Ολυμπιακός

[B]crabsody[/B] παρότι είπες σε εμένα οτι δεν πιστεύεις τίποτα αν δεν το δεις με τα ματάκια σου όταν σου είπα οτι 2 άτομα της αποστολής του παοκ είχαν όπλα στο ματς στη λαρισα, βγάζεις πολύ εύκολα το συμπέρασμα οτι ο βολος έκατσε να χάσει …(και εγώ μαζί σου είμαι βέβαια:roll:)…και μην μου πεις έβγαλα το συμπέρασμα απο αυτό και από εκείνο…
και εγω θα σου πω έφαγα ξύλο απο μπράβο του ζαγορακη 1 χρόνο πριν…και ήμουν εκεί…δεν έβγαλα συμπέρασμα…

το λες συνέχεια λες και αμα το πεις 25 φορές θα αλλάξει κάποιος γνώμη…αυτός που το πιστεύει το πιστεύει, και οι υπόλοιποι οχι…θα αλλάξεις το μυαλό κάποιου που του λες για την ομάδα του?
ή πιστεύεις δεν εχει κάνει ποτέ τίποτα παρόμοιο ο παοκ? ενας κοκκαλης/μαρινακης να ερχόταν στον παοκ τα ίδια πράγματα θα έκανε και εκει…απλά δεν έχεις κοκκαλη…
δεν υπάρχουν αθώοι…άπλα δυνατοί και λιγότερο δυνατοί…

επίσης μόλις πέρασε ο παοκ:p

Κάτω από τα δοκάρια του Ολυμπιακού θα βρίσκεται την Τετάρτη ο Αντώνης Νικοπολίδης, αφού ο Ερνέστο Βαλβέρδε έχει αποφασίσει να χρησιμοποιήσει ως βασικό τον έμπειρο τερματοφύλακα στον επαναληπτικό με τον ΠΑΟΚ.

Καλά το πόσο κομπλεξικός είσαι το έχεις δείξει άπειρες φορές…

Που έγραψε ο crabsody ότι πιστεύει ότι ο ΠΑΟ πάει για πρωτάθλημα; Αδυναμία ανάγνωσης παρατηρώ…

Υ.Γ: Ο Μαρινάκης προτιμά να είναι ο βάζελος στο -7 παρά στο -4. Παράλογο;

Φίλε μου πολύ καλά έκανα και έβγαλα το συμπέρασμα και μαζί μ’ αυτό έβγαλα και τρελά φράγκα. Δεν γράφω και ξαναγράφω. Απλά έγραψα ότι ευχαριστώ τους 2 Ολυμπιακούς για το δώρο που μου κάναν και τους προέτρεψα να συνεχίσουν να στήνουν ματς. Τα υπόλοιπα post μου είναι προς απάντηση άλλων…

Καλά με άτομα που υπογράφουν ως TRAMPAKOULAS εννοείται δεν θα ασχοληθώ…

γειά σου ρε κράμπσοντι, σε πείραξε το όνομα κομπλεξάρα!

Γράφεις πράγματα που δεν είναι λογικά. Γράφεις πως ο Μαρινάκης χαλάει χρόνο, χρήμα και κονέ για να έχει την διαφορά στο +7 και όχι στο +4 . Επίσης παίρνεις ως [B]δεδομένο [/B] ότι ο Βόλος θα μας κέρδιζε αν δεν υπήρχε το στήσιμο. Ποτς γένεν αυτό?

ρε τι κάθεστε και του απαντάτε στα σοβαρά?

ΛΑΡΙΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ 1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 0-1
ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0-1
ΛΑΡΙΣΑ - ΠΑΟΚ 1-2 (με 2 σουτ του παοκ και 4 τετ α τετ της λαρισας:roll:)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ 1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ 3-0

σε όλα έβγαλα λεφτά…
εκεί λέει κάτι ή όχι?

Παιδιά, παιδιά σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε ο κράμπσοντι έβγαλε ΤΡΕΛΑ ΦΡΑΓΚΑ, το αναφέρει σε περίπου 124 ποστς. Οπότε τώρα που το πορτοφόλι είναι γεμάτο, αν κάποια κοπέλα διαβάζει το σαμπφόρουμ των αθλητικών, ας κάνει ένα ψυχικό να τον παντρευτεί ή έστω να του κάτσει μπας και γλιτώσουμε.

Κι εμενα καπου πηρε το ματι μου οτι ο crabsody εβγαλε τρελα φραγκα… Για μπουγατσα και μαλαματινα φτανουν ή θα περιμενεις και την επομενη αγωνιστικη;

Όχι μώρε. Είσαι πάντως όνομα και πράγμα…

Ο Μαρινάκης προφανώς νοιώθει πολύ πιο σίγουρα στο +7 παρά στο +4. Με τόσες αγωνιστικές να απομένουν το +4 δεν εξασφαλίζει τίποτα. Πού όμως έγραψα ότι ο Βόλος θα το έπαιρνε το ματς σίγουρα;

Εσένα σίγουρα έχει να σου κάτσει γκόμενα από τότε που γεννήθηκες. Και η πολύ μαλακία φαίνεται…

Θα το ποστάρω γιατί απλά κλαίω.

Απάντηση φίλου μου στο: Ο Μαρινάκης ζητάει προστασία στην Τούμπα!

Σίγουρα. :bye:

Να κλείσουμε φουστέρ για την επόμενη δεκαετία. Να του κάνουμε αύξηση συμβολαίου. Να τον κάνουμε αρχηγό. Να κλείσει την καριέρα του στο λιμάνι. Σε λίγο θα τον ζητήσει η τσέλσι, η man u και η μπάρτσα. Ναι ρε ΔΑΒΙΔ! ΝΑΙ!!!

Έχω πέσει κάτω από τα γέλια! :lol:

ρε τι τραβάμε…

Εγώ πάντως θα παίξω άσσο ημίχρονο διπλό τελικό, το ματς με τον ΠΑΟΚ γιατί τώρα που ο Μαρινάκης είναι ο μόνος λεφτάς στην Ελλάδα, όλες οι μικρές ομάδες του χαρίζουν τα παιχνίδια και στήνουν τα ματς!

Θα ακουστεί λίγο περίεργο αλλά μακάρι να περάσει ο παοκ, αλήθεια δεν αντέχω με τίποτα την κλάψα τους!

ο παοκ είναι παράρτημα, θα κάτσει να χάσει

E, τότε να το παίξουμε διπλό να γίνουμε πλούσιοι :stuck_out_tongue:

Μαζί σου. μακάρι να περάσει ο Πάοκ. όχι τίποτα άλλο, θα ξεκινήσει ο ψωμιάδης τον διαχωρισμό βορρά και νότου :stuck_out_tongue: