Αναμνηστικα συγκροτηματων!

Έχω δηλώσει και στο παρελθόν ότι μοσχοβολάει! :tomato:

εχω μια πενα απο ELECTRIC PRUNES!!

Ποτέ δεν ήμουν τυχερός στο να πιάσω ένα αναμνηστικό και τελικά…: πένα από τον TRUJILLO ΤΩΝ ΜΕTALLICA
ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ!!!:bow2: ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!

Εγω παλι ως original γκαντεμης, δεν εχω τσακωσει ακομα τιποτα, αλλα εχω το China του Phil Collins που το ειχε χαρίσει στον πατερα μου οταν τον ειχε γνωρισει στο America (ο πατερας μου ειναι κι αυτος drummer). Φυσικα το χρησιμοποιω στο drumset μου αλλα προσεχω :stuck_out_tongue:

Δεν ξερω αμα μετραει αυτο παντως :?

Μόνο μια πένα από τον Sascha των Helloween στην πρώτη συναυλία που χώθηκα τσάμπα και το αστειό είναι ότι την βρήκα πεταμένη κάτω τυχαία :lol:

διάφορα…το πιο πρόσφατο είναι μπαγκέτα απο τον ντράμμερ των Lamb Of God πριν απο 2 βδομάδες…

και εγω πενα απο Trujillo τοσες που πεταξε!!!:lol:

Ρε πουστη μου ελεος!Αγγιξα μια πενα απο τον Trujillo αλλα τελικα την επισε ο διπλανος μου.Χιλιες φορες να πεφταν ολς μακρια απο εμενα για να μη κοπαναω το κεφαλι μου στον τοιχο τωρα… :blow: :cry:

Aκριβώς τα ίδια…:? :frowning:

[FONT=“Century Gothic”]Πένα του Mustaine από τη συναυλια το 2005, Πένα και σέτλιστ Dokken από πέρσυ, κομμάτι από μπαλόνι και ένα χαρτονόμισμα από τον Alice Cooper φέτος[/FONT]:stuck_out_tongue:

Έχω πολλές πένες γενικά αλλά πιό πολύτιμη θεωρώ του BB King από το 2ο βράδυ στον Λυκαβηττό το '94

πως εγινε αυτο; :stuck_out_tongue:

Mε μια μικρή καθυστέρηση …ενός μήνα (!!!) :roll: , είδα την ερώτησή σου!

Αλλά είχε ήδη απαντηθεί το συγκεκριμένο ερώτημα! :-k

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=135559&postcount=10 :wink:

πενα απο τον ROGER GLOVER-DEEP PURPLE περισυ στο θεατρο βραχων και μια πενα του κιθαριστα των DEATH SS,τον EMIL BANDERA…

Λοιπόν,

Και τις 2 μπαγκέτες, του ντράμερ των Therion απο τη συναυλια τους στην Θεσ/νικη. Τις πέταξε και τις δυο και, και οι δυό ήρθαν στο κέφαλι μου ! Περιόδία τους στο Theli, πρέπει αν ήταν 1998?

Την μεμβράνη απο το snare του Martin,του αρχηκου drummer των My Dying Bride, με όλες τις υπόγραφες της μπαντας… Αυτο έγινε στην Βιέννη της Αυστρίας το 1996, επόχη Like Gods of the Sun…

Κούτακι coke απο τα παρασκήνια των The Kovenant με όλες τις υπόγραφες της μπάντας,περιοδια Animatronic,σε συναυλια τους στο Λονδινο.

ρε παιδιά μήπως είμασταν όλοι μαζί και δεν το πήραμε χαμπάρι…:stuck_out_tongue:
την πένα την έπιασα 2η σειρά από αριστερά γωνία…

H πένα των Alan Parsons μετα τη συναυλία τους στη Θεσ/κη το 004…:wink:

Μα φωτογραφια με τον Robert Plant !
Και υπογραφη στο Led Zeppelin II !
:slight_smile: :smiley: 8)

Χρησιμοποιημενη πενα απο Lief Endilng οεο!

Νομιζω οτι καπου το εχω ξαναδει αυτο το τοπικ αλλα τεσπα…

Πενες:

1.Sascha, Weiki(Helloween)
2.Frank Aresti(2), Joey Vera(Fates Warning)
3.Ryan Cook, Scott Hill(Skid Row)
4.Aaron Aedy(Paradise Lost)
5.Vince Neil(Motley Crue)
6.Set tou JJ French(Twisted Sister)
και απο μερικα καμμενα σαπορτς που τις βρηκα/επιασα κατα λαθος

και το κορυφαιο φυσικα ειναι η πενα του Tony Iommi

Μπαγκετες:

1.Scorpions(2)
2.Jeff Singer(Paradise Lost)
3.John Tempesta(The Cult)
4.Scott Travis(Judas Priest)

Και υπογεγραμμενα αλμπουμ απο αρκετους καθως και φοτος. Λεει πολυ!:slight_smile: