Φοβίες!

:naughty::ok:

Εγώ έχω βλαμμένη φοβία τελικά, γιατί υπάρχουν φορές που φοβάμαι και θέλω φωτάκι αλλά και άλλες που είμαι κουλ και θέλω πυκνό σκοτάδι :-s

Lupin εντάξει, το πήγες πολύ μακριά :Ρ

Το πιο ελεεινό και φοβιστικό πράμα που άκουσα, ήταν από μια φίλη στο πρώτο έτος. Όταν είδε ότι στο υπνοδωμάτιό μου έχω έναν μεγάλο καθρέφτη, μου είπε ότι στα χωριά έχουν σαν παράδοση να βάζουν τους νεκρούς απέναντι από καθρέφτες πριν τους θάψουνε :expressionless: Ευτυχώς το σπιτάκι μου έχει 2 υπνοδωμάτια, οπότε το ένα έγινε αποθηκούλα κλπ και κοιμάμαι στο άλλο.

Eγω χεζομουν παλια στο δημοτικο που λεγανε οτι αν κατσεις 12 η ωρα μπροστα στον καθρεφτη και αναψεις 2 κερια και σηκωσεις το τηλεφωνο και πληκτρολογησεις το 666 θα το σηκωσει ο διαολασ!:lol::lol::lol::lol:

Αχουυυυ :Ρ

Ε βασικά η χειρότερη φοβία μου είναι τα αεροπλάνα. Κανένας συνάδελφος; Κάποιος να μου δώσει κουράγιο; Στα τέτοια σας ολοι, ε;

ουχι ρε,αληθεια,υπαρχουν φορες που κλ@νω μεντες…ειχα δει μια π@π@ρια ταινια μικρος με ενα κλοουν που τραβηξε ενα παιδακι κατω απο το κρεβατι,και μου εχει μεινει…τριζει που τριζει ολο το πατωμα…

ποοοοο,αυτη τη μουφαααααα την καναμε και μεις(καπως ετσι δλδ),και στο τελος,παντα καποιος βλακας ουρλιαζε και γινοταν το σωσε…μια φορα ειχε βγει μια γρια και μας εβρισε και μας πηγε να…αλλα πολυ μικρα μιλαμε τωρα…επισης,κλασσικο το hotel california,που και καλα μου ελεγε ο ξαδερφος μου μικρος,εγω δημοτικο,πως αμα ακουστει αναποδα εχει μηνυμα του διαβολου και πως αυτοι που πηγαν σε κεινο το ξενοδοχειο στην ερημο δεν γυρισαν ποτε…και μενει ο μ@λ@κας σε ενα σπιτι σαν στοιχειωμενο και οταν εημασταν μονοι κανα καλοκαιρι βραδυ,γ@μ@ τα,πρεπει να ειχα κλαψει κιολας…

μ’αεροπλάναααα και βαπόριαααα

Είχα έρθει κάποτε Πάντειο και είχε πάρει το μάτι μου τα ασανσέρ και δεν επιχείρησα να μπω!
Σκαλίτσες και πάλι σκαλίτσες!:stuck_out_tongue:
Πάντως και στη φιλοσοφική μη φανταστείς ότι είναι καλύτερα!ποτέ δεν μπαίνω μόνη μου!

2ωρο εγκλωβισμό?ω θεοί!8O8O8O

7ωρο,δημοτικο,μονος,στο παλιο μου σπιτι που ηταν και ερειπιο…[-X[-X(α,ναι,το ανεφερα πως κι εγω εχω κλειστοφοβια??:p:lol:…γιατι αραγε…)

ΘΕΟΣ!

Μέχρι κάποια χρόνια το έκανα κι εγώ. Τώρα τρομάζω άμα ακούω περίεργους θορύβους τη νύχτα, ειδικά άμα έχω δει και κανα θριλεράκι πριν, ξυπνάω και κόβω βόλτες το σπίτι μέχρι να εντοπίσω τον ήχο:P

8O8O8O
σταμάτα ρε συ!είσαι ήρωας που άντεξες!εγώ θα είχα λιποθυμήσει στην πρώτη ώρα!

