Διαόλια, στοιχειά και έρμπαν λέτζεντς

Eιναι γεγονος εδω και αρκετα χρονια καθως υπηρχε στο βιβλιο της φυσικης οταν πηγαινα σχολειο (σε μοριακο επιπεδο)
Προσφατα εινε και σε μικρα αντικειμενα

Kατ αρχάς να πώ οτι θα ψηφίσω τον λεντ για χρήστη όχι του μήνα αλλα του αιώνα…!!!8O γιατί γουστάρω πολύ τα θρεντ που ανοίγει(κ όχι δεν είμαι το δεύτερο account του:p )…Όπως φαίνεται κ απο το nick αγγελοσκιάζομαι εύκολα,οπότε τρελαίνομαι για ιστορίες με στοιχειά και αστικούς θρύλους…Θεσσαλονικη έμενα κοντά στη νομαρχία όπου εικάζεται πως είναι το στοιχειωμένο σπίτι που όποιος εργολάβος ή πολ. μηχανικός προσπάθησε να το ανακαινίσει με κάποιον τρόπο πέθαινε …believe it or not that’s the legend…μπρρρρ:?

Από τα λίγα videos πιστεύω που δεν εχουν μονταριστεί η πειραχτεί…Δωστε βαση στις λεπτομέρειες…8O

?
Bέβαια…Γιατί να μοντάρουν έναν σκύλο που πηγαίνει πέρα-δωθε???Πού είναι το στοιχειό βρε George???:stuck_out_tongue:

Λοιπόν θυμήθηκα μια αστεία πλην τρομακτική τοτε ιστορία…Πρώτο εξαμηνο Πατρα 1999,εχουμε μαζευτει στο σπίτι ενός παιδιού και παίζουμε RPG (role playing game,ηταν και στα φορτε τους τότε)…Πλην ομως το συγκεκριμένο παιχνίδι που παίζαμε εκείνη την μερα ηταν με βαση τις αληθινές ζωές μας και οχι με βάση φανταστικά στοιχεία…Αρα και πιο τρομακτικό οσο να ναι…Είχε παει η ωρα 4,ο dm (αφηγητής) συνεχιζε ακάθεκτος να δημιουργεί και να συντονίζει την ιστορία, και εγώ χαζευα σε ενα ξέφωτο που είχε το συγκεκριμενο σπίτι…Οποτε μου λεει o dm μην κοιτάς εκεί συνέχεια το προκαλείς…Ασε μας μωρέ μαλάκα,του λεω…Καλά μου λεει…Μου το ξαναλέει δευτερη φορά τπτ εγώ…Τον χαβα μου…Ε μετά από λιγο βλεπω 2 γυαλιστερα ματια να μας κοιτανε απο το ξέφωτο,ασπρίζω,χλωμιάζω και τους λεω μαλάκες δείτε…Μιλαμε αφου δεν παθαμε ανακοπή εκείνο το βραδυ,παλι καλα…(και τελικα αποδείχτηκε οτι ηταν μια περίεργη γάτα…Τυχαίο η μη δεν θα το μάθουμε ποτέ παντως…Ολως τυχαίως το παιδί που εμενε σε αυτό το σπίτι μας είπε λίγες μερες μετα οτι ακουγε θορύβους και τριγκλίσματα απο την κουζίνα…Το επόμενο εξάμηνο είχε αλλάξει σπίτι ήδη…:lol: )

Για κοίτα το παραθυρο καλύτερα dear…

:wink:

ούτε κι εγώ εντόπισα κάτι … :-k :-k :-k :-k

Δηλαδη μια σιτα που ανεβαινει μοναχη της ειναι κατι; Μπορει να την ανεβαζει καποιος αποξω ή παραδιπλα με καποιο σκοινακι… Εκτος κι αν υπαρχει κατι αλλο που δεν βλεπω.

Ειστε γκαβά ολα…:lol: Προσέξτε την πόρτα λέω…Στο 2.30 περίπου χτυπάει και το σκύλο…:lol: (Δεν φαινεται αλλα ακούγεται το στοιχειό…)

πολύ χαζοχαρούμενο στοιχιο παίζει με τα στόρια και τρομάζει ένα σκυλί …#-o #-o #-o

Urban legend:Το καπνισμα σκοτωνει

Urban legend2: Η μλκια τυφλώνει…

κατα τυν άπωψύ μοι βλακύαις καη τα 2 …[-X [-X [-X

Urban Legend3:Μερικα φαντασματα τα βλεπεις καθημερινά στην αληθινή σου ζωή…:lol: (Και σου χαλανε και την μέρα…)

Οχι ρε μαλακα…Βαλτός είσαι?:lol: :stuck_out_tongue:

Κι εγω ετσι νομιζα αδερφε και τωρα εχω 6 βαθμους μυωπια στο καθε ματι…

ζβχνψμσδ.

αντιδραστικό στοιχείο το σόφι-καπα. τσ τσ τσ :stuck_out_tongue:

Eπαθε παρακρουση που ειδε τον παππου της σε φωτο λιγα ποστς πιο πανω

πραγματικα πιστευεις οτι υπαρχει κάτι να δουμε στο συγκεκριμενο βιντεο?

1ον αν υπήρχε κατι ο σκυλος δεν θα κουνουσε την ουρα του! θα ειχε αγριεψει
2ον η κινηση στην περσιδα θα γινοταν αστραπιαια!
3ον οσο για την υποτιθεμενη μορφη στο παραθυρο ειναι ευκολο να δημιουργηθει με τον καταλληλο φωτισμο! ευχαριστω!:stuck_out_tongue: