Αεκαρα

Έκανε ο φερούζεμ και τα δικά του μαζεμένα

4 Likes

Απο τα πιο απιθανα διδυμα. Απο ολη εκεινη την εντονη χρονια μια εικονα εχω μονιμη. Τον Γκαμαρα καπου στην γραμμη να προσπαθει να σωσει τα ασυμμαζευτα.

1 Like

Απο τις λιγες περιπτωσεις που επιβεβαιωνουν και οι κυβερνητικοι.
Τετοια θελω. Παραγουαη και τα μυαλα στα καγκελα. Σαν πιο ποιοτικος Πονσε μοιαζει οσο ειδα.

YΓ. Εχει και το Γκαμαρα στο ονομα του

2 Likes

“…ενώ ο Ματίας Αλμέιδα τον γνωρίζει από την θητεία του στο Μεξικό.”

πάλι έκανε δουλειά το τμήμα scouting

3 Likes

Και ξερεις και ποιο ειναι το ακομα πιο αστειο. Οτι αν δεις πχ την καριερα του Μεξικο εχει παιξει μονο 7 παιχνιδια…χαχα. Γενικα σκαουτινγκ, δημοσιογραφοι κτλ δεν ξερουν τι τους γινεται. Παντως αυτος οντως φαινεται καλη περιπτωση αν και εγω θελω πολυ τον Πετκοβιτς

1 Like

Το θετικο ειναι οτι η ΑΕΚ κατεθεσε προταση, καθως ειχαμε την εντυπωση οτι ολοι κοιμουνται κατω απο σομπρερο.

Μουκουντι ειναι μια χαρα για τη σημερινη Μιλαν - απλα δεν καταλαβα γιατι ηταν τοσο ασταθης φετος. Εξαιρετικος ειναι, μην λεμε οτι θελουμε.

Διαβασα πανω για Γκαμαρα και δακρυσα. world class μπροστα στα ματια μας, επαιζε αλλο παιχνιδι ο τυπος

2 Likes

Αν θυμαμαι καλα πηγε Κοπα Αφρικα και γυρισε τραυματιας. Ειχαμε και τον Αλμειδα που στο μυαλο του ο Καλενς ειναι τρεις Γκαμαρα οποτε δεν επιασε ρυθμο ποτε απο τα Χριστουγεννα κ μετα

2 Likes

Και ενα ωραιο δειγμα

https://www.reddit.com/r/soccer/comments/y2h9wz/gimnasia_y_esgrima_01_san_lorenzo_adam_bareiro/

1 Like

Έχουμε Τσιλούλη, δεν φοβάμαι τίποτα.

3 Likes

O μουκουντι χρεωνεται τις δυο μπαμιες που εκανε και εδωσε 2 γκολ δωρο στον Ιωαννιδη.Επισης απο τη στιγμη που τον ειπε παικταρα ο γερος,τον πηρε η κατω βολτα.

1 Like

Δεν διαφωνώ καθόλου, απλά μου φάνηκε όντως αστείο μέσα σε όλα.

Ο καλύτερος αμυντικός μας ήταν, αλλά είναι τρομερά αδούλευτος στο ψυχολογικό κομμάτι. Μακάρι να μείνει κανείς.

Παραμένει στο μυαλό μου καλτ η προοπτική να δώσουμε παντού παίκτες και να καταλήξουμε στο να ξεπαγώνουμε μπιφτεκάκια προ 6ετίας από την κατάψυξη για να φτιάξουμε FFP και να λέμε

Summary

(κλεμμένο απο αμπαλουμπεν)

οπότε είναι όλα λίγο σουρεάλ αυτές τις ημέρες στην ομάδα.

2 Likes

BOOM :bomb: :bomb:
image

2 Likes

Mπομπα μεγατονων. :rofl:

2 Likes

Μην κρύβεστε, μεταξύ μας είμαστε.

9 Likes

Το δυδιμο της συμφορας στο τερμα αναμενεται να παρει το πουλο?

Δεν πήγαν καν στην Ολλανδία. εντωμεταξυ δεν έχουν κλείσει ακόμα κανέναν!!

2 Likes

μονο εγω σκεφτηκα οτι ειναι χαλια εργοδοτες και κατα την παραδοση της ΑΕΚ, θα φυγουν ειτε ελευθεροι, ειτε για δυο τοστ και 1 κοκακολα ;

Ο Αθανασιαδης ειναι εν ενεργεια διεθνης και ο στανκοβιτς επισης μπαινοβγαινε στην εθνικη. τους πετας ετσι ; πολυ προχειρη αντιμετωπιση

2 Likes

Σωστός
Ok να μην σου κανουν. Αλλο να κανεις δωρεές τύπου Τζεμπούρ και Μανωλάς jr.

Τσάρλυ ειπε 1/7 ανακοινωνεται ο Μπρινιολι, και ο Στρακοσια εθεαθη στην Αθήνα - ελπιζω οχι για μπάνια.

1 Like

βλέπω θετικά του Στρακόσια. μακάρι να βγει όντως.
επίσης ακούγονται διάφορα για προτάσεις σε παίκτες μας και κυρίως του Ελίασον. με ζορίζει πολύ να φύγει, και ειδικά όταν ξέρω πως δε μπορώ να έχω εμπιστοσύνη στο scouting team…