Αεκαρα

Ενταξει δεν παιζει καλα αλλα οχι κ κρεμασε για λαθος που γινεται 80 μετρα μακρια στην αντιπαλη περιοχη. Αυτο δεν λετε;
Το χαρηκα που ισοφαρισαν. Παντα τους ειχα μια αδυναμια. Παντως κ αυτοι κ οι Κροατες πεσμενοι

Γραφικός το λιγότερο.
Χρυσές δουλειές το λούμπεν.

4 Likes

Το καλύτερο λούμπεν βίντεο του '24 μέχρι τώρα, εύγε τίγρη.

Είναι βαρύ αυτό που θα πώ, το ξέρω, αλλά μια εσάνς, μια τζούρα Μάκη την ένιωσα εκεί με τη “μυστικοπάθεια κάτω από το ραντάρ και κοντά στην επιφάνεια να μη μας πιάνουν τα ραντάρ”.

4 Likes

Εμένα μου θύμισε Αρτέμη Σώρρα.

1 Like

Με μια γρήγορη γύρα στα άρθρα που αφορούν στο νέο πρόεδρο της ΑΕΚ, παρατήρησα ότι πιο πολύ ασχολήθηκαν οι οπαδοί άλλων ομάδων στο να τοποθετηθούν στο πως τους φαίνεται κλπ, πάρα εμείς…τα ίδια κ εδω
Εν τέλη ξέρω τι είναι πιο “γραφικό” απ τον νέο πρόεδρο της ΑΕΚ. Είναι η επιθυμία των άλλων οπαδών να βρεθεί σε μας ένας πιο γραφικός απ αυτόν που έχουν στις ομάδες τους για να νιώσουν καλύτερα.:sweat_smile:

1 Like

Καμία επιθυμία.
Απλά λέμε αυτό που βλέπουμε.

Ο Αλαφουζος δεν ειναι καθολου γραφικος, ενα αδιστακτο σκουληκι που πρεπει να ψοφησει ειναι. Επισης ουτε τον Μαρινακη τον λες γραφικο, ενας ολιγαρχης μαφιοζος ειναι.

Τωρα νομιζα οτι ως ενηλικοι ανθρωποι εχουμε ξεπερασει τα ‘ο προεδρος μου ειναι καλυτερος απο τον δικο σου’ αλλα μαλλον εκανα λαθος. Να ψοφησουν αυριο ολοι ανεξαιρετως λεω εγω.

1 Like

Κ εγώ βλέπω πολλά κ διάφορα, αστεία κ μη, που αφορούν προέδρους, παράγοντες κλπ άλλων ομάδων.Δεν θα μπω στη διαδικασία να ασχοληθώ τόσο…
Πόσο μάλλον να μπω σε ένα οπαδικο site, κανάλι, νήμα, όπως θες πες το. Αυτό μου έκανε πιο πολύ εντύπωση.
Θα μ πεις δεν σημαίνει ότι όπως σκέφτομαι κ πράττω εγώ, πρέπει να το κάνουν κ οι άλλοι.
Θα μου επιτρέψεις παρ’ολα αυτά να πω κ εγώ το μακρύ κ το κοντό μου για κάτι που έχει να κάνει με την ομάδα μου, σε ένα thread που λέγεται ΑΕΚΑΡΑ!:blush:

1 Like

Δεν μπαίνω καν στην διαδικασία να δω ποιος τον έχει καλύτερο… Για προέδρους ομάδων μιλάμε.Ήμαρτον δλδ :laughing:
Απλως αυτή είναι η εξήγηση στο δικό μου μυαλό γιατί τέτοια η κάψα των οπαδών άλλων ομάδων, να μπαίνουν σε μέσα της ΑΕΚ, να τοποθετούνται. Δεν λέω ότι είναι απαραίτητα σωστή. Κάποιος μπορεί να πει, “ελα μωρέ, στα πλαίσια του χαβαλέ κ του πικαρισματος είναι κ αυτό”…δεκτό αλλά εγώ σκέφτομαι κάπως διαφορετικά κ ίσως πιο καχύποπτα :innocent:
Τουλάχιστον δεν μπήκα σε μέσα άλλων ομάδων να πω την άποψη μου.
Κ για μένα ακόμα κ εδώ, πολύ είναι που το σχολίασα… Αλλα μπήκα να δω τι γνώμη έχουν οι της ομάδας μου για τον τύπο, κ βλέπω τα ίδια…:roll_eyes:

1 Like

Δεν ξέρω τι ειναι πιο τρολλ από όσα συμβαίνουν σήμερα στην ομάδα.

