Αεκαρα

Βελέζ Μόσταρ (Βοσνία) - Ιντερ Κλαμπ ντ’ Εσκάλδες (Ανδόρα)

νομίζω πως απαίτηση είναι η πρόκριση με δύο νίκες (για να πάρεις και βαθμούς). αλλά δεν ξέρουμε που πατάμε και που βρισκόμαστε…

3 Likes

Κατακτηση Κονφερενς,τιποτε λιγοτερο. :rofl:

2 Likes

Παντως με κανε κ γελασα. Μολις ειπε τον Τιγρη σφιχτο

1 Like

Δεν εχουν καν μικροφωνο - εχει ηχο ΑΝ club. Ποσο ΑΕΚ

2 Likes

μέγας ταβερνιάρης. ούτε ένα καρτέλ της προκοπής δε μπορούν να στήσουν σε αυτή τη χώρα. μακάρι να μη μας φέρει σε δύσκολη θέση με τη στάση του και τις “δουλειές” του… αυτό με ανησυχεί πιο πολύ απ’όλα

Εγω δεν εχω καταλαβει. Προσπαθω να το δω καλοπροαιρετα.

1 Like

μόλις βγήκε η εξής χορηγούμενη στο refresh που έκανα στη σελίδα του forum :sweat_smile:

4 Likes

ΚΑλα ομως και εσυ, αν δεν στηριξεις, μην περιμενεις δεξι μπακ

1 Like

Η μελαχρινη ποια ειναι? :stuck_out_tongue:

1 Like

Ω ρε κριντζ στο τελος! χαχα

1 Like

πάω να πάρω τη blue star να ακυρώσω τα εισιτήρια για Αμοργό και να κλείσω με seajets

2 Likes

Εγώ δεν το βλέπω να πηγαίνει καλά το πράγμα, αλλά ας περιμένουμε τις πρώτες καλοκαιρινές κινήσεις σε κάθε περίπτωση.

2 Likes

Κλεινει ο Μπρινιολι λενε τωρα και παμε για Μπαρκα, που προσωπικα μου αρεσει

Γιατί Μπάρκα,γιατί να επιστρεψουμε σε ξαναζεσταμενο φαγητό? Εκτός αν ο Μπάρκας έχει βελτιωθεί τόσο εντυπωσιακά.

3 Likes

επειδή δε θυμάμαι. είναι τόσο καλός ο Μπαρκας και ασχολούμαστε;;

o Μπαρκας ηρθε στο προσκηνιο, επειδη δεν εχουμε σκαουτινγκ. Ισως ακουσουμε και και Σκοκο και Μαϊστοροβιτς συντομα. Ελπιζω για Μαλμπασα.

Από την αλλη το παιδι πηγε Σκωτια, του την βαρεσε με τον καιρο και δεν επαιζε (δειτε συνεντευξη σε μπεταραδες) και μετα πηγε ουτρεχτη, που ηταν βασικοτατος και λενε και πολυ καλος.

Απ’οτι εχω καταλαβει πρεπει να παιζει γκρινια απο γυναικα για να γυρισουν Ελλαδα, γι αυτο και κυκλοφορησε οτι ερχεται και ως δευτερος, αλλιως δεν θα γυρναγε

2 Likes

Με Στρακοσα πρωτο κ Μπαρκα δευτερο εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Ο Μπρινιολι δεν με ψηνει

O Μπρινιολι κρέμασε ουσιαστικά τον ΠΑΟ στην Ευρώπη με ολέθρια λάθη,οπότε από άποψη και συμπεριφοράς δεν ξέρω,Ιταλός ύπουλος.

Ασχολούνται ίσως με περιπτώσεις που απλώς τις ξέρουν,από το να κάνουν σκάουτινγκ και να ψάχνουν κάποιο άγνωστο ελεύθερο.

1 Like

Και ο Γκατσίνοβιτς μόλις κρέμασε τη Σερβία.

1 Like

Αυτό έβλεπα τώρα,από δικό του λάθος,πεθαμένος ο παίκτης,δεν μπορεί να πάρει τα πόδια του.