Σκυλοκαταστάσεις!

Λοιπόν αυτή την ώρα πο ποστάρω, συζητάμε στο msn με το μισό rocking για μάζωξη και έπειτα βουρ για σκυλάδικο!!!

Μαζευτείτε λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! :smiley: 8)

Ε θελω κ εγω.
Να μην πατε ρε!
Η’ να παμε οταν κατεβουμε για ροκγουειβ.

να μαζευτειτε να πατε.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αν δεν εχει παρασκευα και τζων τικη εγω δεν ειμαι μεσα!:lol:

Είσαι gay και φλώρος!!! :stuck_out_tongue:

οχι. απλα…

ειμαι πιστος στα ειδωλα μου…:lol:

Το γυριστό μαλλί και η τρίχα;;; :lol:

κοιτα, εγω ακουω true σκυλαδικα και οχι faulse καταστασεις σαν εσενα

θυληκεεεεε μουυυ κουρσάαααρεεεε…την καρδιάααα μου λάααφυρο πάρε-πάρε… :stereo:

Όπως λέει και ο αγαπητός Rychehead: ΓΚΟΛΕΜΗΣ!!! :lol:

Ν’ αφήσετε τις σκυλοκαταστάσεις για τον Ιούνιο και μετά και να κανονίσετε να 'ρθετε Nanowar το καλό που σας θέλω.:smiley:

Καλά εγώ Φανή Δρακοπούλου θα πήγαινα εύκολα!! Είναι θεά λέμε!!! Και τραγουδάει και το trendy hit θέλω να τα πιω! Αυτά είναι8)

Μαλλον θα ερθουμε!!!

ΓΚΟΛΕΜΗΣ RULES!!!

Κανείς δε θα πάει μέχρι να λήξει η εξεταστική μου… Εγώ είμαι ο πιο true σκυλάς εδώ μέσα (δείτε τι τόπικ έχω ανοίξει) και αν θέλετε να δείτε τις ζεμπεκιές μου θα πρέπει να περιμένετε λίγο…

Τόσο δα…

Όσο πατάει η γάτα…

Σας ευχαριστώ… Είστε πολύ καλά παιδιά!!! Το ήξερα ότι μπορώ να στηρίζομαι σε εσάς!!!
:smiley: :smiley: :smiley:

κοιτα φιλαρακου, δεν εχει μαλλον. αντε, μην αρχισω να σκίζω καλτσες.:stuck_out_tongue:

ειναι ρε η κλασσική απαντηση. πως λεμε “θα παμε για καφε ε;” και σου πεταει ο αλλος την κλασσικη ατακα “εεε…ναι…θα τα πούμε!”. ε, παει τελειωσε. πιο πολλες πιθανοτητες εχει να γινει ο μητσοτακης προεδρος της ρεαλ μαδριτης παρα να τα πειτε.:stuck_out_tongue:

Φιλε το μαλλον το λεω γιατι δεν ειναι σιγουρο, ειμαι με πολλα μαλλον τις τελευταιες μερες για τον υπολειπο μηνα, οκ ?
Και μην μπλεκεις τον επιτιμο με τη Ρεαλ γιατι επιτελους παει για πρωταθλημα (3 ριξαμε στη Σεβιλη!!!) θα το χασει με αυτα που λες!:blow:

ναι ρε ζουδι! νομιζω ειναι ξεκαθαρο πως κανω πλακα:p

μα…

δεν εχει ηγετικό προφιλ για ομαδα ποδοσφαίρου;;;

που θα βρεις καλυτερο πρόεδρο;;;:lol: :lol3: :lol3:

Ναι ρε συ!Το ξερω ρε οτι κανεις πλακα!!!:stuck_out_tongue:

στο θεμα του προεδρου δεν απαντησες ομως! εεεε;;;;:lol:

παντως ον τοπικ, για σκυλους καταστασεις μονο για τα υλτρα ελεεινα θα πηγαινα.

“για σενα θα φαω
τα σαντουιτς ολου του κοσμου
γιατι ησουν εσυ
η ζωη μου το φως μου
κι αν ολα τα ονειρα που χα
τα αφησεις μετεωρα
ε, τοτε να ξερεις θα φάω…
…ΤΟΝ ΑΓΛΕΩΡΑ!

τι επικά έπη θεε μου…:smiley:

Ρε, καλα σας ελεγα χθες οτι ειστε αρρωστοι… Αλλα πλακα-πλακα σε σκυλαδικο ολοι μαζι και θα κανουμε μαλακιες(γιατι αυτο ειναι σιγουρο:D ) θα μας πεταξουν εξω, και τζαμπα και τοσα λεφτα που θα δωσουμε…

Κι εγώ σου λέω ότι θα μας πληρώσουν για να μην ξαναπατήσουμε!!! :lol:

Προτείνω να πάμε Γιάννη Κόλλια με support Χριστίνα Γαλάνη…:lol: :lol: Ε ρε γλέντια…:lol3: :lol3: