Ολυμπιακός

καλημερες. το ειχα πει οτι δεν υπαρχει αλλο αποτελεσνα πλην του διπλου και να’το. στα του ματς στα θετικα οτι εβαλε γκολ ο τζιμπουρ αλλα τραυματιστηκε ο μιραλας, ελπιζω οχι σοβαρα. ειχε και 2 ευκαιριες και εχουμε πει οτι του παει η θεση του φουνταριστου αφου ειναι πολυ γρηγορος. επισης, κατι πρεπει να γινει μεταξυ αμυνας κ τερματος. πολλες ασυνενοησιες γινονται, παρα πολλες. τελος γκολαρα του φουστερ, οσο και να μην αρεσει λογω προιστοριας ριβλντο και τζιοβανι σε αυτη τη θεση, εχει προσφερει παρα πολλα φετος και ειναι πολυ χρησιμο εργαλειο.

:expressionless:

Νίκη στο χαριλάου με ανάποδο ψαλίδι του Φουστέρ.
Νίκη στο χαριλάου με ανάποδο ψαλίδι του Φουστέρ.
Νίκη στο χαριλάου με ανάποδο ψαλίδι του Φουστέρ.
Νίκη στο χαριλάου με ανάποδο ψαλίδι του Φουστέρ.
Νίκη στο χαριλάου με ανάποδο ψαλίδι του Φουστέρ.
Νίκη στο χαριλάου με ανάποδο ψαλίδι του Φουστέρ.
Νίκη στο χαριλάου με ανάποδο ψαλίδι του Φουστέρ.
Νίκη στο χαριλάου με ανάποδο ψαλίδι του Φουστέρ.
Νίκη στο χαριλάου με ανάποδο ψαλίδι του Φουστέρ.

:expressionless:

Εννοείται κωλοτούμπα, δεν το συζητώ! :lol:

Από τις κωλοτούμπες που χαίρεσαι να κάνεις, επιτέλους η ομάδα έπαιξε με ψυχή, κυριάρχησε στο γήπεδο -αν και με πρόβλημα στην τελική προσπάθεια- δε μάσησε από το 1-0, δε μάσησε από το καραμπινάτο πέναλτυ που δεν δόθηκε και πήρε την πιο σημαντική φετινή νίκη.

Φουστέρ είσαι ο θεός μου :!:

“Συγχαρητήρια” Ρονάλντο Γκιάρο για την εσκεμμένη αγκωνιά στο πίσω μέρος του κεφαλιού του Ριέρα και στον Vangjeli για τις ψυχωμένες προσπάθειές του να μπει στα Όσκαρ του 2011. Πάντα τέτοιο κόμπλεξ παιδιά και πάντα με τον ΠΑΟ κοτούλες. :smiley:

αχαχαχα οι υπονοιες οτι σας εσφαξε η διαιτησια ειναι θεϊκες

Δεν ξέρω αν μας έσφαξε αλλά το πέναλντι στον Ριερα και τυφλός το βλέπει!

περιμενα ποστ κρισπ για φουστερ, αλλα τετοιο ποστ δεν περιμενα :stuck_out_tongue:

Φυσικα,οπως και οτι ο Ιμπαγασα δεν τρωει δευτερη κιτρινη σε δυο περιπτωσεις οπου βρισκει μονο ποδια.Και η πρωτη ειναι στο 40,που σημαινει οτι ο Ολυμπιακος θα επρεπε να παιξει ολο το 2ο ημιχρονο χωρις τον μονο του παιχτη που μπορουσε να περασει μια μπαλια στην περιοχη και γενικα να δημιουργησει.
Για τις μαγκιες του Ριερα και του Μοντεστο εκτος φασης δεν χρειαζεται να πει κανεις τιποτα,εχουνε ασυλια οι ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ.

Συγχαρητηρια και στο Ριερα για την αγκωνια στο Βαγκελι, το πιασιμο του Βελλιδη απο το λαιμο και τη σφαλιαρα στο Ροναλντο.