Ακόμα δεν έχω επεξεργαστεί τη φάση με τον νέο πρόεδρα, αν και στο Release την ημέρα των Megadeth πέτυχα όντως τον Ηλιόπουλο των Nightrage να συζητά ακριβώς αυτό το που φαντάζεστε, οι ατάκες της σημερινής συνέντευξης είναι βουρ 1998 απο το καλό, αλλά, κάπου ώπα, όχι άλλο κάρβουνο :stuck_out_tongue: :

2 Likes

Δυο πραγματα

  • η τηλεοπτικη γραφικοτητα δεν σημαινει απαραιτητα κακη διαχειριση. πχ οι Ισπανοι εχουν ιστορια με γραφικους προεδρους και καλες ομαδες. Αν εχει λιγο μυαλο να εχει ενα Νο2 που να ξερει απο ποδοσφαιρο (Ντεμη ακους;) και παρει και 2-3 τεχνοκρατες, μια χαρα θα ειναι, καθως δηλωσε “θα σας ακουω ολους”. Ο Μαρινακης, οτι και να λεμε, εχει μια πολυ συγχρονη προσεγγιση στα θεματα ολυμπιακου, γι αυτο και οι μικροι του ειχαν επισης επιτυχιες. Δεν το περιμενα για ενα ανθρωπο που δεν μπορει να παρει ενα πουκαμισο να βαλει μεσα την κοιλια του.

-Ο Σουπερ Μαριο εκανε μια συνεντευξη τυπου που δεν ειπε τιποτα. Βαρεθηκαμε, καποιοι γελανε, καποιοι κλαινε. Αλλα σε επιπεδο μπιζνες, δεν νομιζω οτι εκανε ασχημα που δεν ειπε “θα βαλω 100 εκ.”. Φαντάσου να εκανε τετοια δηλωση, να το ακουγαν ολοι οι μανατζερ και μετα να ζηταγαν 2 εκ για τον Τσιλουλη. Οπως ελεγαν στον Τσαρλυ, καποτε οι πολυμετοχικοι στον ΠΑΟ ελεγαν “θα φερω χαμερ για την αμυνα” και εφεραν κατι απιθανους.

Το ενδιαφερον που βγηκε απο τη συνεντευξη ειναι οτι ο Αλμευδα ηξερε καιρο. Και εχει ενδιαφερον γιατι πολλοι ρεπορτερ (ΑΕΚ και μη) τονιζαν, οτι το εμαθε από τις εφημεριδες - το θεωρουσα εγκληματικο αν ειχε γινει και αν κρινω απο τα ισπανικα και τα χαμογελα, τουλαχιστον ο Αλμευδα (δλδ το μεγαλυτερο ασσετ της ΑΕΚ) ήξερε.

Το κραταμε αυτο.

1 Like

Είπες κάτι για τον Αταμάν;

1 Like

photo or it doesn’t exist

Έλα ρε, πολλές φορές του βγαίνουν τα πουκάμισα από το παντελόνι του Αταμάν, απλώς δεν είναι λόγω κοιλιάς, ΟΚ :stuck_out_tongue:

1 Like

ρε συ τι να λέμε τώρα; ο Μαρινάκης έχει ομάδα στην Premier. δεν ξέρω για πουκάμισα αλλά από πλευράς business είναι πιο μπροστά από τους άλλους. για τη μοιρασιά στο καρτέλ δεν ξέρω ακριβώς, αλλά στο ποδόσφαιρο πολύ πιο μπροστά

you had 1 job, pantelis

you are out !

1 Like

Περιεργη φαση η συνεντευξη τυπου για μενα. Δεν περιμενα κατι ιδιαιτερο και τολμω να πω οτι μεχρι 5 λεπτα πριν το τελος ειχε παει καλυτερα απο οτι περιμενα. Τα τελευταια 5 λεπτα με κριντζαραν πολυ και ξενερωσα λιγο γιατι ηξερα οτι θα γινει αυτο που ειπε η @Vicky_incufan. Εδωσε ουσιαστικα τροφη για να γινει meme. Οπως και να χει το προσπερναμε και περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με εργα. Διατηρω μια συγκρατημενη αισιοδοξια χωρις να ξερω που την στηριζω.

@apostolisza8 πρεπει να μαι απο οτι φαινεται απο τους μεγαλυτερους υποστηρικτες του Μουκουντι. Πραγματικα δεν μου φαινεται καθολου ανεκδοτο να τον θελει η Μιλαν. Τον θεωρω πολυ καλο παιχτη και με πολλες προοπτικες να εξελιχθει. Ξερει καλη μπαλα. Εχει πολυ καλο κορμι. Λαθη κανει, αλλα οσο παιζει θα μαθαινει. Εχει μια υπερμετρη αυτοπεποιθηση, αλλα σε μια ομαδα που εχει καλυτερο υλικο, ισως αυτο να μην ειναι τοσο μοιραιο. Μπορω να σκεφτω αμυντικους που παιζουν η εχουν παιξει σε αυτο το επιπεδο που δεν ηταν καλυτεροι του.

4 Likes

Και για μενα περσυ πιθανως απο τους αγαπημενους μου παικτες της σεζον. Με τα λαθη του οκ (που στοιχισαν σε παιχνιδια πολυ) αλλα με παθος, τσαγανο και παρουσια.

2 Likes

είναι πολύ καλός ο Μουκουντί! ειδικά για επίπεδο ΑΕΚ. αν δεν έκανε τέτοια λάθη, θα έπαιζε ήδη στη Μίλαν :stuck_out_tongue:

1 Like

Μονος αλανθαστος ο Γκαμαρα!

4 Likes