Φοβίες!

Και εμένα η εξής: :metal:

Όταν τον ακούω να μιλάει η αντίδραση μου είναι αυτή που είπες

φοβαμαι … φοβαμαι μην ακους τι λεω !

+τα ύψη!

Ανέβα στο Shock Tower και θα το ξεπεράσεις! :stuck_out_tongue:

8O 8O
Oύτε να το σκέφτομαι δε θέλω…

H καλύτερα στο περιστρεφόμενο να τα δεις όλα!!! :lol:

[SIZE=“1”]Ακόμα δεν έχω ανέβει γαμώ το…:frowning: [/SIZE]

δε φοβαμαι τιποτα…εκτος απο τους εβραίους, τους εσκιμώους, τους ουρακοτάγκους, τους παγωτατζήδες, συντηρητές καλοριφέρ, βοθρατζήδες, ταξιτζίδες, παππάδες, παππαδιες, παππαδακια, παππουδες, ππρες, το θεό, τη μοίρα, τη βροχη, τον ηλιο, το ατσάλι, τα αυτοκίνητα, τα ποδήλατα, τα μηχανάκια, τα βαρελότα, τα βαρέλια, τις μάσκες, τα ρόπαλα, τις απόκριες, τα χριστούγεννα, το πάσχα, τις γιορτές, τις αργίες, το heavy metal, death metal, thrash metal, nu metal, grindcore, mathcore, screamocore, hardcore, αρχαιοελληνικό rap-core, οτι-να-ναι-core, ζητιανους, εφοριακούς, λογιστές, αντεροβγάλτες, βιαστες, μη-βιαστες, ανέραστους, εραστες, ξενέρωτους, το χιουμορ, την ξενερα, τη θάλασσα, το βουνό, την ελλάδα, την αγγλια, ιταλια, σερβία, γαστουνη, ακτη ελεφαντοστου, γη του πυρός, της φωτιας, μαυρου ανεμου και ατσαλιου (οι μανογουοραδες το πιασαν…:lol: )…α, τους μανογουοραδες, μειντενάδες, μαιντανους, ανιθο, ραπανακια, μαρουλια, ζαρζαβατικά, κρέας, σουβλάκι, ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλλει, αλμα επι κοντω, επι μακρύ, επι υψος πλάτως καθέτως και οριζοντίως, τους σαλτιμπάγκους, τα κουτσαβάκια, τους κουτσους, μουγγκους, κωφάλλαλους, άλλαλους, σάπιους, μη-σάπιους, ex-σάπιους, μελλοντικούς σάπιους, απλα σάπιους, τη σαπίλα, παρακμή, χαρά, λύπη, βαρεμάρα, βαρεμάρα, βαρεμάρα, σαπίλα, βαρεμάρα, τους ανθρωποφάγους, καννίβαλους, πεθεροφάγους, βιβλιοφάγους, βιβλιοθηκάριους, τα βιβλία, την τηλεόραση, ιντερνετ, υπολογιστή, μουσική, βίντεο, τα βιντεο κλαμπ, αυτους που δουλευουν σε βιντεο κλαμπ, τους ιδιοκτήτες των βιντεο κλαμπ, τους πελάτες των βιντεο κλαμπ, οσους ξερουν τι ειναι τα βιντεο κλαμπ, τους χιπηδες, τους μη-χιπιδες, τα 70’ς, 80’ς, 90’ς, 00’ς, το 436247821μ.χ.,823649832164 π.χ. το παραδειγματος χαριν, τις χάρες, τις χαρές, τις βρουτιλες, τα ψωνια, τις λαικες, τα ψωνια και τα βλήτα, τους βαρεμενους, τους αουγκαλους, τυς κοπρολαγνους, τους ανωμαλους, τα ανεκδοτα, τη βρωμα, την καθαριοτητα, το σιδερο, τον κασσιτερο, το πιροσκι, τη γαρδουμπα, το κοκκορετσι, τα σαντουιτς, τα τοστ, τους celtic frost, τα αντισωματα, τα εμβολια, τις βελονες καρφιτσες και τα καρφια, τις προκες, τις αλυσιδες, τα λουκετα, τις χειροπεδες, τα σφυρια του θορ, του μπορ, του πολυ-δώρ(!), τα ραδικια, τις ελιες, τη φετα, τους deep purple, τους οπαδους των deep purple, τους πολεμιους των deep purple, τους γκέι, στρέιτ, μπαισέξουαλ, αναποφασιστους, εξωγήινους, θεους, δαιμονες και πνευματα, τον kerry king, τα μεντιουμ, τον πητ παπαδακο, τον σαρμπελ, τη γιουροβυζιον, τα βυζιον, τα κομπρεσερ, τους ανθρωπους, τα ζωα, τα εντομα, τα στοιχεια της φυσης, τα ονειρα, τον αερα, φως, νερο, τηλεφωνο, ευδαπ, οτε, ποτε, ποταπε, τους σονατα αρκτικα, την ανταρκτικα, τον γεωργίου, παπαντωνιου, κωφίδη, το μύδι, το στρειδι, τους Blue oyster cult, τις αιρεσεις, την κου κλουξ κλαν, τους βλακες, τους καθυστερημενους, τους εξυπνους, τους νορμαλ, τους παντρεμενους, αραβωνιασμενους, ελευθερες, ωραιες, ασχημες, ομορφες, παντουρια και μπετα, τα σαλιγκαρια, τη μιλαν, τη λιβερπουλ, τον διαιτητη, τον οδηγο λεωφορειου, τον ελεκτη, τα εισιτηρια, τα μυρια, τη συρια, τη βατλετσια, τον κουρου, την τυροπιτα κουρου, τον καρβου, την σκυλου, το τερα βάιμπ, τα τερατα, την ηρεμια, φασαρια, γλέντι και πανικό, σπασμενα ποτηρια και τα ραπανακια…

κατα τα αλλα δε φοβάμαι τιποτα! ειμαι ατρόμητος!

καλα΄ρε ατρόμητε??? Τολμάς να λές ότι δεν φοβάσαι τις Μαγισσες??? θα σου δειξω εγώ!

ποση ωρα σε πηρε να το γραψεις αυτο? :? :lol:

μου θυμιζεις αυτον: http://www.youtube.com/watch?v=7yfk7XorYLM

Δεν τους φοβάμαι έτσι απλά…τρέμω άμα δω κανέναν!:frowning: sign-:oops:

Έλα μωρή Ατρομητάρα!!! 8O :smiley:

file auto eixe polu plaka!!!
eixa paei kai sto 6g kai exw kapou to dvd…i vlakeia einai oti den exei ixo…:lol: :lol:

Eχω αγοραφοβια και φοβαμαι το μετρό :smiley: :smiley:

Η Νεφελη εχει tolkki-φοβια…:lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Εχω υψοφοβία και φοβάμαι τα αεροπλάνα επίσης…

fovamai oti 8a xtipisei o algori8mos sthn Fortran k 8a kollisei to pc mou

:lol: :lol: :lol: Den paizei, tah prepei na ta diavazei!

Του χρόνου τις απόκριες, ξέρουμε όλοι μας τι θα ντυθούμε!!!:lol: :lol:

Είσαι ο internet?

εσύ πάντως θα ντυθείς σκοτωμένος!:stuck_out_tongue: