Αεκαρα

Το πλάνο έως το 2028 που αναφέρει ο Αλμευδα,ποιο ακριβώς είναι,μας εξηγήσαν τι θέλουν να κάνουν?

1 Like

Ομορφα…ο φουρταδο κανει το 0-1 κυριοι,θα δουμε ενα θεαματικο 2ο ημιχρονο.

1 Like

Γαμώ τα παστέλια ήταν πάντως.

1 Like

Αλλο ενα παρομοιο γκολ για την ΑΕΚ. Στημενο αντιπαλου κ κανενας παιχτης της ΑΕΚ να ελεγχει στο υψος της μεγαλης περιοχης. 5-6 τετοια περυσι. Να δουμε κ φετος. Η ομαδα βγαζει απιστευτη ανημπορια. Αντε παλι μια ανηφορα β ημιχρονο

Επισης μια απορια. Γτ δεν παιζει ο Ελιασον γαμω το φελεκι μου;

Αυτος ο Αλμειδα τρια χρονια στην ιδια ομαδα κ εχει καταληξει να κανει επιθεσεις μονο με τον 37χρονο Αμραμπατ. Μηδεν πλανο

1 Like

Ένας να βρει στόχο ρε παιδιά!

1 Like

Λασπη ολη η ομαδα και με τις αλλαγες παλι δεν μπορουν,ας παρουν το χ εστω! Koιτα σαπακλας,μηδεν προσφορα.

Λαμελα Ελιασον ειναι πολυ καλοι. Αλλα γενικα επιθετικα η ομαδα χωλαινεινπολυ. Χρειαζεται κιλερ επιθετικο

1 Like

Το χουμε δει το εργο τοσες φορες. Δεν πρεπει να υπαρχει αλλη ομαδα που με εναν μαγικο τροπο, τρωει τοσα γκολ με τοσες λιγες φασεις των αντιπαλων. Ειναι εξοργιστικο να το βλεπεις και σε κανει να τρελαινεσαι. τα δυο δοκαρια στα 3 τελευταια λεπτα το κερασακι στην μεταφυσικη σκατουλα

1 Like

Εγώ παίδες σήμερα δεν μπορώ να πω πολλά, είναι από τα ματς που στραβώνουν. Δεν παίξαμε άσχημα, αλλά καταλογίζω στον Αλμέυδα πως ξεκίνησε λάθος την ομάδα (με το που βγήκαν Άμραμπατ-Πινέδα ανέβηκε 2 σκάλες η απόδοση της ομάδας) και φυσικά το ότι δεν έχουμε δεύτερο σέντερ φορ. Ελπίζω να το είδε και στο επόμενο ματς να το διορθώσει.

Κρίμα.

2 Likes

Επισης καταλαβαμε παλι το εργο για φετος με την διαιτησια. Με κουλινγκ μπρεηκ, 10 αλλαγες, 3-4 τραυματισμους και καθυστερησεις της Λαμιας και με καθυστερησεις και στις καθυστερησεις κρατησε μονο 6 λεπτα…

1 Like

Ρε Μαρσιαν καλε μου φιλε οσο ο Αλμειδα θα κανει αυτες τις ανεκδιηγητες και αψυχολογητες κινησεις ολο τετοια θα βλεπουμε. Παμε χωρις επιθετικο, παμε με Αμραμπατ βασικο κτλ κτλ. Στημενα αμυνα παντα λαθος.
Επισης οφειλει να μας εξηγησει γτ δεν επαιζε ο Πηλιος Ειναι σταθερα καλος εως ο καλυτερος

1 Like

Βλεπουμε το ιδιο εργο με περυσι που χαναμε ευκολους βαθμους στην εδρα μας απο θεωρητικα ευκολους αντιπαλους.Πολλες τελικες αλλα ουσια μηδεν,δεν μπορεις να ξεκλειδωσεις κλειστες αμυνες,ουτε απο πλαγιοκοπησεις,ουτε με μπουκες,ουτε απο στημενα κορνερ/φαουλ.

Υπαρχει σοβαροτατο προβλημα και δεν θα κανουν τιποτε as usual.

2 Likes

Μάλλον καλή περίπτωση

1 Like

Ολες καλες μου φαινονται πλεον

3 Likes

Προσπαθώ να μείνω ψύχραιμος.

Περι πήλιου: το “γιατι δεν επαιζε” δεν εχει νοημα, πλεον παιζει.
Περι Λαμιας: τα γνωστα φρηκ παιχνιδια ΑΕΚ, που αν δεν μπει ενα ευκολο γκολ, αρχιζουν ολοι να φρικαρουν. Συμφωνω με Αλμευδα, δεν ηταν για 1-1. Αλλα και πάλι, πρέπει πρέπει να βρει τρόπους αντιδρασης. Ο δευτερος επιθετικος θα βοηθήσει.
Λαμελα : νομιζω θα αρχισει να μπαινει βασικος

Γενικα τα ξεκινηματα καθε σεζον δεν ειναι ιδανικα με Αλμευδα. Αν ο οργανισμος κρατησει την ψυχραιμια του, μπορει να δουμε πραγματα. Φαινεται πως η γκρινια εχει περασει στους παικτες.

Ο Αλμευδα ας δωσει καμια φαπα στα αποδυτηρια γιατι ως αργεντινος θεωρω οτι εχει παραχαιδεψει καποιους παικτες που παιζουν σαν βετερανοι η οτι πηραν ενα πρωταθλημα στη ζωη τους και εκπληρωθηκε το ονειρο τους.

Δυστυχως δεν εχω καλο προαισθημα με λεβαδειακο εκτος,αυτοι εχασαν στα χασομερια με τον αλαφουζιακο και τωρα θα σκυλιασουν για νικη.

Αν παιξει ο Λαμελα απο την αρχη ειμαι αισιοδοξος