Είστε ερωτευμένοι;

Anelehta erwteumenos…

Μαμα rock & roses, θα μαζευτουμε μια μερα να μας λες παραμυθακια…:stuck_out_tongue:

Και για να ημαστε on-topic, ερωτευμενος δεν ειμαι, αλλα ολο και καποια θα μου αρεσει…!:smiley: 8):–

“…αρκεί να φοράει καυτό σορτσάκι” να προσθέσω εγώ! :stuck_out_tongue: [-X

Με αδικεις τωρα… Σου εχω δωσει τετοια εντυπωση??:frowning:

Δε χρειάζεται, όλοι έτσι είμαστε :smiley: .

Φυσικά και όχι… :–

freedomofrock:

  1. “Αγορι μου εισαι μεσα στο μυαλο μου… Δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα… Στους δρομους, στο μετρο, στα λεοφωρεια… ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ!! Στη σχολη μου σημερα, γινοταν ΧΑΜΟΣ…” (μιλώντας για σορτσάκια!)

  2. “Περυσι στο μετρο στις αποβαθρες ητανε μια καστανοξανθη, τιραντακι απο πανω, το γνωστο καυτο σορτσακι και πεδιλακι… Η κοπελα ηταν ΚΟΛΑΣΗ!!! Την εβλεπες και σου ερχοταν να της πεις να πατε για μπανιο μαζι!! Βεβαια, εγω καθησα διπλα και τη χαζευα…”

  3. “καθηστε στην Ελλαδιτσα μας οπου το καλοκαιρι γινεται η καλυτερη χωρα του κοσμου, και αυτο οφειλεται στις ορδες τουριστριων που καταφθανουν απ’ ολα τα μερη του κοσμου…”

κ.ά. :lol3: :har:

αμέ 6 Ιουνίου!:slight_smile:

:-k

Δεν σας βρίσκω και πολύ ενημερωμένες στο συγκεκριμένο θέμα… :stuck_out_tongue:

Η γιορτή του πατέρα γιορτάζεται κάθε τρίτη Κυριακή του Ιουνίου, δηλαδή φέτος στις 17 Ιουνίου κ.ο.κ.! :roll:

Αν και έχω την εντύπωση ότι ο dark_of_the_sun μπέρδεψε τη γιορτή του πατέρα με την γιορτή του άνδρα, η οποία όντως δεν υπάρχει σε αντίθεση με τη γιορτή της γυναίκας… :wink:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Στόν μήνα πέσαμε μέσα πάντως! χαχαχαχα:p :lol:

Ε ναι, εντάξει… αυτό το πετύχατε! :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Ρε, απολογείσαι κιόλας επειδή σου αρέσουν τα “καυτά σορτσάκια”; #-o

Το πρόβλημα θα ήταν να μην σου άρεσαν… :stuck_out_tongue: :lol:

Όχι τίποτα άλλο, αλλά έδωσες ευκαιρία στην Αλόη να σου ρίξει μεγάλο “τάπωμα” λίγο αργότερα! :roll: :lol3: :lol3:

εγω ειμαι με τον bluez αλλα αυτος με φτυνει

Εγώ είμαι μπερδεμένος…

με τον bluez και συ?..

Noooo, straight eimai :lol: :lol: :lol:

Την πρήζω για να μη μου φτιάχνει καφέ (φτιάχνει άθλιο) να μη μου μαζεύει τα ρούχα μου (δε ξέρω που τα βάζει)
και φαί βάζω και μόνος μου :stuck_out_tongue:

δεν εχει σημασια, τον bluez ολοι και ολες τον θελουν:wink:

Οχι μόνο είμαι ερωτευμένη , όχι μόνο καιγομαι, αλλά πήδαω κι απο την ταράτσα άμα λάχει …sign-:oops:

αχ αχ αχ αχ αχ ΕΡΩΩΩΩΤΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!:-s

Καλά το όχι είναι τελευταίο?? Τι γίνεται εδώ μέσα?? Όλοι οι ερωτύλοι στο rocking μαζευτήκατε???:stuck_out_tongue: :lol:

Αστα μαλλον πρεπει να ονομαστει σε loving.gr το site,με σημα ενα αρκουδακι μεσα σε καρδουλα!:stuck_out_tongue:

Σατυροι και μαιναδες ολοι…τσ.τσ.τσ…:smiley: