Ολυμπιακός

[B]Βολές Μπιτσαξή κατά Ολυμπιακού![/B]

Για την επίθεση στο θέατρο: «Το παρακολούθησα. Είναι ένα εξαιρετικά ενδιαφέρον έργο. Από την πλευρά της πολιτείας θέλω να είμαι ξεκάθαρος. Εφόσον υπάρξουν συλλήψεις δεν πρέπει να υπάρξει οίκτος. Δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο σε χώρο τέχνης, πέρυσι είχαν σπάσει το Ολυμπιακό Μουσείο στη Θεσσαλονίκη.

Αλίμονο αν η τέχνη είναι άβατο. Πρέπει να είναι χώρος απόλυτης έκφρασης. Είμαστε μπροστά σε ένα φαινόμενο μιας αμυνόμενης πολιτείας. Αυτή είναι φασιστοειδής βία, έχει χαρακτηριστικά φασισμού, δηλαδή όποιος δεν είναι μαζί μας προσπαθούμε να τον συνθλίψουμε.

Δεν χωράει χιούμορ με αυτές τις καταστάσεις. Ένα παιδί 19 χρονών που έκοβε εισιτήρια είναι στο νοσοκομείο με βαριά διάσειση και αμνησιακά φαινόμενα. Η οπαδική βία δεν έχει χρώμα, δεν θα πάμε στην εύκολη λύση, δεν θα πέσουμε στην παγίδα να συνδέσουμε αυτή τη βία με ομάδες. [SIZE=“4”][B]Ο Ολυμπιακός, πάντως, όφειλε να εκδώσει ανακοίνωση καταδίκης των επεισοδίων στο θέατρο[/B][/SIZE]. Εκπορεύονται από όλες τις ομάδες φαινόμενα χουλιγκανισμού, πρέπει να απομακρυνθούν από τις ίδιες τις ομάδες αυτοί που προκαλούν επεισόδια».

βρε τσοπανοβλακα…εδώ στη λαρισα παίζουμε κάθε μέρα ξύλο με τους παοκτζηδες…δηλαδή κάθε φορά έπρεπε η παε λαρισα να καταδικάζει τα επεισόδια που έκανε ο λαρισαιος?? #-o
το έλυσες το πρόβλημα μεγάλε

Λολ!! “Μόνοι μας και όλοι τους” γράφει σημερα ο “Πρωταθλητής”… :lol::lol::lol:

το θέμα είναι ότι υπάρχουν περίπου 40 χιλιάδες άνθρωποι που [B]πληρώνουν [/B] για αυτές τις εφημερίδες…και όσο περνάει ο καιρός η βλακεία φουντώνει. Ξεπροβάλλουν κάτι καφροsite σαν το gavros.gr ή το leoforos.gr

πάντως το πρωτοσέλιδο του πρωταθλητή είναι επιεικώς απαράδεκτο.Υπάρχει κ αγώνας μεταξύ των 2 στην τούμπα,δεν θέλει πολύ για να γίνει μπάχαλο…με τέτοια σκηνικά όπως το σπάσιμο του θεάτρου,οι φυλλάδες κ το παντελώς εμετικό κείμενο του Αναστασιάδη ας την βάλουμε φωτιά την Θεσ/νίκη από τώρα να ησυχάσουμε.Τζάμπα φανατίζεται ο κόσμος από ανθρώπους που θα έπρεπε λόγω της δουλειάς τους να είναι περισσότερο προσεκτικοί.

λαθος κανεις…να το εξωφυλλο του πρωταθλητη…ανοιγετε με δικη σας ευθυνη

[SPOILER][/SPOILER]

Koιτα, στα κανονικα πρωταθλήματα ετσι γινεται. Όλες οι ομάδες ειναι μονες και εναντιον όλων. Δεν ξερω τι ακριβως θα ήθελαν τα “Σπορ του Βορρα” λοιπόν. Να μην ειναι μονος του ο ΠΑΟΚ; Να εχει τεσσερα-πεντε παραρτηματα ας πουμε;

χμ,το θέμα δεν είναι το “μόνος εναντίων όλων” του πρωταθλητή αλλά η παραποίηση του σήματος του ΠΑΟΚ με τις κότες κ τα σχόλια με υποτιμητικό χαρακτήρα.Δεν υπερασπίζομαι τα Σπόρ κ τον Βασιλόπουλο γιατί έχει γράψει κ αυτός μπόλικες μαλακίες κατά καιρούς,κ έχει καταντήσει πλέον οπαδική εφημερίδα.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δίνουμε σημασία στις χαζομάρες…αυτές οι βλακείες ούτε στο επίπεδο του χαβαλέ μεταξύ κολητών δεν λέγονται
…πέρα αυτού στα επόμενα δύο παιχνίδια παίζεται το πρωτάθλημα
:):!:

