Φοβίες!

Άντε ρε! Ιδίως οι κατσαρίδες που πετάνε θέλουν κότσια για να τις αντιμετωπίσεις!!! Άμα εσύ δεν έχεις πρόβλημα, θα σε φωνάζω κάθε φορά, να τελειώνουμε κιόλας! Τα παίζω λίγο, αλλά όταν φονευθεί είμαι τόσο ικανοποιημένη! Χεχε! Ακούς εκεί να μας τρομοκρατούν…

Α! Και άμα είναι να χρησιμοποιήσω παντόφλα για το φονικό, δεν είναι ποτέ η δικιά μου! Χαχαχαχαχα!!

Οι κατσαριδες πετανε οποτε μυριζουν φρεσκια ανθρωπινη σαρκα!!!

Παντοφλα χρησιμοποιεις?? Ειναι αποτελεσματικες?? Καλασνικοφ και πανω θελει…:stuck_out_tongue:

Παντως εγω φοβαμαι τον κλοουν-βιαστη που παραμονευει στις υπογειες διαβασεις. :-s

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ!!!:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Μπα, αυτος ειναι πιο ψηλος και μεγαλοσωμος. :wink: :stuck_out_tongue:

Μου την ειπες τωρα, οκ…:frowning:

pou na me deite pws ekana otan mia fora suneiditopoiisa oti mia akrida itan panw mou…tinaxtika san kathusterimeno…

Eίσαι θεός ρε Ζαφείρη!!!=D> :respect:

Καλα…

Ο ξαδερφος μου λεει “Η Ζηλεια ειναι κακο πραγμα…”

:har:

Ποιός ζηλέυει μωρέ??ψώνιο!!!:lol:

:har: :har: :har: :har: :har: :har:

Εγώ απλά τσιρίζω…

Και φεύγουν??

:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

όχι αλλά αναγκάζονται οι άλλοι να τις σκοτώσουν!:stuck_out_tongue: :wink:

Εγώ έτσι άρχισα να τις σιχαίνομαι… γύρισα και είδα μία που είχε αράξει και λιαζόταν στον ώμο μου…ήμουν μικρή τότε! Στην Πάρο, κάτω από κάτι κληματαρίες…:stuck_out_tongue: Γιακ

εγώ φοβάμαι αυτόν!!!

Δεν θα σας κάνω παρέα!!! [-X

Γιατί? Φοβάσαι και τους καουμπόηδες?:stuck_out_tongue: Μα τι νόμιζες ότι θα ντυθώ?:stuck_out_tongue:

Τι νόμιζα?! 8O :-k :?

Δε πιστεύω να νόμιζες ότι εγώ, κοτζάμ λούτρινος θα ντυνόμουν κλόουν για να σας τρομάξω?[-X