Είστε ερωτευμένοι;

Έτσι!!! Εδώ είμαστε σκληροί, εδώ ακούμε Manowar και Dimmu Borgir και δεν ερωτευόμαστε!!! Τι δήθεν μέταλλα που είστε όλοι!!!:metal::metal::metal:

  • οτι μισουμε και τις πασχαλιτσες και τα δελφινια!:metal: :metal: :metal: :twisted: :twisted: :twisted:

και τις καρδούλες!! :evil::evil::evil:

Επισης μισητε τις ταινιες που εχουν να κανουν με αγαπη και μισητε οποια ταινια εχει Happy End.

και το Sex and the city βεβαιως βεβαιως…[-X

Καλά, κι εμένα μου την ψιλοσπάει συνήθως το happy end.:stuck_out_tongue: Πολύ Hollywood-ιανό… :-k

Εννοείται!! Γι’ αυτό και λατρεύουμε το Mindcrime εεεεεεεεεεεεεε???:wink:

ακριβως!!!
Ταιριαζει απολυτα με αυτα που λεμε τωρα. Επισης παντα στα παιδικα ειμαιστε με τους κακους, στους Power Rangers με τη Ριτα (η 1η κακια!:lol: ) και στα χελωνονιντζακια με τον Σρεντερ, οπως και στον Μπατμαν με τον τζοκερ, μας τη σπαει να νικανε παντα οι καλοι, οχι μονο επειδη ειμαστε κακοι αλλα εχει γινει και ρουτινα , κατω η χουντα των καλων!!!

Και όπως λένε οι ΘΕΟΙ

[SIZE=“7”]Ι DON’T BELIEVE IN LOVE[/SIZE]

πωπω πορώθηκα, θα το βάλω να το ακούσω…μπα, το μετάνοιωσα, θα κάτσω πιο μετά να δω ολόκληρο το livecrime!:band:

Τι να κανω, αναγκαστικα… Θα ηθελες εσυ μετα να ακους τη γκρινια της???:lol: :stuck_out_tongue: Απα παπα…
Να μου λειπει…

Οσο για το ταπωμα, τι να πω, τα ειπε ολα εκεινη…:smiley:

Νιαααα νια νια-νιααα νιαααααα :har:
Φρίντομ, το Σάββατο θα είμαι με σορτσάκι στην έκθεση! Η ΝΕΤ έρχεται πάντα στο σχολείο μας, οπότε βάλε το μεσημέρι να με δεις! Μουαχαχαχαχα!

εγώ ρε είμαι ή κλασσική , γριά , κακιά ,άσχημη μάγισσα που ερωτεύεται τον πρίγκιππα καιθέλει να εξολοθρευσει την πριγκίππισα , ώστε να της τον πάρει μέσα από τα χέρια και να τον κάνει να έχει μάτια μόνο γί’αυτήν!
και δεν μου αρέσουν τα χάπι έντινγκς γιατι (συνήθως) πεθαίνει (καίνε την) η μάγισσα, και ο βλάκας ο πρίγκιππας τα ξαναφτίαχνει με την άθλια πριγκίππισα! Αυτά!:stuck_out_tongue:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ok, έτσι δεκτό:p

το ήξερα πως θα με καταλάβεις!:wink: :lol: :lol:

Το παντου ειναι κατι συχνο για σενα:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Yes, I’m in love και μου αρεσει ο ιδιος!Τωρα αν εννοεις αν παιζει το ματακι μας, ok πολλα πιπινια υπαρχουν εκει εξω αλλα διακριτικα!:lol: :stuck_out_tongue:

Βρε παιδια, μην κακολογειτε τον Φουλη (Το Φουλης βγαινει απο το ξαδερφουλης!!! ΝΑ τον φωναζετε ετσι γιατι δεν του αρέσει!!!:smiley: :smiley: )
Απλώς, :-k ήθελε να πει οτι δεν κοιταει ενα κοριστι μονο με τα μάτια του κατω κεφαλιου του!!!:stuck_out_tongue:

Τι ειπα πάλι ο πουστης!!!
Υ.Γ. Δεν το εννοώ!!!:lol:

να μην ντυνεσε σαν γραμματοσημο ρε! :stuck_out_tongue: :lol:

Λοιπόν… Φούλη! :stuck_out_tongue: :lol3: :lol3:

[SIZE=“1”]Δεν φταίω εγώ, ο ξαδερφός σου φταίει… :dunno: [/SIZE]

Γενικά μιλώντας, αν είναι ένα πράγμα που δεν μπορώ με τίποτα, είναι η γυναικεία γκρίνια! [-X [-X

Οπότε, σε καταλαβαίνω! :wink:

Κοίτα ρε, με βγάλανε γκρινιάρα τώρα. Ντάξει, δεν ξαναμιλάω. Κοιτάτε τα σορτσάκια σας ελεύθερα! :stuck_out_tongue:

A, και για να τη σπάσω στο Μάνο και στον Rychehead, τους αφιερώνω Axxis - Never Say Never!

Head over heels in love with you
Feeling like an eagle in the storm
All I do is dream of you
I feel like a new born
Falling in love , falling in love
Forever I will sell my soul

Never say never Forever in love
I’ll be forever in love

The way you move, the way you talk
Takes my breath away
I wanna resist but this love exists
Deep in my heart you’ll stay

Falling in love falling in love
Forever -I will sell my soul

:smiley: