποδοσφαιρο. Πως καταφερνει κ παιρνει τοσα απο παιχτες που δεν ειχαν στον ηλιο μοιρα. Κ τακτικα κ ψυχολογικα εχει κανει φοβερο εργο

4 Likes

Χάρμα η ομάδα σήμερα, χαρήκαμε μπαλίτσα. Είναι αξιοθαύμαστο το γεγονός πως λείπουν τόσοι κομβικοί παίκτες και στο χορτάρι η ομάδα εξακολουθεί να παίζει τόσο καλά.

3 Likes