Ολυμπιακός

Σωστος ο Καρβου οσον αφορα για το τι λειπει,απλα οταν το καλοκαιρι διωχνεις τον Σοφο με την δικαιολογια(μεταξυ αλλων) οτι ειναι [B]αργος[/B] και φερνεις τον [B]Νεστεροβιτς[/B] στη θεση του,εε τοτε κατι δν πηγε καλα στο σχεδιασμο …

Ο Νεστέροβιτς ήρθε στη θέση του Βούισιτς, ένας έμπειρος ψηλός, γνώστης του αθλήματος.
Στη θέση του Σόφο δεν ήρθε κανένας.

Θεωρώ ότι οι λόγοι που ο Σόφο δεν έμεινε σε μας δεν είναι αγωνιστικοί. Δεν κάναμε καμία προσπάθεια να τον κρατήσουμε. Ούτε πρόταση, ούτε τίποτα. Απλά, δεν…

Όσον αφορά το ποιος λείπει, εγώ θα έλεγα ότι μου λείπει ένας από τους δύο που έφυγαν για το NBA. Στον τομέα τους ήταν οι κορυφαίοι στην Ευρώπη και ή ο Λίνας, ή ο Τζος θα ανέβαζαν το επίπεδο της ομάδας κατά πολύ και είναι παίκτες που θεωρώ, ότι θα ταίριαζαν με τον ξεροκέφαλο Ντούντα…

Βέβαια τα 4,6 του Τζος ήταν πολλά…

Ακριβώς…και πιστεύω ότι μπορούν να γίνουν αλλαγές ξένων στην ομάδα, για να βρεθούν λύσεις:):!:

[SPOILER]To γιόρτασαν με… τον στόλο!

Τα γενέθλια του είχε ο προπονητής του Ολυμπιακού Ερνέστο Βαλβέρδε και φρόντισε να κεράσει τους συνεργάτες του από το τεχνικό και ιατρικό τιμ της ομάδας.

Εξ αρχής ήθελε το κλίμα να είναι καλό. Με λίγα λόγια να κάνει όλους τους υπαλλήλους της ομάδας του λιμανιού να νιώθουν σαν στο σπίτι τους. Και το πέτυχε με τον καλύτερο τρόπο. Τους πήγε σε ταβέρνα που ονομάζεται «Ο Στόλος ο Πολεμικός». Αν μη τι άλλο ο Βάσκος τεχνικός έδειξε ότι γνωρίζει καλά την ιστορία του συλλόγου στον οποίο εργάζεται? Χρόνια του πολλά και πάντα τέτοια!

:lol3::lol3::lol3:[/SPOILER]

Γεια σου ρε Κινγκ με το ωραιο σου το χιουμορ!
Να σε δω και μετα της 19 του μηνος αν εχεις ορεξη…:lol:

Τι θα γινει μετα τις 19?Θα βρειτε αλλο εστιατοριο οπως “Τα κανονια του μιζουρι” ή “το καταστρωμα του σαρατογκα”?:p:lol::lol::lol:

Για μας δεν ξερω, αλλα προβλεπω για σας κατι σε “under the guillotine”…
Και για "after"κυνηγητο στην παιανια κλασικα πραματα:lol::p:D

Guardian μην πειραζεις τον πελατη…

King Diamond σε περιπτωση που χαθεις παλι, Συγγρου ολο ευθεια και μετα αριστερα ε;

Και μετά προσοχή στο δαχτυλίδι μη φύγεις για Λαμία :stuck_out_tongue:

Άστονα να πάει Λαμία. Θα τον περιλάβει ο Γκλέτσος στο δρόμο. Θα τον κανονίσει με τις μπάρες…

με αγάπη πάντα…:roll:

[SPOILER][/SPOILER]

Αποκαλυπτικό :!:

Ναι, ο Μαρινάκης του έφταιξε. Δε βλέπει εκεί πέρα που η ΑΕΛ είχε κλείσει τον Κοτσώλη και δεν κατάφερε να τον πάρει γιατί δεν ήταν αρκετό καιρό άνεργος και την επομένη άλλαξε η ΕΠΟ τις ημερομηνίες και έτσι τον πήρε ο ΠΑΟ;

:? λάθος ομάδα?
η λαρισα είχε 5 τερματοφύλακες μεχρι πριν λίγο…ο κοτσωλης που κολλάει? είχαμε καλύτερο του κοτσωλη και έχουμε πλέον εδώ και 2,5 μήνες (ακόμη)καλύτερο του κωτσολη…
επίσης ο κοτσωλης μετά απο εκείνο τον αγώνα που έβριζε ολο το γήπεδο την μάνα του, δεν νομιζω να ήθελε να γυρίσει…(για αυτό έφυγε…αλλιώς θα ήταν εδώ)
αυτό είναι πληροφορία από τον γαύρο??

και φυσικά δεν ειναι αποκαλυπτικό ρε chrisp…:smiley: και εγω αυτό που ξέρω απο την τρίτη αγωνιστική(άντε δυο μέρες μετά) είναι οτι κανείς απο τους δυο μεγάλους δεν εμπλέκεται σε αυτά που γίνονται στη λαρισα…(δεν ξέρω τι έγινε απο τότε βέβαια)

έχεις δίκιο. Ο Πανιώνιος ήταν που την έπαθε. Δε θυμόμουν σωστά τι είχα διαβάσει.

οκ.:slight_smile:

*με τον μαρινακη, δεν ξέρω αν εχει σχέση με την συνεδρίαση που έκανε η σουπα league, με θέμα πως να ξεγελάσουμε την ουεφα στο θέμα αδειοδότησης…!!
ο μαρινακης έφυγε στη μέση της συνεδρίασης εκνευρισμένος απο την στιγμή που ομάδα ειχε αντίθετη ψήφο … (ο ολυμπιακός ήθελε να υπάρξει μηχανισμός που θα προσπερνά την ουεφα στην άδεια για τα εθνικά πρωταθλήματα).
δεν έχω μάθει ακόμη αν η λαρισα ήταν αυτή που έριξε αρνητική ψήφο (υπήρχαν και άλλες βέβαια)…δεν μπορώ να μάθω απο πουθενά.!!
ίσως να παίζει κάτι τέτοιο…
…αν και αυτά που συμβαίνουν έχουν αρχίσει μήνες πριν το γεγονός…απλά λέω για αυτό που φέρεται να είπε

:lol::lol::lol:

2 αγωνιστικες επειδη ακουμπησε το μαγουλακι του Ivic