Ολυμπιακός

ο μητρογλου ειναι εξαιρετικος επιθετικος,ειδικα αμα δουλεψει καποιος μαζι του και το παρει αποφαση και εκεινος.επισης ο ΝΤΑΡΜΠΙ δεν ειναι σαπακι,ειναι ηρωας της ομαδας.μπορει να μην ειναι ο τρομερος σεντερ φορ,αλλα ειλικρινα,τις χαρες που μου εδωσε στον τελικο με την αεκ και περσι με τον παο,δεν τις αλλαζω με καμια στιγμη ή εμφανιση του μιραλας ή του παντελιτς(μεχρι τωρα τουλαχιστον).

[COLOR=“White”]αυτο,τιποτα αλλο[/COLOR]

ναι σορυ queen rulez ουτε εγω τον θεωρω σαπακι τον Νταρμπι ,τον πηρε η μπαλα λογω Ντιογο :smiley:

Για τον Μητρογλου ,δε μπορω να βρω πολλα αγωνιστικα μειονεκτηματα - ισως η ταχυτητα αλλα κλαιν + το οτι δν εμπνεει σιγουρια ,αφου βαζει κατι κουλα και χανει κατι αχαστα - και η αληθεια ειναι πως τελικα ειμαι προκατειλημενος ,απλα δν τον χωνευω [-X

εντιτ > το αρνητικο του JTN για μητρο περι παιχνιδιου εξω απο την περιοχη ειναι πολυ - πολυ σωστο .βεβαια αν το χε και αυτο, θα προσκυνουσαμε ολοι, ποιος θα νοιαζοταν για το σωβρακο του :dunno:

Η γκολαρα του Mirallas στο βαζελο σε αφησε ασυγκινητο δλδ;

δεν οδηγησε σε τροπαιο ομως,ουτε καν σε νικη.βασικα,σε αυτην την περιπτωση δεν εκρινα τους παικτες με βαση ποδοσφαιρικα κριτηρια,αλλα βαση της κρισιμοτητας των γκολ που εχουν πετυχει.

+1
Και ειδικά ο Ολυμπιακός έχει ανάγκη από τέτοιους παίχτες. Σκεφτείτε ξανά την εικόνα των “μισθοφόρων” μας στα παραδοσιακά ντέρμπυ φέτος και γίνεται πολύ ξεκάθαρο γιατί χρειαζόμαστε τον κάγκουρα!

+10 κι εγώ στον Κρισπ
Όταν πέρσι ο Μήτρογλου την έλεγε στον Πάντοβιτς που τον έβαζε αλλαγή στην Ευρώπη, εγώ για πρώτη φορά στη ζωή μου στήριξα τον παίκτη. Δε το έχω κάνει ούτε για το Ζιοβάνι και τον Ριβάλντο.

Κατά τα άλλα, θα διαφωνήσω με Κρισπ σε ένα πράγμα. Αν έρθει πρόταση 1 μύριο για Τζιμπούρ, εγώ θα τον έδινα και θα κράταγα Πάντελιτς. Ανάμεσα σε Πάντελιτς, Τζιμπούρ, Μιραλάς και Μήτρογλου, θέλω να βλέπω Μιραλάς και Μήτρογλου βασικούς. Αν ο Τζιμπούρ κάτσει πάγκο, θα δημιουργήσει σίγουρα φασαρίες. Αν ο Πάντελιτς κάτσει πάγκο, όποτε μπαίνει θα προσφέρει 30 χρήσιμα λεπτά και όπως απέδειξε φέτος, όταν έρχεται από τον πάγκο, σκοράρει ακόμη και δίχως να έχει παίξει ματς τις προηγούμενες αγωνιστικές. Ο Τζιμπούρ δεν έχω ιδέα αν το έχει αυτό το χαρακτηριστικό.

