Διαόλια, στοιχειά και έρμπαν λέτζεντς

Kοιτα Αννα,ο τυπος εξήγησε στο comment του video οτι ακουγε τον σκυλο να γαβγίζει καθε νυχτα και εβαλε την camera για να δει τι φταίει και του εμφανίστηκε αυτό…Οκ…Τωρα αν είναι fake η οχι,ο καθένας εχει την δική του κοσμοθεωρία…Εγώ το πόσταρα απλώς για να υπαρχει τροφή για συζήτηση…

Y.Γ Καληνύχτες…

εχω να σου δείξω πραγματικά στοιχειωμενα μερη!

Εμενα το θεμα μου φενεται καθαρα οπτικο εδω.Απλα θα γυρνουσαμε σε 2 δευτερολεπτα και θα αραζαμε με τους υπολοιπους και θα βλεπαμε την εικονα του διαστημοπλοιυ στον ηλιο μετα απο 8 λεπτα.

Έχεις πιστέψει ΄πολύ σ αυτό το βίντεο ,ε???:lol: :lol:

Δεν πας να δουλέψεις λίγο λεω εγώ…Δημόσιο σου λεει μετά…:stuck_out_tongue:

Y.Γ Εκεί υπαρχουν τα πραγματικα φαντάσματα…:lol:

Για πείτε καμιά ιστορία…αιντε…

Στο χωριό μου παλιά έλεγαν ότι είχε εμφανιστεί φάντασμα σ’ ένα σπίτι. Πήγαινε, λέει, και χτύπαγε όλα τα παράθυρα του σπιτιού με τη σειρά, τόσο δυνατά που ακουγόταν στην είσοδο του χωριού. Όταν του έλεγαν να μη χτυπάει αλλά να γρατζουνίσει πχ, το έκανε! Αυτή η ιστορία κράτησε κανα-δυο μήνες κι έλεγαν ότι ήταν το πνεύμα μιας γριάς που πεθαίνοντας καταράστηκε τις ανιψιές της επειδή δεν την φρόντιζαν. Πράγματι και οι δυο κοπέλες αρρώστησαν η μια μετά την άλλη. Τελικά αυτό σταμάτησε μόνο του… ακόμη κανείς δεν έχει καταλάβει τι ήταν, μέχρι και την αστυνομία είχαν καλέσει και τίποτα.

Για να δωσω food for thought,δείτε το videaki και πειτε ποια πιστευετε οτι ειναι αληθινά και ποια fake…

Αυτο το πραμα, που ξυπναει ο αλλος το βραδυ σπιτι του επειδη ακουσε εναν θορυβο ή ενα κλαμα ή κατι και το πρωτο πραμα που κανει ειναι να αρπαξει το κινητο/την καμερα και να δει τι ηταν, ειναι φοβερο.

Ή να βαζει μια καμερα να τραβαει ολη νυχτα την ντουλαπα του για να την δουμε να ανοιγει(ω τι τρομερο!) καποια στιγμη εν μεσω της νυκτος.

Η’ να τραβαει βιντεο την τραπεζαρια του και τυχαια να μπουκαρει το πολτεργκαιστ κεινη την ωρα μεσα με νευρα “Γυρναω απο την δουλεια μωρη και δεν βρισκω ουτε ενα πιατο φαι;” και πεταει καρεκλες κειθε δωθε.

Απλα καθημερινα πραματα.:slight_smile:

αχαχχαχαχαχαχχαχαχαχααχαχαχ έχω πέσει κάτω εεεε.είσαι μεγαάααααλη!!!

Οποιος γουσταρει διαολια και τριβολια να δει τη σειρα Supernatural να γουσταρει

Επίσης η σειρά fringe φαίνεται ενδιαφέρουσα…χμμμ.
(αν και τα σχόλια στο αντίστοιχο θρεντ δεν ήταν και πολύ θετικά)

Μα όχι! Είναι όλα αληθινά! Δε φαίνεται? Ε?

Οκ ατρόμητη sofi…

Κάνει και σαν τον χάλβορδ

[CENTER][/CENTER]

ΜΑΔΑΡΑΦΑΚΑΡΑ!:eek:8O:eek:

MoΛις μου το λεγε ο pumpkin sτο msn.:lol:
Sυγκλονιστικο!!!

μηνυμα του Εωσφορου.