Μικρές αγγελίες ΧΧΧ... (απαγορεύεται η είσοδος σε παρεξηγησιάρηδες)

Ζητείται κρυπτονίτης. Ανταλλάσσω με συλλεκτική κόκκινη μπέρτα. Λεξ Λούθορ

Ψάχνω φίλους να τους πω τη λατρεία μου στους Tool και πόσο καλύτεροι είναι από τους Dream Theater. Στο σπίτι δε μπορώ γιατί πέφτει παντόφλα από την L.A. Woman μου. Δίνεται πληρωμή. 64372,3 myspace σελίδες συγκροτημάτων που δεν ξέρατε καν ότι υπάρχουν. Dazmaniak

Πωλούνται τα παλαια εμφυτευματα σιλικόνης από τα βυζιά της Κα Αντερσον! πληροφορίες στο 699696969 τραμπακουλας!

ψαχνω φωνη για να μπορω να τραγουδισω!
πληροφοριες: Ian Gillan

Ψάχνω άντρα με άγριες διαθέσεις που να ξέρει να… δίνει σε μία σχέση μαζί μου. Εγώ θα τραγουδώ: “Και αντίστροφα ο χρόνος μετρά!”

ζητητε λουτρινος Mod για χιππικο ερωτα!
πληροφοριες : pm8) :hippy:

Ζητείται αγγλόφωνος καθηγητής ορθοφωνίας για μαθήματα. Επικοινωνία στο klaus_meine@scorpions.de

Ζητειται βοηθος για να βγαζει την πριζα οταν ξεχνιεμαι. yngwie@iamthebest.se

Ψαχνω μπογια να βαψω τη μουρη μου, γιατι η δικια μου τελειωσε… Κανενας τραβεστι σαν κι εμας υπαρχει??

Ιnfo at: gay_blackmetal@hotmail.com

Ζητείται άτομο με πολλά λεφτά χωρίς υποχρεώσεις και ετοιμοθάνατος! info pm!

αχαχαχαχα:lol: :lol:

δουλευει αντιστοιχως και το:

ζητουνται κιθαριστας, τραγουδιστης, μπασιστας, πληκτρας, ντραμμερ και συνθετης για την εμψυχωση του δυναμικου των deep purple. εχουμε να βγαλουμε καλο δισκο απο τα τελη 70’ς. η ομαδα δε τραβα. ελεημοσυνες στο info@deeppurple.com

Ζητειται σουηδικο πεος που ν’ακουει pain of salvation. Επειγον, πληρωνω οσα οσα! witch@rocking.gr

χαχαχχα! εχει το πέος αφτιά???:lol: :stuck_out_tongue:

Αφου εχει κεφαλι.

Ζητείται γυναίκα αφέντρα , κατοχος μαστιγιου,με 10 πόντους νυχια κατακόκκινα, να φοράει δερμάτινα και να με τιμωρεί όλη μέρα, μιας και είμαι άτακτο αγόρι… info at: led_zeppelin@rocking .gr

:lol3:

Ζητείται άτομο να ανταλλάζει το κινητό του με το αυτοκίνητό μου χωρίς να ζητάει πολλά μετρητά…Το αυτοκίνητό μου είναι Fiat Cinquecento 900 κυβικά , 43 άλογα , μοντέλο του 97 και διαθέτει και αναπτήρα . :roll:

εχω ενα ΝΟΚΙΑ το θες?

Ζητείται άτομο να έρ8ει να μου καθαρίσει το σπίτι πριν γυρίσει η αδερφή μου!!!:frowning:

Είμαι εδώ με έναν από τους πρωτεργάτες των μικρών αγγελιών και συμφωνούμε, ότι μπορείτε και κάτι καλύτερο από ότι έχετε πει ως τώρα…

Ζητείται έμπνευσις!!! www.rocking.gr forum…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ke go pou nomiza pos 8a eleges sakis@rottingchrist.gr :lol: :lol: :stuck_out_tongue: