Φοβίες!

Με είχε τσιμπήσει πολύ παλιά ( εγώ τα ξέρω σερσένια ή κάπως έτσι ) και είχα πάει νοσοκομείο!

On topic:

…φοβάμαι να πάω στην κουζίνα, που επικρατεί πανικός.

Nαι ρε boy,καταλαβα το πως το ειπες στο αρχικο σου ποστ και ανεφερα οτι μου θυμισε τη συγκεκριμμενη ατακα και οχι οτι εννοουσες και συ το ιδιο!:wink:
Communication Breakdown που θα ελεγαν και οι Zeppelin…:smiley:
Εξαλλου η καχυποψια πλεον ειναι χαρακτηριστικο πολλων,αρα δεν παει να πει οτι επειδη καποιος ειναι καχυποπτος ειναι και ρατσιστης,προς Σατανα δηλάδη(σε ροκ φορουμ ειμαστε,αρα το προς θεου ειναι ντεμοντε.:stuck_out_tongue: ) .

@panagioti:Κακη φαση!!!Ειχε σκασει ενα στα γυαλια οταν οδηγουσα μηχανακι παλιοτερα και τα ειχα δει ολα!Μαλλον θα λιποθυμησε ομως απ το κουτουλιδι το εντομο!:stuck_out_tongue:

#-o

Tι ειπε παλι το ατομο ρε??:lol: :lol: :lol:

Tα σερσέγκια λες…Αν τυχόν βρεθούν στο διάβα σας απλά τρέχτε μακρυά…:lol: :lol:

Aφού το rock είναι μουσική του διαβόλου,δεν το ξερές ???:stuck_out_tongue:

Βασικα ξερω για κατι σατανικα συγκροτηματα οπως maiden, kiss, alice cooper, slipknot κλπ, αλλα δεν δινω και πολυ σημασια…:stuck_out_tongue:

Φοβάμαι ολα αυτα που θα γίνουν για 'μένα χωρίς εμένα…

Καλα ρε ολοι τον ιδιο φοβο εχετε???:lol: :stuck_out_tongue: :lol:

Φιλικα παντα! :smiley:

Φοβαμαι τους μπαμπουρες!:-s

ελα ρε! καλα ειναι τα μπαμοπυρακια!
ιδικα οι λεγομενοι κουραδομπαμπουρες!:lol:

Oχι χιππη, δεν ειναι καλα.:frowning:
Αλλα λογω του οτι ειμαι χιππισα πρεπει να συνυπαρξω με τη φυση!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

δεν φοβαμαι τιποτα…παρα μονο το μπαν!!!

Υψοφοβία.Τρελή.Δεν μπορώ να ανεβώ ούτε σκάλες με κενό ενδιάμεσα:(

τη θαλασσα (αν και μαρεσει), τις λιμνες , και γενικα τα πολλα η στασιμα νερα :frowning:

την θάλασσα άμα βρίσκομαι μέσα με σκοτάδι…

Όποτε αρχίζει η εξεταστική…

Το φοβασαι το ban αλλα δεν το δειχνεις.Σαν να το ζητας εισαι :slight_smile:

On-Topic : Στο δημοτικο ειχα υψοφοβια.Την ξεπερασα οταν μπηκα σε αεροπλανο.:wink:

Να πληγώσω αυτούς που νοιάζομαι…

Να αποτύχω σε αυτό που επιθυμώ για τη ζωή μου…

τις κατσαρίδες…

και μην παιθάνω ένα αργό και επόδυνω θάνατο…για το μετά δεν πολυνοιάζομαι,αλλά αν είναι,τουλάχιστον ας φύγω με τη μία,δεν θέλω να υποφέρω για ώρα…:frowning:

Φοβαμαι μηπως δεν πεθανω

Την υψοφοβια και φυσικα τον ΘΑΝΑΤΟ…:frowning: