"Βρωμικο" στην Αθηνα

Τελευταια εχω λιωσει το βρωμικο στο Π.Φαληρο πισω απο τα Village…μιλαμε φοβερο σαντουιτς αλλαντικων κορυφη…αλλα και το μπιφτεκι με ροκφορ!!Μιλαμε για μεγαλη βρωμα!!

Ωραία,στέλνω τον Ευαγγελάτο…:lol:

Κανεις δεν εχει αναφερει τους κοτοπουλαδες…[-X

Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου:p

Δεν θεωρειται βρωμικο γι’αυτο :wink:
Τωρα εσυ που δουλευεις εκει θα ξερεις κατι παραπανω :stuck_out_tongue:

xaxaxaxa

Κοιτα η αληθεια ειναι πως πλεον δεν θεωρειται

Καποτε ομως μια χαρα βρωμικο ηταν

Παιδιά τι να λέμε τώρα ΟΛΑ ωραία είναι…
Μακιντος εσύ νέε μου που δουλεύεις να έρθουμε??

Οχι και ολα,ειπαμε…:wink: :stuck_out_tongue:

Ολα…ολα αν εχεις πιει στις 5 το ξημερωμα τον Βοσπορο…

Εγώ και άνευ Βοσπόρου ψήνομαι

Για πειτε καμια νεα ανακαλυψη…:lol: (Εγω παντως επιμενω Billy στον Αλιμο)

Νέα ανακάλυψη για μένα είναι η δραματική πτώση στην ποιότητα στην πρώην καντίνα του Γιάννη στη Μεταμόρφωση. Ο τύπος χαλαρά έκανε ένα από τα 3 καλύτερα βρώμικα στην Αθήνα, αλλά έτσι είναι αν δεν κρατάς το ζαμπόν και το τυρί στο ψυγείο και τα έχεις έτοιμα στο ψωμί. Μιλάμε πολύ αίμα πριν κανά 2 βδομάδες που έφαγα.

Παραδοσιακό βρώμικο, τουλάχιστον για τους χαλανδραίους, είναι ο Μπίλυ, τη καντίνα απέναντι από το εμπορικό (που έχει ένα σκυλοκλάμπ) στη μέση της Πεντέλης. Αυτός κάνει καλά τη δουλειά του με χοιρινό και λουκάνικο.

Εdit: Eπίσης, αν και δεν είναι παραδοσιακό βρώμικο αλλά συγγενεύει τρομερά, απονέμω τα εύσημα σε Ζήκο, στους καλόγερους στη Δάφνη. Μιλάμε ότι αν έχεις πιει λίγο παραπάνω και σε έχει κόψει λόρδα ενώ ξημερώνει, μια επίθεση και τσάκισμα κοκκινιστών και λοιπών πιάτων είναι το μόνο που μπορεί να σε φέρει στα ίσια σου.

Παιδια Καβουρας Πλ. Εξαρχειων…Μιλαμε για πολυ βρομικο!!!

Doing

Εφαγα πολυ καλο βρωμικο, απο ενα κρεπαδικο στο Παγκρατι ! Τρελο Βιολι λεγεται, παρτε hot dog !
Ειναι σαν της Μιχαλακοπουλου ιδιο, αλλα πιο νοστιμο !!

ο γιάννης πάντως όντως έχει χαλάσει.

καντινα επι της συγγρου, ακριβως εξω απτο παντειο
καλυτερο χοτ ντογκ εβερ, 5 ειδη μουσταρδας κ εξτρα αγγουρακι τουρσι
τους ειχα κανει πλουσιους περισυ:)

Όταν τιμούσα το Fever την επισκευτόμουν συχνά-πυκνά

Άσε ρε Davidian…την έχουμε ξανακάνει αυτή τη συζήτηση:wink:
Πήγα και το δοκίμασα που λες την Παρασκευή που μας πέρασε…
Αξιοπρεπές θα το χαρακτηρίσω…[SIZE=“5”]αλλά τι να πει μπροστά στο Μερακλή???[/SIZE]

Παιδιά…ΜΕΡΑΚΛΗΣ…στο Π. Φάληρο (πίσω από το village Φαλήρου)…Μιλάμε για ποσότητα απάλευτη…και τρελλό σαλτσόνι!!!Ο τυπάς είναι όνομα και πράμα!!!Μιλάμε ότι είναι πολύ μερακλής!!!Να πάτε και να πείτε συνθηματικά “ένα μπιφτέκι κομπλέ”…και τίποτα άλλο…
Θα με θυμηθείτε:wink:

Εννοείται το Σάββατο μετά τη συναυλία…ΦΟΡΟΥΜΟΜΙΤΙΝΓΚ ΣΤΟΝ ΜΕΡΑΚΛΗ…για να απορροφηθούν και οι μπύρες:lol::lol:

για πειτε τιποτα κατα πειραια μερια γιατι εχω καιρο να φαω

Χαιδαρι σου κανει?Εχει πολυ καλο βρωμικο Καραισκακη και Καβαλας απεναντι απο το Παλατακι.
Επισης Κοτοπουλαδες στη Νικαια σταθερη αξια

Η Ρωσίδα όμως 100μ πιο πάνω είναι πιο καλτ:

“Τούρμπο Ιντερκούλερ”.