Μεγάλη νίκη του θρύλου στο βόλλευ … [B]0 - 3[/B] τον [B]Ηρακλή [/B]…

http://hvl.dataproject-stats.com/dv_matchstatistics_2.aspx?ID=250

Δεν πρόλαβα να δω , όλο το ματς από την αρχή … Απ όσα έχω δει φέτος πάντως … Κλειδιά στην βελτίωση της ομάδας είναι η σημαντική βελτίωση του Φράγκου , η τύχη που είχαμε με την φυγή του Ζέκοφ και την είσοδο στην ομάδα του 20χρονου Φιλίποφ ( τεράστιο ταλέντο ) … και ντάξει προφανώς Τζούριτς … Δεν ξέρω , αν είναι ήδη στο επίπεδο Μίλκοβιτς - Αγκάμεζ ( πιθανότατα δεν είναι ) … αλλά σ αυτήν την Α1 πλέον , απλά κάνει πλάκα …

οντως μεγαλο διπλο αυτο. μπραβο στα παιδια γιατι ξερουμε ολοι τι ζορικη χρονια ειναι και για το βολλευ εκτος απο το πολο.

Περιμένουμε και Νάητ Σκάη να μας πει για τον “βασιλιά” του ελληνικού βόλεϊ. :smiley:

Τους ποδοσφαιριστές της ΑΕΚ Μπερνς, Γιάχιτς και Γκερέιρο, που διασκέδασαν μέχρι πρωίας το βράδυ του Σαββάτου (5/2), “μιμήθηκαν” οι Κέβιν Μιραλάς και Χοσέ Χολέμπας, που εθεάθησαν στο “Dream City” μέχρι τα ξημερώματα της Δευτέρας (7/2). Στην παρέα τους προστέθηκε λίγο μετά τις 03:00GR και ο Κώστας Μήτρογλου, ο οποίος προφανώς δεν τα έβαψε και μαύρα από την ήττα του Πανιωνίου στο Παγκρήτιο.

Ούτε ένας ροκάς ρε πούστη μου στο ελληνικό ποδόσφαιρο, να τον πετυχαίναμε στο alley κάνα παρασκευοσάββατο… :frowning:

Μου φαίνεται μόνο ο Κωφίδης είναι δικός μας. Κ παλαιότερα ο Παχατουρίδης νομίζω, κ ο Σαμαράς που έπαιζε ΟΦΗ κ βάζελο.

βαλτε τηλεαστυ!!! εχει αλεφα να αναλυει συστηματα χρησιμοποιωντας σουμπουτεο!!!

Μας εβγαλαν την πιστη παλι χθες, αλλα τουλαχιστον νικησαμε. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μπορουν να βαλουν και 2ο γκολ και καθε φορα νικαμε με την ψυχη στο στομα… Οι καλυτεροι θεωρω οτι ηταν ο Μοντεστο, ο Ριερα και ο Χολεμπας που παντα τα δινει ολα. Ημουν γηπεδο και χαρηκα πολυ που ειχε κοσμο και στηριξαν την ομαδα παρα την περιεργη ωρα και την “κρυαδα” απο τον αποκλεισμο στο Κυπελλο.

Επισης επειδη μπηκε 8/2

[B][SIZE=“3”]ΑΔΕΛΦΙΑ, ΖΕΙΤΕ, ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΤΕ…[/SIZE][/B]

Άστα… [-X

Σωστός! Για τον Κωφίδη είναι γνωστά τα ακούσματα του και θυμίζω και πως όταν ήταν προπονητής στον Ηρακλή μετά από κάθε γκολ που πετύχαιναν στο Καυταντζόγλειο τα ηχεία του σταδίου έπαιζαν το Painkiller!
Aλλά και ο Πάχα ήταν μεταλο, τον είχα πετύχει μαζί με τον Κωφίδη στους Nevermore το '99.

για τον κωφίδη έχω διαβάσει ότι όταν έπαιζε στον Άρη μετά από προπόνηση είχε φύγει αεροπορικώς για να δει μετάλλικα στην Γερμανία.

Έχει πει ότι πήγε με έναν φίλο, κρυμμένοι σε νταλίκα ενός άλλου φίλου του για να δουν στη Γερμανία τους Helloween. Πρέπει να είναι εποχές Keeper…

Σόρυ για το off topic.