Φοβίες!

ακριδες…οχι τις πολυ μικρες…τις τεραστιες που ειναι μεγαλυτερες απο την παλαμη μου…και οταν πετανε-πηδανε η τι shit κανουνε,ακουγεται ενα φφφρρρρρρρ dolby surround…πωωω τις σκεφτηκα και ω!ελεος!:eek:

:lol::lol::lol:

Ειναι λιγο ηλιθιο αλλα εχω φοβια με τους καρχαριες. Ισως γιατι σκεφτομαι οτι στο νερο δε μπορεις να κανεις και πολλα για να σωθεις.

Οσο για τις ακριδες… Φιλος του πατερα μου τραγουδιστης, τραγουδουσε σε ενα παρκο στην Κρητη και πηδηξε μια ακριδα στο στομα του την ωρα που γκριζε και την καταπιε.
Σκεψου να εχεις και φοβια με τις ακριδες. Τρελα!

μιλαμε για καλλιτεχνη ε :lol::lol::lol:

σ’έχουν κυνηγήσει πολλοί ε?

Οχι. Ακριβως γι’αυτο λεω οτι ειναι ηλιθιο. Γιατι δεν εχουμε κανεναν εδω γυρω :stuck_out_tongue:

Χαχα γαμησε τα. Λαικος τραγουδιστης Γ κατηγοριας. Σε ενα μεγαλο παρκο/αλσος στο Ρεθυμνο ηταν αν θυμαμαι καλα.

το να φοβασαι γενικα τους καρχαριες νορμαλ μου ακουγεται,αλλα μπορω να σε καθυσηχασω…δεν κινδυνευεις στην Ελλαδα απο καρχαρια standard.Εγω στη θαλασσα φοβαμαι αυτες τις αδιορατες αηδιουλες που επιπλεουν,σα φυκια,σα πλαγκτον…ειναι μπλιαχ! :? 'Η οταν στο πατο υπαρχουν φυκια μονα τους ή κολλημενα στους βραχους…ναι ναι…πωωω αυτο το γλιστερο και γλιτσερο πραμα.Ειναι φρικη.

μιας και θιξαμε το θεμα, εγω εχω φοβια με τις σμερνες. οσο μπλακμεταλ και να θελω να με λεω, εχουν πιο σατανικο προσωπο και απο βαμμενο Abbath.
μου ειχε τυχει παλαιοτερα, να ειμαι με μασκα κοντα σε βραχια και ξαφνου να βγαζει το κεφαλι της μεσα απο μικρο θαλασσιο σπηλαιο στο εναμιση μετρο, με αποτελεσμα να γεμισω φυσαλιδες(φ οπως λεμε φουσεκης) τη περιοχη και να φευγω με αργες κινησεις, προς τα πισω, χωρις να της γυρισω βεβαια πλατη γιατι ειναι και ΠΟΥΣΤΙΚΟ ζωο εδω που τα λεμε.

κάτσε λες αυτο τα μεγάλο ζώο που’ναι σα χοντρό στραβοχυμένο χέλι? :?

+1

οντως η σμερνα ειναι τρομαχτικη!Σα θαλασσιο τερας.Και κανει και με το στομα σα τις γατες οταν ειναι να επιτεθουν…αυτο το χχχχχ!Μη πας να δεις με τιποτα τοτε το oceanworld 3d στο σινεμα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το ιδιο πραμα εχω παθει κι εγω με σμερνα. Ητανε μια κουφαλα σε ενα βραχο και κοιταω μεσα και ισα που προλαβαινω και βλεπω τη σκατοφατσα. Η οπισθοχωρηση εγινε με συνοπτικες διαδικασιες.

@ Angel
Δεν ξερω απλα νομιζω oτι μαλλον τους φοβαμαι λιγο παραπανω. Οταν ειχα δει το βαθια αγρια θαλασσα ειχα χεστει πανω μου. Το ξερω οτι δεν εχουμε καθολου εδω.
Ουτε κλοουν που τρωνε παιδακια υπαρχουν αλλα και παλι τους φοβασαι ετσι? :wink:

τον συγκεκριμενο φοβαμαι.Γενικα τους βρισκω γελοιους.Δε μπορω να δεχτω οτι αρεσουν τετοια κακογουστα υποκειμενα στα παιδακια. :stuck_out_tongue:

Η σμέρνα κόβει δάχτυλο στο άψε σβήσε, θέλει μεγάλη προσοχή.

Και πόδι μη σου πω.Είναι άτιμο ψάρι.

αν εκοβε μονο δαχτυλο θα ηταν μια χαρα

και το φεγγαροψαρο ειναι τρομαχτικο :frowning:

τι άλλο δλδ σου’χει πειράξει εσένα? :-k

50 ποντους λουτσο :wink::!:

Η σμέρνα δαγκώνει μόνο όταν είναι σε άμυνα.
ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ???
8O8O8O8O8O

:lol: :lol: ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ωωωωω σ’την ειπε… :stuck_out_tongue: