Φοβίες!

Αφιερωμένο: Έχω ανέβει 3-4 φορές στον πύργο του Eiffel, εκ των οποίων τη μία φορά κατέβηκα απ΄τις σκάλες (απ’τον πρώτο όροφο, αλλά κάτι είναι κι αυτό!!) :stuck_out_tongue:

Τον Davidian θα τον στείλω στο Παρίσι με αεροπλάνο και μετά στη Disneyland να μπει στο Space Mountain! (:bow2:) - εάν φοβάσαι και τα τρενάκια! :har:

Φοβαμαι τα αεροπλανα, φοβαμαι να ξερουν οτι φοβαμαι…:-s

Εγω ειμαι ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ!!!

Ολε ολα, ολε ολα, ολε ολα, ατρομητοι…#-o

Τότε γτ το είπες;;; :expressionless:

LOL!Καλη ερωτηση… κοιτα, αναφερομαι κυριως σε πιο δικους μου ανθρωπους και σε πιο προσωπικες καταστασεις!:wink:

Αμα λεμε για το ιδιο ΕΤ1 μεσημερι καλοκαιριων τοτε :lol: :lol: :lol: :lol:

Νομίζω ότι ξεχωρίζω σε αυτή τη λίστα!!!:lol: :lol:

Ο Γιαννης φοβαται ακομα και τη σκια του…:lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Άντε από κει ρε!!δεν τον φοβάμαι πια…αφού ακούει ΗΙΜ!!:lol: :lol:

den einai oti tis fovamai alla den mporw na vlepw mprosta mou akrides kai alla akridoeidh…tis sixainomai…

Ναι ρε μεγαλη αηδια!

kai na fadasgteia ama dw kammia konta mou idiws an einai apo tis megales…den mporw oute na thn skotwsw giati kanei skrits splits ktl kai sixainomai re pousth…
mia fora otan hmoun gymnasio kaname se kati a8lia ksylina lywmena ma8hma…kai htan mia mera mia terastia akmrida katw sta podia mou…shock terastio…:?

Ωχ καταλαβα σκατοκατασταση.Το αηδιαστικο σκριτς το το κανουν κ τα χοντρα σκουληκια

a den exw provlhma me ayta…oi koloakrides oi prasines me tis karaies kai tis terasties ahdiastikes podares tous einai pou mou th spane…

pou na deis egw…otan is vlepw konteuw na pethanw…den kserw to logo pantws tremo oloklirws…de mporw oute na tis patisw…(antras na sou petuxei):-s :-s

Φλωροι! Οπως στης Πανελληνιες που ηταν μια κατσαριδα στην ταξη και τα μισα αγορια πεταχτηκαν εξω και τα αλλα μισα ανεβηκαν στα θρανια. Τελικα την κατσαριδα την πατησε η επιτηρητρια.#-o :expressionless: :lol:

Οι κατσαριδες ειναι απο τα πιο αδικημενα πλασματα στον κοσμο αυτο…[-X :smiley:

Όντως. Κατσαρίδες και ακρίδες κυρίως. Σιχαμέναααα… έχω και τραυματικές εμπειρίες.
Αν όμως είναι να απαλλαγώ από μια τέτοια αηδιαστική ύπαρξη, παίρνω το θάρρος και την κυνηγάω! :stuck_out_tongue:

Κρυβεις μεσα σου τοσο θαρρος? 8O :stuck_out_tongue:

Προσεχε ομως, θελει πολυ μεγαλο θαρρος για να κυνηγησεις αυτα τα σαρκοφαγα και αιμοβορα πλασματα…:lol: :lol: