Ολυμπιακός

Σπίτι σου. :smiley:

Σαν κόμπρα χτύπησε! :lol:

:lol::lol:

όποιος βρει τον κingdiamond13 να τον επιστρέψει άμεσα στο leoforos.gr :stuck_out_tongue:

Από το ρεπορτάζ για το μνημόσυνο των θυμάτων της Θύρας 7:

Ο Θοδωρής Χατζηθεοδώρου, ο οποίος φέτος αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Κροατίας, ήταν εκεί αποδεικνύοντας και με αυτόν τον τρόπο τη μεγάλη του αγάπη προς τον Ολυμπιακό.

Ξυπνάτε όλες οι διοικήσεις, μη διώχνετε από το σύλλογο τους λίγους που έχουν απομείνει να τον αγαπάνε πραγματικά.

Έτσι!
Και είναι και 34, προς το τέλος της καριέρας του, δεν μπορεί να πεί κανείς πως το κάνει για να επιστρέψει ή δεν ξέρω τι άλλο…
Το συγκεκριμένο παληκάρι το γνωρίζω και προσωπικά, είναι από τους πιό δουλευταράδες αθλητές που έχουν περάσει από τον Θρύλο σε οποιοδήποτε άθλημα και έχει προσφέρει τρόπαια και διακρίσεις όσο λίγοι.
Και δεν ήταν και Ολυμπιακός από τα γεννοφάσκια του, “αρρώστησε” ενώ έπαιζε στην ομάδα και ζούσε την ατμόσφαιρα και την αγάπη του κόσμου.

http://www.soccerplus.gr/article/poioi-katethesan-stefani-gia-tin-thyra-7

αφου δεν θα τον εχουμε βασιλο ετσι οπως παει, μηπως να διωξουμε νιλσεν και να φερουμε ενα τεσσαρι της προκοπης???

^^ και γω για τον Βασιλοπουλο πηγα να γραψω.

Δν ξερω κατα ποσο μπορει να θεωρηθει απωλεια αφου ουτως η αλλως ελειπε καιρο,παντως ειναι κριμα για το παιδι γτ πλεον αυτο θα τον παει πολυ-πολυ πισω.

Και η μλκ ειναι πως λογικα οι χιαστοι που επαθε τωρα ,δν εχουν σχεση με τον παλιο τραυματισμο του (στη μεση το χε αν δν κανω λαθος) .Ατυχος [-X

Για πειτε μου ρε παιδια γιατι δεν καταλαβαινω κατι.8/2/81 δεν εγινε το ατυχημα?Για ποιο λογο εκαναν το μνημοσυνο σημερα 5/2?Και γενικα γιατι καθε χρονο δεν γινεται στην σωστη ημερομηνια αλλα πρεπει σωνει και καλα να πεφτει ΣΚ?Μπορει να βρεθει κανεις …περιεργος και να πει οτι το κανουν αυτο μπας και μαζευτει κοσμος.Αλλωστε πριν απο μερικα χρονια πολυ λιγοι γαυροι ασχολουνταν-θυμοταν αυτο.Παλιοτερα ηταν περισσοτεροι οι πακιστανοι μικροπωλητες εκει παρα οι δηθεν θρηνουντες.Τα τελευταια χρονια εχει γινει “must” το μνημοσυνο και γενικα η υποκρισια περισσευει.Δεν γινεται τωρα οι “ανθρωποι” που την πεφτουν σε γυναικοπαιδα,κλεβουν τους ιδιους τους παικτες,χτυπουν 30 εναν και εχουν κανει δολοφονια να το παιζουν τιμητες.Βεβαια για τον …πυρινο “λαο” του οσφπ μιλαμε οποτε ολα ειναι πιθανα και …ανεκτα σ’αυτο το μπουρδελο που ονομαζεται ελλαδα.

τωρα φταιει ο γαυρος που θα ερθει και θα σου πει οτι εισαι μαλακας?

Aν δεν ξερεις να μην μιλας.Αυτο που λεω ειναι 1000% αληθεια οσο κι αν ποναει.Ασε λοιπον τα τσιτατα κι οποιος θελει να απαντησει επι της ουσιας…

εγω δεν ειπα οτι δεν ειναι αληθεια…αλλο ειπα.

Τα μνημόσυνα συνήθως γίνονται ΣΚ, οπότε λογικό μου φαίνεται.
Αλλά θα έπρεπε να το ξέρεις με τόσες κηδείες που σας έχουμε κάνει.

Η Πανελλήνια Λέσχη Φίλων της Γιουβέντους που κολάει;

http://www.sday.gr/page.ashx?pid=2&aid=37702&catid=116

μαρινακη και αγγελοπουλοι απλα καντε κατι. ειναι κριμα κι αδικο αυτο που συμβαινει.

Και ο Ολυμπιακός Βόλου επίσης που σκατά κολλάει;
(Φέτος πρώτη φορά στην ιστορία τους λέει :-k:-k:-k)

Ρε μαλακες, ελεος.

Τον εναν τον πειραζει που εδω και απειρα χρονια τα μνημοσυνα γινονται το ΣΚ, κι ετσι επωφελειται ο γαυρος και εχει σολντ-αουτ μνημοσυνο.

Και τον αλλο το στεφανι του Βολου για ΝΕΚΡΟΥΣ.

Αληθεια ειναι κι η αεκ τσιρακι του γαυρου;;; :-k

Ελεος, ρε σεις…

+1:lol::lol:

σορυ μαγκες,αλλα μου φυγε τρελο γελακι οταν το διαβασα

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τωρα εκανα το συνειρμο.

Καφρε! :smiley: