Καλώς σας βρήκα

Γεια και χαρά στην παρέα

Είμαι ο Beer Drinker (κατά κόσμο Δημήτρης) 35χρονών από Αθήνα. Το nickname προέρχεται από την διασκευή των Motorhead στο Beer Drinkers & Hell Raisers των ZZTop ), αλλά και την λατρεία στο παγωμένο ζύθο.

Συγχαρητήρια στους ιθύνοντες του σάιτ (πολύ καλή δουλειά).

Αγαπημένες μπαντες:

Motorhead
ZZTop
KISS
Ted Nugent
Black Crows
Chuck Berry
Judas Priest

Μου λείπει αφάνταστα το old fashion αλήτικο rock & roll (μήπως το είδε κανείς;).

Αυτά…

Τα λέμε στο Φόρουμ

Γεια σου Δημήτρη και καλώς μας βρήκες ! Είμαστε μια μεγάλη παρέα κ σίγουρα θα βρεις πολλά άτομα που να γουστάρουν τους ήχους σου !

Οι mods (εγώ, ο kourou, o cozy και ο karvou) στη διάθεσή σου για ότι θελήσεις !!

:rockon:

right on:drunk: :metal: :thumbup: :thumbup:

Χμμμμ

Εγώ Δημήτρη (είμαστε και συνωνόματοι) δε ξέρω αν θα είμαι στη διάθεση σου για ότι θελήσεις… Βάλε και τους Pink Floyd στη λίστα που έγραψες και θα είμαι πάντα στη διάθεση σου!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Καλώς όρισες και από εμένα!!!:smiley: :smiley:

καλως όρισες!:smiley:

Καλωσόρισες φίλος!!! :slight_smile:

Ε αφου σ’αρεσουν οι ΖΖ Τοπ εισαι και γαμω.

Καλως ορισες:D

καλως ηρθες!
κ τελειο nick!:wink: 8)

Merci bluezlick. Μπορεί και να τα πούμε καμιά μέρα στο BLUES. Το οποίο πλάκα πλάκα έχει αγριέψει πολύ τελευταία, όσον αφορά το play-list.

Από μπλουζιές γουστάρω κυρίως τις Τεξανές (SRV), όμως δεν με χαλάει και η Νεο-υορκέζικη σκηνή (Poppa Chubby). Λατρέυω τον συγωρεμένο τον Τζόν Λι Χούκερ, αλλά και τον θρύλικο Άλμπερτ Κινγκ χωρίς όμως να ξέρω πάρα πολλά για την δισκογραφια τους.

Καλωσορισες φιλε Δημητρη!!

Γεια και χαρά και σε σένα Slash7

Hi Motorheadbanger !!!:slight_smile:

Γεια και χαρά στην Ξάνθη

Καλωσήρθες! Ωραίο Αβαταρ (είμαι και εγώ λάτρης της παγωμένης μπύρας! 8) )

Grüsse aus Berlin!!! :slight_smile:

Να έβρισκα και το σινγκλ σε βινύλιο :frowning:

ε ξέρεις τι λένε, η ελπίδα πεθαίνει τελευταία…keep on searching (Frantic) :stuck_out_tongue:

Aυτο για καλο το ειπες? :stuck_out_tongue:

Φυσικα!!!

METALLICA ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

:metal:

ξέρω γω, μπορεί να του αρέσει :stuck_out_tongue: (εμένα δεν με χαλάει πάντως)