Ολυμπιακός

παω τωρα με πανο ‘‘ολυμπιακος-παοκ συμαχια!’’ στην σουπερ 3 για να απολαυσουμε ολοι μαζι των αγωνα…

γαματο λινκ για το παιχνδι----->http://trgoals.net/ch2.html

παίδες επειδή δεν έχω ήχο,γιατί έγινε η αλλαγή?

γκοοοοοοοολ!τι μπαλια εβγαλε παλι ο ιμπαγασα!!!

@nikosPL : προβλημα με την μεση ο μιραλας

Το τράβηγμα της φανέλας στην περιοχή είναι αμελητέα ποσότητα? :stuck_out_tongue:

Πωωωωωπω τι έκανε ρε ο Φουστέρ??? 8O

και τωρα ξαφνικα, προπονηταρας ο ερνεστο, μεσι ο φουστερ, ολυμπιακος νικαει ντερμπυ και μαλιστα τον αρη εκτος που εχει αθλια προιστορια

ελλαδα σαγαπαω

τι σου ειναι η μπαλα παντως…2-3 ευκαιριες εκανε ο ολυμπιακος 2 γκολ. και σε αλλα παιχνιδια να μην μπαινει με τιποτα

υ.γ. παντως ο ερνεστο ουτε παραγγελια τετοιο ματς. νικη με [U]ανατροπη [/U]μεσα στον αρη να δινει μισο πρωταθλημα και γκολαρα ο φουστερ :lol:

Το γκολ του Φουστη ειναι απαντηση στα λεγομενα του Κρισπ οτι δεν ειχε βαλει μεχρι στιγμης σημαντικο γκολ που εδωσε νικη. :lol:

12 βαθμούς έχει δώσει ο Φουστερ…let the kwlotoumpes begin!!!

κανονικά

H πιο ηδονικη νικη εφετος! Ημασταν σε μια καφετερια πολλες γαυροπαρεες και ειχαν ερθει κατι βαζελες σε ενα τραπεζι και πανηγυρισαν το γκολ του Νετο λες και πηρε πρωταθλημα ο ΠΑΟ. Ε μετα και στα δυο γκολ ολο το μαγαζι αντι να κοιταμε τα replay απο τις γκολαρες, ειχαμε γυρισει και πανηγυριζαμε στα μουτρα της συγκεκριμενης παρεας με συνοδεια “γαλλικης γλωσσας”…:stuck_out_tongue:

Εγω παντως οταν βλεπω βαζελοαεκτζηδες να πανηγυριζουν φανατικα γκολ αλλων ομαδων εναντιον του Ολυμπιακου, γουσταρω καργα. Δικαιωνομαι στο οτι υπαρχουν δυο ομαδες στην Ελλαδα, Ολυμπιακος FC και Αντιολυμπιακος FC

  • 5.000.000

συγχαρητηρια για τη νικη με το παραρτημα…για την ακριβεια το παιξα 1-2 το σκορ και εβγαλα και φραγκα…συνεχιστε ετσι

ΟΚ παραδεξου και εσυ οτι εισαι μαγαζακι του Παναθηναικου εδω και 2-3 χρονια και πατσισαμε:D

παραδεξου εσυ οτι δεν ειμαι μαγαζακι του παο και το παιρνω πισω:)

Δεν παιρνω τπτ πισω γιατι δεν θιχτηκα απο αυτο που ειπες:D. Αντιθετως σου παραθετω κατι αποτελεσματα που δειχνουν οτι απο το 2007 εχω να κερδισω εκει μεσα… Πιο πολυ οι Αρειανοι θα τα παρουν στο κρανιο με αυτο που ειπες, παρα Ολυμπιακοι:wink:

2006-2007: Άρης – Ολυμπιακός 2-3

2007-2008: Άρης ? Ολυμπιακός 1-1
2008-2009: Άρης ? Ολυμπιακός 1-0
2009-2010: Άρης ? Ολυμπιακός 1-0

2010-2011: Άρης – Ολυμπιακός 1-2

εγω δε το πα για να θιξω εσενα,εγω το πα για να θιξω καποιες κακιες γλωσσες που βγαινουν και μιλανε κατα περιοδους και αντι να κοιταν τη δικια τους καμπουρα κοιτανε τον αλλωνων

προφανως και δεν ειναι παραρτημα σας ο αρης

Ελα μου;;; :roll:

[B][SIZE=“3”]Ελα, κανετε ολοι ενα κουραγιο !Ενα [COLOR=“Green”]ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ [/COLOR]εμεινε ακομα την επομενη αγωνιστικη και μετα ξεκιναει στην πραγματικοτητα το πρωταθλημα και αρχιζει η μεγαλη ανατροπη!![/SIZE][/B]

ααα να μην ξεχασω ΣΦΑΓΗ Αρη σημερα εε !

Xαχα, άστο Παοκτζή γιατί θα ποστάρω το ποντάρισμα μου της περασμένης Κυριακής που είχα παίξει Χ2 τον βάζελο γνωρίζοντας πως η σεζόν για εσάς είχε τελειώσει την Τετάρτη το βράδυ με τον αποκλεισμό μας από το κύπελλο! :wink:

Κατά τα άλλα:

[COLOR=“Red”][SIZE=“5”]O Fuster και ο Rooney χθες… :D:D:D[/SIZE][/COLOR]

σημαντικη νικη χτες,δεν το πολυπεριμενα για να πω την αληθεια.μεγαλη εμφανιση απο φουστερ,ιμπαγασα(ηταν και ανετοιμος)και τζιμπουρ που τον θεωρω mvp του αγωνα.σκοραρε,πιεσε,εσπασε την μπαλα,σουταρε,τραβαγε παικτες πανω του.πολυ καλος.