Αεκαρα

Να δω τι θα κανει τωρα ολους αυτους τους ακριβοπληρωμενους μεσοεπιθετικους χωρις Ευρωπη. Ποιος θα παιζει κ με τι κινητρα

3 Likes

Πάμε για δαμπλ,όσο οι άλλοι θα κουράζονται στην Ευρώπη.(Τα ίδια λέγαν και πέρυσι)

1 Like

Περιεργο που δεν εχει γινει καμια ανακοινωση για χτες. Πολιτισμος.

Για να δουμε τι θεαμα θα δουν κ σημερα τα ματακια μας

Τι έγινε χθες;

Είναι και αργά το ματς σήμερα, επιστρέφω και αύριο δουλειά… Ωραία θα κλείσει η Κυριακή :stuck_out_tongue:

1 Like

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γτ ο Αλμειδα δεν εδινε ευκαιριες στον Πηλιο.

Λαμελα τσογλανακος

2 Likes

Ο Πήλιος εξέθεσε άλλη μια φορά τον Αλμέιδα. Πολύ ωραίο παιχνίδι. Καμία σχέση με τον παλαίμαχο Χατζισαφι που δεν πετυχαίνει σέντρα ούτε με αίτηση.

Μάλλον θα δούμε ωραία πράγματα από Λαμελα και περιμένω πως και πως τα ντέρμπι και ειδικά Τούμπα!

Επανήλθε κάπως η ομάδα. Αλλά ρε φίλε πόσο χειρότερος είναι ο ΟΦΗ από την Νοα;;; Τεσπά… Πάμε παρακάτω…

Νομιζω οτι ο Οφη ειναι αρκετα χειροτερος απο την Νοα

2 Likes

Είχε και διάθεση ο Πινέδα.
Καλό αυτό.

Έλα οκ,με το Δέλλα παίζαμε,έναν αμπαλο προπονητή,έπρεπε να ξεκινήσουμε με το δεξί και όχι με γκέλα.

Επιμένει η Μοντερέι…όχι δεν τελείωσαν οι διαπραγματεύσεις για Πινέδα…

Ρε άντε παντε να απαυτωθειτε,μας τα έχετε κάνει τσουρεκια,δώστε ένα 15αρι να τον πάρετε και μην πρηζετε συκωτια.

1 Like

Απο οτι φαινεται παει και ο Ζινι στην Λαμια. Πρεπει να ναι μοναδικη περιπτωση η ΑΕΚ φετος. Απο τους 5 επιθετικους που ειχε εχουν φυγει οι 4 και εχει μεινει με εναν ο οποιος τον μισο χρονο απουσιαζει με τραυματισμους.
Γενικα ο σχεδιασμος φετος ειναι για κλαματα

2 Likes

O σχεδιασμός είναι Αλμευδα= τα κλειδιά του μαγαζιού η κονέ/κουχαρσκι?

Εγω νομιζω οτι αυτος που μου φταιει ειναι ο Αλμειδα.
Γενικα εχω αρχισει να χαμηλωνω πολυ τον πηχη. Ηρθε και ο αλλος ο Ηλιοπουλος με τσιτατα και ατακες και ο ΜΕλισσανιδης ηταν σφιχτος κτλ κτλ και τι εχει κανει μεχρι τωρα? Παιζει μπαλα με τα λεφτα του Πονσε. Δεν εχει βαλει μια για μεταγραφη.
Δεν ξερω τι φταιει εκει μεσα αλλα ειναι λες και διοικουν αμπαλοι μονιμως. Εχουμε καποιες βασικες ελλειψεις και δεν τις καλυπτουν με τιποτα. Αριστερο μπακ και επιθετικος. Ειδικα με τον επιθετικο ειναι κωμικοτραγικη η κατασταση.
Εχουμε κολλησει στα παραπαιδια/βετερανους της ομαδας και στους παλιοφιλους Αλμειδα. Λες και δεν υπαρχουν αλλοι.
Και το πιο αστειο. Οι ΑΕΚτζηδες καθονται και πληρωνουν και το πιο ακριβο διαρκειας…

1 Like

δεν υπάρχει δομή στην ομάδα και σοβαρό στελεχικό δυναμικό. Όσο αυτό δεν αλλάζει και η ομάδα είναι λες και ζούμε στη δεκαετία του '90, θα έχουμε μονίμως προβλήματα και θα κάνουμε κύκλους γύρω από την ουρά μας.

2 Likes

Γιατί ρε παίδες δεν κάνατε κίνηση πέρισυ να πάρετε τον Μπακασέτα; γιατί να τον τρώω στη μάπα εγώ τώρα;

Κάναμε κίνηση, όταν τον πουλήσαμε :laughing:

in fairness, επιθετικο ψαχνουν λενε και δεν βρισκουν. Και ψαχνουν και για ντηλ της τελευταιας στιγμης. Μεχρι και για Μοραν του Αρεως ακουστηκε. Το θεμα δεν ειναι να υπογραψεις τον οποιονδηποτε - επιθετικο των 200 χιλ παιρνουν κ αυριο αν θελουν.

Φυσικα ολα κρινονται εκ του αποτελεσματος. Αν δεν βρουν, κακο του κεφαλιου τους.

Αθανασιαδης ΑΕΚ Κυπρου πηγε, καλη του ώρα

Ωραια,αφου δεν μπορουν να βρουν επιθετικο της προκοπης,ας κοιταξουν να μαζεψουν την τρυπια,αργη και βαρια αμυνα,ουτε εκει μπορουν να βρουν καποιον αξιολογο παικτη?

Καλε μου συνΑΕΚτζη δεν υπαρχει φεηρνες κτλ σε αυτη την ΑΕΚ. Ειναι απλα ενα κραμα ανικανων, σπαγγων και κολλημενων. Οτι θεση χρειαζομαστε παιχτη αδυνατουν να βρουνε καποιον και το κανουν μεσανατολικο. Αμυντικο ψαχνανε εναμιση χρονο και πηρανε τελικα τελευταια στιγμη τον μετριοτατο Καλενς. Μπακ ψαχνουν πανω απο χρονο και οι λυσεις τους περιοριζονται στον Οντουμπατζο και τον Γιαννουλη.
Μονο το τερμα κλεισανε ευκολα ευτυχως.
Οσο για τον Μορον, εγω θα πω μακαρι να ρθει. Πολυ αμφιβαλλω οτι θα βρουνε καλυτερο στο διαστημα που μενει.

Το εντυπωσιακό είναι ότι λένε πως θέλουν επιθετικό με τα στοιχεία του Γκαρσία, για να μην αλλάζει ο τρόπος παιχνιδιού και τελικά μας παρουσιάζουν τον Μορον!

1 Like