Ολυμπιακός

Θα παίξει τελικά ο Μιραλας αφού έγινε δεκτή η έφεση του Ολυμπιακού. :slight_smile:

ε νταξει δε νομιζω να μη γινοταν δεκτη…απο τη βλακεια της επο εγινε παντως αυτη η ιστορια, θα μπορουσαν οπως επρεπε να δωσουν μια μονο αγωνιστικη και να τελειωσει το θεμα η τουλαχιστον να το ανακοινωναν πολυ νωριτερα, οχι μια μερα πριν το παιχνιδι. αντε τωρα θα ξαναρχισει η ιστορια με το παρασκηνιο μαρινακη κτλ

παντως επι της ουσιας παω στοιχημα πως ο μιραλας δεν θα κανει τιποτα :stuck_out_tongue:

Στημένο παραμύθι για να δείξουν ότι και καλά ο χοντρός δε μασάει.
Όπως και κάτι δήθεν “βράζουν στον Ολυμπιακό για τη μετγαγραφή Κοτσόλη” και λοιπές πίπες.

Γενικά πολύ κακή η νοοτροπία της διοίκησης φέτος, ποτέ δε φταίει η ομάδα ή ο προπονητής, πάντα φταίνε η ΕΠΟ του βαζελοπιλάβιου, η διαιτησία (αν είναι δυνατόν δηλαδή), η γκαντεμιά και οι δημοσιογράφοι.

σωστα λες οτι συνεχεια υπαρχει μια δικαιολογια για την περιπτωση που θα χασουμε,αλλα το οτι η ολη φαση με τον μιραλας ειναι στημενη νομιζω οτι ουτε βαζελος δε θα το ελεγε.

γενικα εχω βαρεθει να ακουω για παρασκηνιο,παραρτηματα,τον χοντρο,τον πιλαβιο,τον πατερα,τον κοντη,τον μπεο τον,τον,τον…μιληστε λιγο για μπαλα ρε γαμωτο:wink:.

Ακριβώς αυτό. Αλλά όχι όλοι οι δημοσιογράφοι. Είναι και αυτοί που γράφουν πάντα για το συμφέρον της ομάδας και που θέλουν το καλό της. Δεν εξαρτώνται από κανέναν και δόξα τω Θεώ, έχουμε κι αυτούς…

[SPOILER]Ρε, δεν πηδιόμαστε λέω γω…[/SPOILER]

Απόφαση ξαφνικά την Πέμπτη, έφεση την Παρασκευή και εκδίκαση το Σάββατο πρωί δεν είναι γενικά και το πιο συνηθισμένο πράγμα. Άκου που σου λέω έχουν δει τα μάτια μας ένα σωρό τέτοια πράγματα όλα αυτά τα χρόνια.

Και μην έχει παράπονο που δεν μιλάμε για μπάλα, δεν πάει καιρός που σφαζόμασταν για το πού πρέπει/μπορεί να παίζει ο Μιραλάς. :lol:

νταξει δεν λεω παιζει και να ειναι ετσι,διαφορα εχουν γινει τοσα χρονια,αλλα ειλικρινα φετος το πραγμα εχει φτασει σε αλλο επιπεδο με το οποιοδηποτε παρασκηνιο.απο τα Μ.Μ.Ε και τις συζητησεις μεταξυ οπαδων/φιλαθλων μεχρι τους προεδρους και τους παικτες.

οσο για τον σημερινο αγωνα,με καθαρα αγωνιστικα κριτηρια,το κοβω πολυ κλειστο ματς και προς το 1-0 ή 0-0.

Εγώ βλέπω να χάνουμε σήμερις…
Δε μου αρέσει η όλη φάση…

Δε θα μου κανει εντυπωση αν αληθευουν αυτα που λεει ο Κρισπ,παντως δεν παυει να ισχυει πως ολη αυτη η μανουρα μονο καλο δν εκανε στην ηρεμια στην ομαδα.