Μετα απ’ ολα αυτα, γιγαντα Ροναλντο, ΑΠΛΑ ΑΞΙΟΣ. :slight_smile:

Αμα ο Βαγκελι κανει για τα Οσκαρ, παρτε τον στην ομαδα σας …παντως τις ξεγυρισμενες του τις εφαγε.

Τυφλος βλεπει και κατι κοκκινες …ειδικα με το σκορ να ειναι στο 1-0. :roll:

Για κόκκινη στον Ιμπαγασα δεν θα δαφωνήσω, αλλά τώρα δεν μπορούμε να μιλάμε για σφαγές και τέτοια.
@ρχιδάτο ποστ από ChrisP!

Δηλαδη τι διαφορα εχει απο τοτε με το Γεωργατο;;;

Οτι τοτε ηταν 2-0;;;

Γιατι και δω στον Ιμπαγασα, χαριστηκε αλλες δυο φορες μετα το 1-1, οπως και στο Ριερα.

Να μιλήσουμε για μπαλίτσα? Ήμασταν καλύτεροι, το θέλαμε περισσότερο και κερδίσαμε. Μην το ψάχνεις…

:expressionless:

Δεν το ψαχνω αλλο.

Διαφωνείς κάπου?

Οντως Shadowking, αυτο που γραφεις ειναι γελοιο και προκλητικο. [-X

Το να εισαι καλυτερος και να θελεις περισσοτερο τη νικη σε ενα παιχνιδι, σε καμια περιπτωση δεν αποτελει δικαιολογια για τον (οποιο) τροπο με τον οποιο τελικα την πετυχεις.

Κάτσε γιατί θα μας τρελάνεται τώρα, το πέναλντι ήταν καθαρό? Τώρα για μια κόκκινη στον Ιμπαγασα συμφωνώ, κατά τα άλλα δεν βλέπω τι άλλο έγινε…

Εδιτ: Και μιλάω μόνο για ένα πέναλντι ε! Γιατί είμαι και προκλητικός…

Κοκκινη υπαρχει και στον Ιμπαγασα και στον Ριερα.Χωρις τον Ιμπαγασα οχι πεναλτυ,ουτε πασα στην περιοχη δεν περνουσες.

Επισης σε ολο το δευτερο ημιχρονο ζητημα να δοθηκαν 3 φαουλ μπροστα απο το κεντρο για τον Αρη,οσο ξυλο και να ριχνατε.Αντιθετα,και προς το τελος ειδικα,το παραμικρο σφυριζοταν ως φαουλ υπερ του Ολυμπιακου.Τωρα φυσικα αυτα δεν τα βλεπετε ειτε γιατι εχετε συνηθισει να ειναι ετσι,ειτε γιατι δεν θελετε να τα δειτε.

Τα ειπε τα γεγονοτα ο Therion.
Κατα τ’αλλα, εμενα με συνεφερε η νικη του Ολυμπιακου, ωστε η ομαδα μου να προσπερασει τον Αρη στη βαθμολογια και να κυνηγησει τα πλευ-οφφ.
:wink:

Ειχατε υπεροχη, ειχαμε περισσοτερες (οποιες ηταν αυτες τελοσπαντων φασεις), πως ησασταν καλυτεροι δηλαδη;;;

Εχετε +7 απο το 2ο, εχουμε -3 απο τον 5ο, και το θελετε παραπανω;;;

8O

εμένα επειδή φιλούσα, μου είπαν μετά στο κψμ ότι το γκολ του Άρη προσήλθε από ανάποδο αράουτ και αυτό πιστεύω

Ελπιζω γκομενακι ε, οχι κανα μαντραχαλα με χακι. :!:

το έχω κατοχυρώσει το φυλάω με γιώτα, από άλλο ποστ. Είναι παράδοση πλέον