Ολυμπιακός

Ο Κόντης είπε “Θα τα πούμε στα play off” ;;;

[SPOILER]θα είναι ο Ολυμπιακός στα play off;[/SPOILER]

[SPOILER]ο Άρης θα είναι;[/SPOILER]

Ο Τσεζαρεκ τελευταια ειναι πολυ ντεφορμε ρε συ,στα καλα του φυσικα και ειναι για βασικος.Και ο Ρουιζ στο πρωταθλημα δεν τα πηγαινε καλα,αλλα κυριως επειδη επαιζε μονος του μπροστα και δεν εχει τη σωματοδομη για αυτο.Δεν ξερω γιατι τον εδιωξαν ακριβως,αλλα κι εγω θα προτιμουσα να εμενε,εστω και για αλλαγη.

Ο Μπομπαντιγια 2 φορες περασε 2-3 παικτες του Ολυμπιακου και δημιουργησε φαση,Στο σουτ του Κοκε που την ειδε Ρουνει,ο Μπομπαντιγια κανει την προσπαθεια,οπως και στην αλλη που βγαινουν τρεις με εναν και δυστυχως επιλεγει να δωσει στον Κοκε και αυτος να χασει την μπαλα.
Τωρα για τα τζαρτζαρισματα και τις εκτος φασης μονομαχιες δεν ξερω,μεσα στο γηπεδο ημουν,δεν φαινονταν και πολλα.
Τελοσπαντων,απο το πρωτο ματς δεν μπορουμε να τον κρινουμε νομιζω.

Κρισπ πατοψαρο δε νομιζω να νομιζεις οτι σε πηρα στα σοβαρα :Ρ
τσακισου ελα μανογουορ.

Έχω ήδη πάρει εισιτήριο για Παρασκευή, μένει να οριστικοποιήσω την άδεια.

Tι ξεχασαμε;;;

:lol:

ωχ δεν το χω δει ακομα8O παω να το δω να γελασω λιγο και γω…καμια φορα πραγματικα εχει γελιο αυτο που γραφει

πρωτοσελιδο ΠΡΑΣΙΝΗΣ πριν των αγωνα με την Barca :

[SPOILER]Μουρινιο σε Νιοπλια: ΕΤΣΙ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
:lol3::lol3:[/SPOILER]

ε τωρα αυτο δεν εχει γελιο?

εδιτ: το εσκισε σημερα o πρωταθλητης:lol:

O “Πρωταθλητής” σημερα απευθυνομενος στους βαζελους και καλα γραφει: “Και μη χαθείτε πάλι ε; Συγγρού όλο ευθεία και μετά αριστερά!”. Μονο που για να πας στο Καραϊσκάκη στριβεις δεξιά από την Συγγρου, αν στριψει αριστερα το βαζελοπουλμαν θα πάει Γλυφαδα…

^^^

[B][SIZE=“3”]FAIL [/SIZE][/B]

Φυσικα και στριβεις αριστερα,αναποδα στα ειπανε :bye:

Σωστος, αν θυμαμαι καλα πας δεξια και σε βαζει σε μια γεφυρα για το ρευμα προς γλυφαδα, ενω αν διατηρηθεις ευθεια/αριστερα σε παει Πειραια

Την χθεσινη νικη την χαρηκα περισσοτερο απ οποιαδηποτε αλλη φετος… Αντρικεια νικη με ανατροπη και καλη μπαλα. Παιξαμε σε ολο τον αγωνα με παθος και δυναμη και επιτελους σε ενα ντερμπι δεν ημασταν soft… Γκολαρα ο Φουστερ και καλυτεροι παικτες ο Τζιμπουρ και ο Ιμπαγασα, ο οποιος ομως εχει πολλα νευρα και χωρις να υπαρχει λογος… Παμε συγκεντρωμενοι για το ντερμπι τωρα, να νικησουμε και να τελειωσει το πρωταθλημα για φετος…

Το πρωτοσέλιδο του Πρωταθλητή σήμερα ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Οι περισσοτερες οπαδικες, εχουν ως βελτιστη χρηση αυτο που ειχα αναφερει παραπανω για την “Πρασινη”, δλδ χαρτι υγειας

Το περίεργο είναι ότι ακόμα τις αγοράζει αρκετός κόσμος, τι να πεις [-X

του γαύρου, τις αγοράζει πολύς κόσμος, ναι. Τις “πράσινες” κάνα 2χίλιαρο και πολλοί είναι, να πέσουν στο 0 να ησυχάσουμε.

Ρε αφηστε το πως πανε στο λυωμενο.Το θεμα ειναι αν θα ξαναφατε στο ιδιο εστιατοριο.Ο “ο στολος ο πολεμικος” λεγοταν? :lol:

[SPOILER]http://img695.imageshack.us/i/stolos1ca6.jpg/
[/SPOILER]

“Οι πίτες της μαμας του King_Diamond_13” λεγοταν… και στους καπνίζοντες κάνουν δώρο το μπουκιτσί

προβλεπω σημερινο πρωτοσελιδο απο ΠΡΑΣΙΝΗ ως απαντηση στο εξωφυλλο του ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ

[SPOILER]εξωφυλλο σισε, κοκκιγα γραμματα που λενε: ΤΟΥΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ…ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΓΡΟΥ!
:p[/SPOILER]

Ελα,μην μου θυμωνεις.:slight_smile:

http://img641.imageshack.us/i/91396097294795995795995.jpg/

Δε μ’ αφήνει ο ο Φουστέρ ν’ αγιάσω!

[B]- Η ελληνική κουζίνα σου αρέσει;[/B]
«Δοκίμασα μουσακά και μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά είναι βαρύ φαγητό και σου κάθεται στο στομάχι».

ΦΛΩΡΟΣ ΑΛΕΡΤ :!:

Όλη η συνέντευξη εδώ:

:lol::lol::lol:

ενταξει ας τρωει μονο παεγια!!!

Παρακαλώ τους mods να εισάγουν εμότικον κωλοτούμπας . Να γράφουμε :fuster: και να βγαίνει :stuck_out_tongue:

Έβαλε γκολάρα ο άμπαλος . Αν δεν παίξει σαν τιτίκα με το βάζελο, θα αγοράσω πόστερ του. Αν του κάτσει βαρύς ο μουσακάς θα είμαι εδώ για να τον κράζω :lol:

Ένα ματς και χαιρετίσματα. Αλλιώς μπαίνουμε στην ζώνη της ξενέρας…