Αεκαρα

ο Σορεντίνο να παίζει ακόμα άραγε(ς);;;;;

2 Likes

Σαχα/Μαχο ρε.

3 Likes

Ανησυχώ πολύ για τον Πινεδα. Θα είναι μεγάλη τρύπα αν όντως φύγει.

Μου αρέσει η περίπτωση του Μιλσον που φαίνεται να αναζωπυρώνεται (θυμίζει Ελιασον-στο όνομα :stuck_out_tongue:)

1 Like

Μου πε ο @martian οτι μπορει να ρχοσουνα προχτες και περιμενα ΑΕΚτζηδικη εξεδρα…χαχα

1 Like

είχα κανονίσει να πάω Βασίλη, αλλά το έκαψα κι αυτό επειδή είμαι ψιλοάρρωστος… next time!

Περαστικα φιλος!

1 Like

Roberto Pereyra! Στα 33 αλλα πολυ δυνατη περιπτωση. Καλο κ αναπαντεχο

3 Likes

συνεχίζω να είμαι φουλ επιφυλακτικός και ανήσυχος.
φαίνεται όμως, όντως ποιοτική προσθήκη και μακάρι να δώσει στοιχεία.
υποτίθεται όμως θέλαμε να ρίξουμε μ.ο. ηλικίας της ομάδας για να χτιστεί…

γνωστός του Αλμέιδα, ήταν και συμπαίκτες στην τελευταία του χρονιά στη Ρίβερ. άλλη μια λαμπρή κίνηση από την ομάδα σκάουτινγκ…

επίσης οι “δημοσιογράφοι” μας μέχρι το μεσημέρι δεν είχαν ιδέα…

2 Likes

Αυτο με τον μεσο ορο θα καταληξει δυστυχως μια μπαρουφα.
Για τον Περειρα εγω εχω ψηθει παρα πολυ. Μεσος ταυρος με γεματες χρονιες σε Αγγλια, Ιταλια, Γιουβεντους, εθνικη Αργεντινης. Μην τρελαινομαστε. Κ φετος φουλ χρονια καμπιονατο.
Τα 33 δεν ειναι τιποτα πλεον για επαγγελματιες αθλητες που δεν ειναι δημοσιοι υπαλληλοι. Ο Ταισον ειναι 36.

1 Like

Βλεπω νεο ποστ και φοβαμαι να ανοιξω… Παλι καλα.
Βασικα τι κοιταμε τωρα δλδ? Εναν φορ αντι-Πονσε, 2 τερματοφυλακες και καποιο μπακ?

2 Likes

και δεξί και αριστερό μπακ. σίγουρα αριστερό εξτρέμ

Εγω πιστευω οτι αυτον τον πηρε για 8αρι. Ο αντι Καμαρα. Οχι αντι Αραουχο που λενε. Κυριως μποξ του μποξ μεσος ειναι.
Οποτε παμε για δεξι, αριστερο μπακ, αριστερο εξτρεμ(Μιλσον?), τερμα, αντι Πονσε, ισως αντι Φαν Βεερτ αν βρουν καμια ευκαιρια κ πιθανως κ Αντι Αραουχο

μήπως είναι αντί Πινέδα;; :thinking:

Παντως κοιτανε και για βασικο αριστερο μπακ. Δεν λεω οτι δεν θελω, αλλα και παλι εχουμε αλλες προτεραιοτητες.

Περι ρεπορτερ ΑΕΚ: καλυτερα να μην ξερουν τιποτα και να βλεπουμε ανακοινωσεις

2 Likes

Ελπιζω οχι. Δεν το νομιζω παντως. Απεχουμε πολυ απο το να δωθει ο Πινεδα.

1 Like

Ο πινεδα θα δωθει μονο με πολλα λεφτα - οι ρεπορτερ λενε οτι θα του δωσουν νεο συμβολαιο.

Μονο αν στραβωσει η Ευρωπη νωρις, θα φυγει

1 Like

Έναν ψάχνετε.

Ελπίζω να μην πέσατε από τα σύννεφα!!!

3 Likes

Ε ρε πρεμουρα που την εχετε.
Μια χαρα για δευτερος.
Βρειτε τα τωρα κ με την Μπρεντφορντ να κλεισουμε εκει

1 Like

Το πιστέψατε; Είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι από AI η φωτογραφία; Τόσα βλέπουμε στις μέρες μας!

1 Like

Παιδια, κουρασελ.