το κουλο της υποθεσης και ο πλεον αστικος μυθος στη οικογενεια μου πλεον,ειναι πως με βρηκαν να κοιμαμε,οπως ισχυριζονται…τωρα,βσκ δεν θυμαμε και πολλα γτ ημουν πολυ μικρος,πρωτες ταξεις του δημοτικου,αλλα παιζει …

ρε,ασε,εχω και παρκε και δεν ξερω,τριζει πολυ,και μια να αλλαξω πλευρο στο κρεβατι,τριζει,οπωτε…:o:o

Αυτες οι περιεργες φοβιες,οι ‘‘παιδικες’’,ειναι οι πιο σπαστικες…λυκειο ξεκολλησα επιτελους,να κοιταω τις παντοφλες συγκεκριμενα,πριν τις φορεσω,λογω της ‘‘αραχνοφοβιας’’,που ειχα δει ποοολυ πιτσιρικι και μου ειχε μεινει κουσουρι,σαν τικ ενα πραμα…

ρε συ lupin υποφέρεις ρε man. Τι τα θές τα τρομακτικά πράματα και συ παιδάκι !!

Ευτυχώς έχω πλακάκι!:smiley:

Τις προάλλες άκουγα συνέχεια ένα “χρούτσου χρούτσου”, και είχα αρχίσει να τα παίζω διότι δε μπορούσα να καταλάβω τι είναι και από που έρχεται. Τελική ήταν το σελοτέιπ από μια αφίσα που ξεκόλλαγε πάνω απ’ το κρεβατι μου#-o

Εγω φοβάμαι πως όλοι είμαστε χέστες :expressionless:

Eγώ που λέτε φοβάμαι τρελά στην ιδέα να μπουν κλέφτες μέσα στο σπίτι την ώρα που κοιμάμαι, και κάπως ξερωγώ ξυπνήσω.

Μπάμιες σκατοκαλτσίδι.

στο πρωτο ετος,ειχα ποντικια στο σπιτι,πριν το νοικιασω…και τα μπουρδελ@ ηταν κατω απο το επιμαχο παρκε στη κρεβατοκαμαρα(επικοινωνουσε με τη ντουλαπα),και ακουγα συνεχως ενα χρατς χρουτς κι εγω και ειχα φτασει σε σημεια υστεριας…κοιμομουν αλλου,εφερνα κοσμο να κοιμηθει σπιτι και 18 χρονων τωρα,πρωτη φορα μονος σε ξενη πολη…μετα απο καμποσες μερες πηραμε πρεφα πως ηταν ποντικια,και τα φαγαμε με πολυ μεγαλη πατεντα που ειναι μεγαλη και κουραστικη ιστορια…αλλα και γω,ειχα γινει τοτε,τελειως νευροσπαστο…χαχα,τωρα που ειπες αφισα,το χειροτερο ειναι,να την εχεις πανω απο το κρεβατι σου και να ξεκολλησει κανα βραδυ και να πεσει σιγα σιγα πανω στα μουτρα σου…εκει να δεις κλασιμο…κωλοαφισα dark side of the moon…#-o#-o

ασε,ειμαι κλασσικη περιπτωση βλαβης…οτι κουλο μπορει να παθει κανεις,το εχω ηδη παθει εις διπλουν…[-X[-X

Λούπιν, χριστό δε θα καταλάβω! Κοιμάμαι σα βόδι! Το πρόβλημα είναι μέχρι να κοιμηθώ:p

+1…ωραια,αφου φτιαχτηκα τωρα βραδιατικα,παω να κανω αποπειρα υπνου και ελπιζω να ερθει συντομα και να ειναι ανωδυνος,διοτι ξυπανω 7 αυριο…:pκαλη συνεχεια(φρηντομ,γερα και μη μασας οταν πας κ συ!!!:D)

Χαχ, ναι ρε μια χαρά θα είμαι!:stuck_out_tongue: Λίγες φορές μου συμβαίνει αυτό, αλλά όταν συμβαίνει παίρνουμε μια τρομάρα! Και μέρα μεσημέρι να είναι. Που να έμενα και σε κανα δυόροφο, δε θα 'ντεχα!

Αυτό το χα και γω αλλά ήξερα για κεριά μπροστά απο καθρέφτη οποιαδήποτε ώρα μετά τα μεσάνυχτα και μέχρι το πρωί. Μάλιστα όποτε πέρναγα από καθρέφτη μετά τις 12 κοίταζα από την άλλη.:tomato::tomato::tomato: