"Βρωμικο" στην Αθηνα

Φανταζομαι ολο και καποιοι απο εσας θα τρωτε βρωμικο τα βραδια…οποτε ελατε να τα πουμε!
Απο αυτα που εχω φαει,μακραν το καλυτερο Hot Dog το εχει η καντινα απεναντι απο το Διογενης στην Συγγρου!Μιλαμε γαμαει!
Πολυ καλο βρωμικο εχει και η καντινα στην πλατεια Μαβιλη!

Εγώ πέρνω από ένα στη Νέα Χαλκδόνα! Προσκύνημα γίνεται!!!
Είναι και ένα άλλο στον πειραια, αλλά δε θυμάμαι πως λέγεται… Πανικός επίσης και εκεί…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3250
Τα έχουμε πει κι εδώ :wink:
(Μιχαλακοπούλου & Μαβίλη rule!)

Φοβερο σαντουιτς ειχε το Hollywood,καντινα λιγο πριν την βουτα στην βουλιαγμενης!Το βαραγε λιγο απο πλευρα τιμης αλλα ηταν κτηνος!Τον εκλεισαν και εφυγε απο εκει!Αν ξερει κανενας που εχει παει τωρα,ας πει…

Πάντως όταν μαγειρεύω εγώ σπίτι, μια χαρά βρόμικα είναι και αυτά που φτιάχνω:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Α και μια απορία! Το σωστό είναι βρόμικο ή βρώμικο??? Και τα 2 σωστά τα βγάζει το word…:-k

Και με τα δύο το βλέπω…
Αλλά αυτό που επικρατεί τώρα (και ο Μπαμπινιώτης έτσι το λέει!:stuck_out_tongue: ) είναι με όμικρον. Έτσι κι αλλιώς, άμα πεις “βρομερός”(βρωμερός?) δεν κάθεται και πολύ καλά με “ω” οπτικά…:-k

πολυ καλο βρωμικο εχει και στην Πλατεια Ηρωων στου Ψυρρη…

Ποο ναι εσπερνε!!!Τα τσακισες Παλι μαλακα ε???

Καπου στο κολονο εχω ακουσει για καποιον που το βρομικο ειναι κανονικα 1 φρατζολα ψωμι!!!8O 8O 8O
και εχει και 4.5Ε!!!

Εχω μεγαλωσει με τα σαντουιτς του τυπου, κατα καιρους δουλευαν φιλοι μου εκει και καθε παρασκευη και σαββατο την βγαζαμε εκει χαζευοντας τις κοντρες και ηταν το κλασσικο φαγητο μετα απο συναυλιες.
Τωρα εχει παει περιπου απεναντι απο τα πολυκλαδικα της ηλιουπολης στην βουλιαγμενης.

ΠΟΠΟ ρε φιλε με εφτιαξες ασχημα!!Σημερα θα παω να χτυπησω ενα για παρτη σου :slight_smile:
Ειχε παει στην Γλυφαδα ενα διαστημα αλλα τον εκλεισαν!Τι σαντουιτσαρα εχει ο πουστης?Thanks φιλε!!!

Καντίνα Billys Λεωφόρος Ελευθερίας στον Αλιμο…Χαλαρά το καλύτερο βρώμικο της Αθήνας…(Και επίσης το Hot Dog της καντίνας απέναντι από τον Διογένη…8) )

Μενω πολυ κοντα στον Billy αλλα ποτε δεν εχω φαει!!Τοσο πολυ μετραει?

Την πρώτη φορά που πήγα τσάκισα 4 στην σειρά…

:wink: :lol: :lol:

8O 8O

ήθελα να ξερα που τα βάζεις!:-k

Καλα τοσο μικρα ειναι!???[-X
ε δεν αξιζει τοτε!

Ελπιζω να μην σε τσακισαν αυτα…την επομενη…:lol: :lol: :!: :!: :?

Ν.Ηρακλειο(διπλα στο σταθμο)===> Το πολυγευστο…

Tελικα ειδες που δεν εισαι η μονη αχορταγη σε αυτο το φορουμ??? :lol3: :lol3: :lol3:

αμα σε πιασω στα χέρια μου θα σου πω εγώ! χαζο!:lightsabre: :x