Ολυμπιακός

μιλαμε για εναν [B]προημιτελικο κυπελλου Ελλαδας[/B] και αυτοι το χουν αναγαγει σε παιχνιδι της ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ #-o

Τερμα γραφικοι και κομπλεξικοι λεμε .

Τι σκατα ρε πουστη , με τον [B] παοκ κουφαλιων [/B] παιζουμε που θα κανει την μεγαλυτερη υπερβαση της ιστοριας του αν περασει ? :-k

Για δείξε μου ένα post που αναφέρει ότι το παιχνίδι είναι τόσο σημαντικό;

Αν και λογικα κανεις πλακα, αν δν εχεις τι να κανεις φτιαξε καφεδακι ,μπες στο θρεντ παοκ και διαβασε τα τελευταια 300 posts (ειδικα απο την εφεση και μετα) .

ενδεικτικα παντως http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1067427&postcount=6869

ENJOY :smiley:

Γιατί που είναι το περίεργο στο συγκεκριμμένο post? Ο ΠΑΟΚ δεν πάει για πρωτάθλημα. Play off βγαίνει άνετα. Είναι δυνατόν να τον νοιάζει το παιχνίδι με τον Άρη και όχι το παιχνίδι κυπέλλου με τον ΟΣΦΠ 3 μέρες μετά; Ακόμα και με τον Πας να παίζαμε για το κύπελλο πιο πολύ θα μας ένοιαζε. Από την άλλη βλέπεις Μαρινάκη να στέλνει δικηγόρους και να βάζει λυτούς και δεμένους για να τιμωρηθεί σίγουρα ο ΠΑΟΚ… Μάλλον λοιπόν κάποιος άλλος καίγεται για τον ματσάκι περισσότερο…

http://www.youtube.com/watch?v=AYZ3ITQ4VjE

Eίναι το goal του Φουστέρ όπως το τράβηξα εγώ απο την κερκίδα την Κυριακή!!!:wink:

Ωραίο γκολ, και η ντρίπλα του Ριερα(επιτέλους πέρασε έναν!!) εξαιρετική.

@ crapsody Και οι 5000 ! που πηγαν σημερα στην προπονηση τυχαια περνουσαν .
τεσπα αστο,δν θες να δεις τα προφανη δν εχει νοημα να το ξεχειλωνουμε αλλο.

Παντως αν και εγω δν αναφερθηκα σε διοικησεις εχεις δικιο για Μαρινακη,μλκ εκανε που εστειλε δικηγορο,ουτε εγω το γουσταρα αυτο !αλλα αν μιλησουμε και γι αυτες…τεσπα.

ον τοπικ .θα ναι πληγμα παντως η απουσια του Ριερα αυριο,ειναι αρκετα ανεβασμενος και ουσιαστικα ο μονος αυθεντικος αριστερος χαφ που εχουμε.

Για αντικαταστατης παντως ο Ζαιρι θα ταν καλη λυση μιας και πηγαινει συνηθως καλα απεναντι στον Παοκ,αλλιως Κεβιν με την προυποθεση να συγκλινει.Μη δουμε καναν Χολεμπας ομως …

spawn7 εσύ τί πιστεύεις ειλικρινα; θα πήγαινε κανείς σήμερα αν το ματς γινόταν με κόσμο;

Υ.Γ: Ο Ριέρα είναι κακό για μας που δεν παίζει… :slight_smile:

Μόνο αν στα αριστερά παίξει ο Ζαϊρί

Απ’οτι φαινεται ο Ζαιρι θα παιξει δεξια και αριστερα θα παιξει ο Μιραλας με κορυφη Τζιμπουρ!

Αγοράσαμε το Μιραλάς 8)

…σοφή κίνηση:):!:

Μάιστα, ένας εκ των Πάντελιτς, Τζιμπούρ εκτός ομάδας του χρόνου λοιπόν.
Ο Μήτρογλου λογικά θα είναι λόγω νέων επερχόμενων κανονισμών ΟΥΕΦΑ.

Εκτος και αν ερθει προταση 4,2εκ που ειναι η ρητρα του Μιραλας το καλοκαιρι. :wink:

Αποκλείεται γι αυτό το καλοκαιρι τουλάχιστον.

πειτε τωρα και ποιος προτιματε να φυγει.ψηφιζω παντελιτς αν ο τζιμπουρ ειναι σοβαρος και παιξει την μπαλα που ξερει.αλλιως,καλως να μεινει ο μαρκο.

Αν ο Πάντελιτς ήταν 1-2 χρόνια νεότερος θα ήθελα οπωσδήποτε να μείνει αυτός.
Φορ που έχει σε κάθε σεζόν του 10+ γκολ είναι υπερπολύτιμος για μια ομάδα.

Από την άλλη αν βρεθεί πρόταση που να φέρει χρήματα στην ομάδα και ο Τζιμπούρ δείξει ότι μπορεί να αντεπεξέλθει σε επίπεδο μεγάλου συλλόγου, τότε ας μείνει.

Οντως, συμφωνα με πληροφοριες ο ΚρισΠ πηδηξε τη μερα που γεννηθηκε.

Παντως απο ολους οσους εχουμε,ενω στην Ελλαδα κανουν πλακα σε ολους,για τσ.λ.

μονο ο Κεβιν μπορει να κανει τη διαφορα μου φαινεται εμενα…

Οποτε …εγω δν ξερω ποιος θα φυγει αλλα θελω να παρουμε και εναν παιχταρα κλασσικο φορ περιοχης :stuck_out_tongue:

Και αυτο παλι με τον Μητρογλου ειναι αναγκη ? Εγω δν τον πιστευω καθολου κυριως για τα μυαλα που (δεν) εχει

επισης μην ξεχναμε οτι εχουμε + αλλα δυο σαπακια δανεικα ε !

Μια χαρά μυαλά έχει ο Μήτρογλου, ας κουβαλάει και κάποιος ποδοσφαιριστής την τρέλα του στο σύγχρονο αποστειρωμένο ποδόσφαιρο. Και τα παλικαρίσια, φοράτα γκολ του πέρσι στο τσάμπιονς λιγκ αποδεικνύουν ότι μπορεί να σταθεί άνετα σε τέτοιο επίπεδο.