Ολυμπιακός

ρε μαζι σας ειμαι,οι περισσοτεροι φιλαθλοι (και ιδιως του ολυμπιακου) θελουν να παιζει η ομαδα τους για τη νικη.και εγω σ αυτους ειμαι.Αλλωστε ποιο το νοημα ας πουμε να πας στο γηπεδο αν σου χουν πει απο πριν οτι θα κατεβεις για να μη νικησεις…

στην προκειμενη περιπτωση ,εγω αυτο που δε θελω ειναι να μπουμε στο τριπακι και να παιξουμε εμεις (παιχτες και οπαδοι) το παιχνιδι των αλλων.Γτ ΜΟΝΟ τοτε μπορει να κινδυνεψουμε να τα χασουμε ολα (και ντερμπι και κουπα) .

Αύριο βγαίνουν τα εισιτήρια για το ντερμπυ. Τους μαλάκες Πέμπτη βρήκαν να τα βγάλουν. Δεν το βλέπω να βρίσκω…

Καλώς ή κακώς για το Χ πάμε στο Χαριλάου, μακάρι να με διαψεύσουν μέσα στο γήπεδο…για τον π.α.ο. δεν υπάρχει άλλο αποτέλεσμα εκτόις από νίκη:):!:

δεν υπαρχει αλλο αποτελεσμα πλην του διπλου…

πάλι στην ΑΕΚάρα στηρίζεστε για να καθαρίσετε από τώρα το πρωτάθλημα:D

αυτό είναι που μας ανησυχεί :lol:

0-1 στο 91’ με κεφαλιά ψαράκι του νίκου γεωργέα:lol:

Δε μας χέζει μωρέ και ο χριστοπαναγίας …Να πάει να συζητήσει με τον ανατολάκη για την βουλευτική ασυλία ο παπάρας.

Αυτος εγινε ρομπα απο μονος του και εμεις πληρωνουμε ακομα τις μαλακιες του Κοκκαλη …

Παντως καπως ετσι θα ναι τωρα http://www.youtube.com/watch?v=VzejAofEJWY&feature=related :smiley:

Τι θα κάτσετε να χάσετε στο Καραισκάκη:? :stuck_out_tongue: :slight_smile: :!:

Tο αρθράκι λέει ότι οι πολίστες αποφάσισαν να σταματήσουν την αποχή και να αγωνιστούν κανονικά σήμερα στο κύπελλο με το Αργοστόλι και στο υπόλοιπο πρωτάθλημα.
Η κατάσταση στον εραστιτέχνη είναι τραγική και ότι και να κάνουν οι πολίστες εγώ τους δίνω δίκιο. Την Κυριακή πήγα να δω έναν γνωστό μου που παίζει πόλο σε ομάδα της Α2 (στους σημερινούς μας αντιπάλους) και μου έλεγε ότι οι παίκτες του Ολυμπιακού είναι εντελώς απλήρωτοι, έχουν σοβαρό βιοποριστικό πρόβλημα και ένας γνωστός του μάλιστα είναι χρεωμένος με 5 πιστωτικές.
Πολλά συγχαρητήρια σε όσους έφτασαν τον ερασιτέχνη σε αυτά τα χάλια.

η θύρα 7 και ο Μαρινάκης έσπρωξαν μερικά φράγκα στο ερασιτέχνη

Ναι, διάβασα ότι ο χοντρός έδωσε 5 χιλιάρικα συμβολικά στη γυναικεία ομάδα πόλο.

Μάτωσε :stuck_out_tongue:


διαφωνει κανεις?

Εμ, όταν τα λέγαμε το καλοκαίρι, μας απαντούσαν ότι είναι βαριεστημένος, δε βελτιώνεται, χοντρός, άσχετος και δεν ξέρω και γω τι…

Φταίει τώρα αυτός να μας κλείσει το σπίτι, ή το σπίτι των βάζελων, αν πετύχει κανέναν από τους 2 στα πλεϊ οφ?

Μη τρελαίνεστε. Και ο Βούισιτς πρόπερσι, μέχρι το Final 4 πέταγε. Στο f-4 και στους τελικούς όμως, όταν άρχισαν οι σκληρές άμυνες στη ρακέτα, χάθηκε. Γενικά είμαι πολύ δύσπιστος στους σέντερ που ξεσκίζουν στην κανονική περίοδο. Συχνά δείχνουν ανεπαρκείς για τα δύσκολα.

Με τα λίγα που ξέρω από μπάσκετ, ο Σόφο δεν είναι αυτό που μας λείπει. Ο Κλέιζα είναι που μας λείπει.

Και οι δύο μας λείπουν.
Και ένας σουτέρ επίσης.