Φοβίες!

Εγω ακομη δεν εχω συνηθισει οτι απο κει κατω σας τρεχει αιμα :confused:

Προσπαθω να θυμηθω μια ταινια που βαζε στο σταρ με κατι πιτσιρικια με ασπρα μαλλια και πρασινα/κοκκινα/μπλε ματια που ειχαν σκοτωσει ολη την πολη!:stuck_out_tongue:

Τα στρουμφακια?

  • οk
  • υπερβαλλεις…
  • ναι βρε.Οταν μας πηρανε αιμα μια φορα στο σχολειο ενας λιποθυμησε και μονο στην ιδεα !

Κι εμένα πριν με ξάφνιασε γμτ :-s
Αλλά νομίζω δε θα εκτιμήσετε τη σερβιετοσυζήτηση οπότε θα πάφσω

Λα, μπλε μάτια είπε, όχι μπλε δέρμα

Ρε νεκρομεηχεμ, όχι τις low budget βλακείες που βάζει το Star. Τρομάζω με τα πιο χολιγουντιανά, πχ τύπου Ο εξορκισμός της Έμιλι Ρόουζ. Δε μου έρχεται τώρα κάποια με παιδάκι όμως :Ρ

Η στρουμφιτα εχει μπλε ματια! πφ

Αλλά έχει και ξανθά μαλλιά! Ο Φενριζ είπε άσπρα! χα :slight_smile:

Για τη Σοφι το λεω, επειδη λεει φοβαται τα υψη αλλα της αρεσει να κοιταω απο τα παραθυρα του αεροπλανου :-s

Υπεροχη η θεα, αλλα μονο που σκεφτομαι οτι μπορει να πεφτε εκει κατω…:!:

Θυμηθηκα ρε!

Η πολη των καταραμενων!!

Ο φενριζ ειναι γουτσου (:

Ρε το αεροπλανο δεν το φοβαμαι, αλλα τα υψη(ακομα και οταν μιλαμε για 3 μετρα ξερω γω) τα τρεμω.
Πωτς γινεν αυτο, δεν ξερω.

Το κοριτσακι που βλεπεις ειχε την ικανοτητα μεσω των σατανικων ματιων της να βαλει το χερι της μανας της (τηλεπαθητικα παντα) μεσα στην κατσαρολα με το καυτο νερο και να γινει της ποπης μετα!8)

Ξες, σε αυτην τη περιπτωση φταιει ο ΟΤΕ.

Δηλαδη αν πεσει το αεροπλανο θα αρχισεις να φοβασαι απο τα 3 μετρα και κατω; :expressionless:

Πο, αυτα τα κωλοπαιδα ηταν το πρωτο θριλερ που ειχα δει, αγχχχχ!

ΟΧΙ ΡΕ! ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ ΝΤΥΜΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΣ, ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ! :x

Αλλά να έρθεις. :slight_smile:

Όχι ρε δέχτσα, έλεος. Οι ψείρες είναι ψείρες, τα βλέπεις και γαμιέσαι στα γέλια. Με τους King Kong έχω πρόβλημα. :-s

THANK

GOD

:!:

Δε θα το συνέχιζα ρε :Ρ

Φενριζ δεν είσαι τόσο λούτρινος τελικά ε, σπρώχνεις ένα μοναχικό κορίτσι στο να κλάσει πατάτες όταν έρθει η ώρα του ύπνου :Ρ

Α, φοβάμαι το σκοτάδι, κοιμάμαι μόνο με αναμμένο φωτάκι :Ρ
Και αυτές τις μέρες που λείπει ο μπαλτάς απ το σπίτι, κοιμάμαι αγκαλιά με το προβατάκι που είχα ξεράσει στη βάφτιση της αδερφής μου. Τον λένε Ξερατούλη :slight_smile:

Σχωρνα με δεχτσα αλλα μου κολλησε ασχημα στο μυαλο η συγκεκριμενη ταινια κ επρεπε οπωσδηποτε να την θυμηθω!!:stuck_out_tongue:

Εντιτ: Τωρα εψαχνα και βιντεο στο γιουτιουμπ να στελνα αλλα ας το αφησω καλυτερα!:stuck_out_tongue:

Αυτο με το φωτακι παλι στο δωματιο τη νυχτα ποτε δε το μπορουσα…Θελω να ναι ολα σβηστα και το παραμικρο φως να υπαρχει δεν μπορω!

φοβαμε το κενο αναμεσα στο κρεβατι μου και στο πατωμα,απο κατω δλδ…καμια φορα,πριν σηκωθω αφου ξυπνησω,σκυβω και κοιταω πρωτα…:tomato::tomato::tomato:

Το καλοκαιρι βαζεις ενα φωτακι στην ακρη του δωματιου και μαζευει αυτο ολα τα κουνουπια (:

χαχαχα! Πέταξε το σκελετο και βάλε πάπλωμα στο πάτωμα. Είναι καλο και βολικό και στο σεχ!