Αεκαρα

Κανα νέο για Βασιλαντωνοπουλο παίζει; Μαχαίρα; Πανε τους κάψαμε ;

Νέα εποχή λοιπόν
Με τα διοικητικά και τα διαπλεκόμενα δεν τα πάω καλά, οπότε δεν ξέρω και ποιος είναι ο Ηλιόπουλος.

Λογικά ο Μελ είδε τα σχόλια στο φορουμ και αποφάσισε να αποχωρήσει αχαχαχαχα
Μακάρι να φτιαχτεί δομή ομάδας ευρωπαϊκού επιπέδου

3 Likes

Για Βαγγέλα από τα λιντλ τον κόβω:

5 Likes

δεν απογοητεύει ποτέ η ΑΕΚΑΡΑ :joy:

2 Likes

Υπάρχει και προηγούμενο παράδειγμα με τον τίγρη. Και κοίτα να δεις ποθ νόμιζα ότι δεν είναι απλά επιχειρηματίας αλλά ένας αγνός οπαδός που χαλάει λεφτά για την ομάδα της καρδιάς του. Θέλω να δω τώρα που ανήκει το γήπεδο

1 Like

Γνωστός στην πιάτσα. Κάθε νέα γενιά ιδιοκτητών ομάδων, χειρότερη από την προηγούμενη. Θα πάει καλά αυτό.

Πάντως εξηγεί πολλά η αποχώρηση Μελισσανίδη για το τι συνέβη τα τελευταία δύο χρόνια

2 Likes

Τουλαχιστον θα χει ενδιαφερον το μελλον. Ας ελπισουμε να μην ειναι τυπου Τροχανας το aftermath

1 Like

Δεν ξέρω αν το γράφει το άρθρο αυτό, αλλά υπάρχει και μία τρομερή ΣΥΜΠΤΩΣΗ στην υπόθεση αυτή. Ο Βρετανός επιθεωρητής που έιχε προσληφθεί να την ερευνήσει και κατέληξε ότι ήταν στημένη, δολοφονήθηκε στην Υεμένη. Συμβαίνουν αυτά, δεν τα συσχετίζω, τρελός είμαι;

3 Likes

https://www.tradewindsnews.com/insurance/tv-screenwriter-looks-at-infamous-brillante-virtuoso-fraud-case/2-1-1522252

Θα γινουμε παγκοσμιοι

2 Likes

Σε κάτι τελείως άσχετο τώρα, πιστεύω ότι η αγνή αγάπη του Ηλιόπουλου για την ΑΕΚ τον οδήγησε αυτή τη συγκεκριμένη στιγμή να πάρει την ομάδα

2 Likes

Νομίζω ήθελε να πάρει την ΑΝΕΚ και τον κόψανε οι τράπεζες οπότε έκοψε κι αυτός ένα “Ν” και ησύχασε.

3 Likes

Μαλακία για την Αναγέννηση Νέων Επιβατών. Αν είχε κόψει ένα Κ ο Ηλιόπουλος, θα έπαιζε Champions League σε τρία χρόνια

Να λέμε ευχαριστώ που δεν έκοψε το “Α” και επένδυσε Ελλάδα και όχι Ολλανδία

Έκανα μία γρήγορη έρευνα για τον Ηλιόπουλο και έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι η μάχη Βαγγέλας VS Μάριος θα είναι επικών διαστάσεων . Θα κλάψουν μανούλες :rofl: :rofl: :rofl:

2 Likes

Δεν ξεκινάει καλά το πράγμα

image

image

11 Likes

ΜΛΚ ΠΕΘΑΝΑ!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Μέχρι και νέο γήπεδο έφτιαξες για να πάρουμε ευρωπαϊκό.
:tiger: Τίγρη για πάντα στις καρδιές μας! :tiger2:

Ειμαι τιγκα ξενερωμενος, καθως δεν εμπιστευομαι ανθρωπους που δεν λουζονται

θα επανελθω με εκτενη αναλυση

ποτε δεν βαριεσαι με την ΑΕΚ

ωχωχ, κετσετζογλου υπευθυνο επικοινωνιας… δεν αρχισαμε καλα

2 Likes

Κετσετζογλου υπευθυνος επικοινωνιας…μπασιμο με το αριστερο

4 Likes