Παντελιτς, Μήτρογλου, Μιραλας είναι πολύ καλή επιθετική τριάδα. Τώρα για τον Τζιμπουρ, θα τον δούμε, μπορεί να βγάλει μάτια σήμερα και να δώσει και καμιά πρόκριση.
Για το θέμα του Μήτρογλου, εγώ τον συμπαθώ αρκετά αλλά τα μυαλά του δεν πάνε καλά σίγουρα. Και δεν είναι και κάνα παιδάκι πια. Εγώ διαφωνώ και με την βλακεία που έκανε στον Μπαντοβιτς(παίζεις για την πρόκριση στο Τσ. Λ. διάολε), και με τα πολυβόλα στον Κόκκαλη αλλά και με τα φετινά με τα σώβρακα. Ο Βαλβερδε δεν θα κάτσει να ασχοληθεί προσωπικά με τον Μήτρογλου όσο και να του αρέσει σαν παίχτης, και έχει ακουστεί ότι είναι και τεμπέλης στις προπονήσεις. Είναι κρίμα γιατί τέτοιος έλληνας φορ δεν υπάρχει.

Και γιατί διαφωνούμε? :-k

Εγώ έγραψα ότι φορ με 10+ γκολ ανα χρονιά εδώ και πόσες σεζόν είναι μεγάλο συν για μια ομάδα (φέτος έχει ήδη 8). Απλά, είπα ότι αν έρθει καλή πρόταση (2 εκ. ευρώ ας πούμε) και αν ο Τζιμπούρ δείξει ότι μπορεί να βοηθήσει τότε και μόνο τότε ας μείνει ο δεύτερος.

Αν έρθει 1εκ. πρόταση για Τζιμπούρ, τον πακετάρω και τον πάω ο ίδιος στην ομάδα που έχει

ειμαι εξ αρχης αρνητικος με τζιμπουρ γιατι ξερουμε οτι σιγοουρα μεχρι το καλοκαιρι δεν θα δημιουργησει το παραμικρο. αλλα μετα σιγουρα κατι θα κανει αν μεινει. για μενα να παει στο καλο απο τωρα. ειμαι φαν του μαρκο. ας μεινει αυτος κι ας γυρισει ο μητρογλου. ας δωσουμε δανεικο το τζιμπουρ στον παοκ μαζι με 5-6 εκ ευρω να μας δωσουν το βιερινια…

Μια σημαντική παράμετρος μιας, και ο κάγκουρας είναι στις καρδιές όλων μας … Αν ήσασταν ο Μήτρογλου θα γυρνάγατε? Αφού δεν γουσταρίζονται Βαλβέρδε-Κάγκουρας και είναι φανερό. Η φάση με τον Ηρακλή θα μου μείνει αξέχαστη. Όπως και του Βαλβέρδε θα του μείνει αξέχαστη η φάση με την εκτέλεση πέναλντι του Μήτρογλου στην Κύπρο. Το καλύτερο είναι να πάει στη Γερμανία, να παίξει μπάλα ως δανεικός, να βάλει γκολάκια , να παίξει εθνική και να τον πουλήσουμε. Όσο έχουμε τον Βαλβέρδε προπονητή, καλύτερα μακριά και αγαπημένοι.

Καλύτερα να διώξουμε τον Βαλβέρδε.

Εγω ψηνομαι να φερουμε πισω τον Ζικο. Ποτε δεν καταλαβα γιατι τον διωξαμε, αφου παιζαμε μπαλαρα. Νικαγαμε και στα ντερμπυ ε;

ναι για να βαζει και το ντομι αμυντικο χαφ!! :lol:

έεετσι :stuck_out_tongue:

Ναι :stuck_out_tongue:

Φτιαχτήκαμε όλοι μεσημεριάτικα…

δώστε κανένα λίνκ ρε παιδιά γιατί το κλείσανε το firstrow.net

Κανονικά πρέπει να πετάξει 2 γκολάκια ο Τζιμπούρ για να δώσει καλούς τίτλους στις εφημερίδες αύριο. Αλλιώς ας χάσουμε.

Αμα γινεται ας μου στειλει καποιος με πμ ενα σαητ με streaming. Ευχαριστω.