Και για να καταληξω καπου να πω,πως την τελευταια φορα που ειχαμε (αλλου ειδους βεβαια) μανουρες πριν απο εναν αγωνα στη Σαλονικα ρουφηξαμε αυγο…

τι κανεις οταν εισαι ολυμπιακος και θες να δεις αγωνα ολυμπιακου-θεσσαλονικιας ομαδας αλλα εισαι θεσσαλονικη και δν μπορεις να πας καπου να πανυγηρησεις με την ψυχη σου???:-s

Φεύγεις από κει πάνω ΤΩΡΑ…

[SPOILER]Αλήθεια, τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα πανηγυρίσουε;;;[/SPOILER]

Πολύ απαισιοδοξία βλέπω :-k Εντάξει είναι δύσκολο παιχνίδι αλλά πιστεύω ότι μπορούμε να κερδίσουμε εκεί μέσα…

ενταξει ο αρης καλη ομαδα ειναι αλλα ειδικα μετα την φυγη κουπερ εχει χασει λιγο την ψυχη του…μην κοιτας που κερδισε την αεκ…η αεκ οπως και να το κανουμε ειναι σε κακη κατασταση και εχει πολλους παικτες οι οποιοι δεν το βλεπουν σοβαρα…αμα τον παιξει ομως τον αρη μια σοβαρη ομαδα τοτε ακομη και στην εδρα του με δυσκολια θα παρει θετικο αποτελεσμα…

Αυτό! Πάμε για γερά σήμερα!

Αν δεν το εχω γραψει και εγω,ηθελα τουλαχιστον να το αναφερω.
Κανει τα ιδια λαθη με τον φιλο του τον Πατερα ο Μαρινακης.
Αντι να αφησει την ομαδα σε ησυχια σχεδον πριν απο καποιο σημαντικο
ματς ολο και θα τραβηξει τα βλεμματα…

ή κατσε δες το σπιτι σου μεσω ιντερνετ,αμα πιστευεις τοσο πολυ οτι θα βαλεις γκολ και θα κερδισεις και θα κανεις σαν να σαι στο γηπεδο,ή τραβα σε μια οποιαδηποτε καφετερια στο κεντρο και δες το ηρεμα.

πολυ σωστα αυτα που λεει και ο deathster και γενικα εχει πεσει πολυ ξενερα φετος με τα εξωαγωνιστικα/παραγοντικα , ουσιαστικα χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο (αν και τα θεματα κοτσολης-μιραλας δν ηταν αμελητεα) και σιγουρα θελαμε αλλη αντιμετωπιση.

το θεμα ειναι πως [B]ετσι ΤΟΥ ειπανε πως θα κυριαρχησει και ετσι κανει ![/B]Και δυστηχως δν απεχει πολυ απο την πραγματικοτητα.Η μλκ του ειναι πως δν ψαχτηκε και απλα κινηθηκε σε πεπατημενες (πατερας - κοκκαλης)

http://www.sport24.gr/football/omades/Olympiakos/ntoyntou_anti_impagasa.776570.html

να προφυλαξει ιμπαγασα ενοψη παο ή να βάλει σήμερα τον ανέτοιμο ντουντου??

-“Ελα ρε …θα παμε για καφε;;; Σαββατο πρωι ειναι, ψησου!”
-“Μπα μωρε …παμε να εκδικαστει η εφεση!!!”

:smiley:

…που προλαβατε να μιλησετε κιολας. :stuck_out_tongue:

Nα πας στο Χαριλαου, να νιωσεις τι σημαινει πραγματικη εδρα. :wink:

ΥΓ.: Για αυτο με την ψυχη και τον Κουπερ …γελαει ο κοσμος ε.

Σίγουρα ο Άρης θα παίξει δυνατά, και καλά θα κάνει, εμείς πρέπει να έχουμε ψυχή, και ο Ντουντού δεν διαθέτει τέτοια…προτιμώ Ιμπαγάσα:):!: