Ολυμπιακός

Η ΑΕΚ κατέθεσε είχε και 2 οπαδούς ΑΕΚτζήδες στο ατύχημα…
Ε, ο βόλος ήταν η μόνη ομαδα εκτός των πληγέντων και εντωμεταξύ 30 χρόνια τώρα, φέτος είπε να στείλει στεφάνι, ε δεν ξέρω, παραφιλολογία αλλά με παραξένεψε…

[SPOILER]Και η Γιουβέντους δεν κολλάει κάπου αλλά -μεταφορικά- ίσως να κολλάει :P[/SPOILER]

Xέιζελ

Απαντάω εγώ επί της ουσίας:

Γαμήσου και ψόφα καθυστερημένε και θα σου κάνουμε το μνημόσυνο στη σωστή ημερομηνία. :smiley:

Σε αυτη την απορια του ομως, κυριε ChrisP, δεν απαντησες :!:

Οταν ησουν μικρος τα αλλα παιδακια σε βαραγανε;

KD13 μήπως είσαι ο Ηλιόπουλος;
Αν όχι, καλά το πας για να γίνεις.

Πονεσε πολυ αλλα τι να κανουμε τωρα?Να μην λεμε την αληθεια για να μην στενοχωριεστε?Κατα τα αλλα κοκοκο… :slight_smile:

ΥΓ.Το καθυστερημενο παιδοβουβαλο(γαριδακης) ειχε ξαναπαει ποτε στο event(… ε, στο μνημοσυνο ηθελα να πω) ή πηγε να πουλησει κι αυτος μουρη δηθεν …θλιμμενος μπας και τσιμπησει το κοπαδι?

απορω πως γλιτωνει το ban:roll:

Προσφέρει στο μουσικό κομμάτι του φόρουμ αλλά κυρίως στα κινηματογραφικά θρεντς όπου αναλύει ταινίες που μας δείχνουν ΤΗ ΦΡΙΚΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ.

Γιατι μπαν ρε παιδια?Εβρισα κανενα?Την γνωμη μου λεω.Καταλαβαινω οτι πονανε οι αληθειες αλλα θα τις λεμε εδω οσο “σοκαριστικες” κι αν ειναι.Ειδικα σε σας τους γαυρους που η υποκρισια,τα ψεματα και η προπαγανδα περισσευει.Και διορθωνω,οχι “ειδικα” σε σας.ΜΟΝΟ σε σας γιατι μονο εσεις ειστε ετσι.Οπως βλεπετε δεν ασχολουμαι με αλλους οπαδους κι αλλες καταστασεις γιατι τα …προσοντα που ανεφερα πιο πανω μονο εσεις τα διαθετετε…:wink:

ρε κινγκ δεν την παλευεις καστανο μα τιην παναγια…
τι σε ενοχλει ποτε γινεται το μνημοσυνο? ελεος.

Κι αυτό είναι δέσμευση! :lol:

Σοβαρά δεν την παλεύεις…Προσπαθείς να προσδώσεις χαρακτηρισμούς σε ένα σύνολο ατόμων διαφορετικών με πιο σημαντικό παράγοντα την ομάδα που υποστηρίζουν!!#-o#-o…Σε ποιον να το πω και να το πιστέψει!!!
Ban δεν είναι ανάγκη να φας διότι σε αυτό εδώ το thread προσφέρεις απλόχερα στιγμες…ανεκτίμητες!!!

Eίπαμε ούτε για αστείο μπαν στον King Diamond(πανάθεμα σε)13! Προσφέρει απλόχερα το γέλιο σε δύσκολες εποχές!!!

Ρε κινγκ οποια ομαδα αλλη και να υποστηριζες θα σ επερνα ισως στα σοβαρα αυτα που λες, αλλα σε παρακαλω τωρα κανε μας την χαρη μην κουραζειςp

Σε τι κοσμο φερνουμε τα παιδια μας Νικο Τσιαμτσικα;

μου αρέσει που σας απειλεί κιόλας

και κατι ποδοσφαιρικο: ΟΣΦΠ-ΞΑΝΘΗ Οι αρχικές συνθέσεις: Ολυμπιακός: Πάρντο, Μοντέστο Μέλμπεργκ, Ιμπαγάσα, Πάντελιτς, Ζαϊρί, Μπράβο, Φουστέρ, Χολέμπας, Τοροσίδης, Ριέρα.

ραουλ και χολεμπας στο ιδιο σχημα?με μπερδευει λιγο…

Ραουλ θα παίξει στοπερ μάλλον…

επαιζε και στοπερ ο ραουλ πιο παλια?θα μπορουσε να εβαζε μανιατη στοπερ και να εβγαζε εξω ραουλ η χολεμπας…τεσπα θα δειξει…Αντε και με τη νικη!!:slight_smile: